آخرین: مریلند گسترش ماسک-پوشیدن قوانین برای همه گیر

APEX, N. C. — معاون رئیس جمهور مایک پنس عهد روز شنبه که مدارس در سراسر کشور خواهد شد که منابع آنها نیاز به بازگشایی برای فرد در یادگیری را به عنوان او در بازدید از یک کلاس درس از نقاب دانش آموزان کلاس چهارم در کارولینای شمالی مدرسه خصوصی.

این دیدار می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos را تهدید به خودداری از بودجه فدرال از K-12 مدرسه که اجازه نمی دهد همه دانش آموزان خود را برای بازگشت به فیزیکی در کلاس های درس. منتقدان از جمله دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن باید ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن بر تهدید و استدلال می کنند که دولت او نشده ارائه شده به اندازه کافی منابع و یا راهنمایی به مدارس.

همراه با DeVos, پنس بازدید رالی-منطقه پردیس تالس آکادمی به عنوان بخشی از یک فشار برای تشویق بیشتر مدارس برای بازگشایی در فرد آموزش.

“ما همه میخوام مطمئن شوید مدارس در سراسر آمریکا باید پشتیبانی برای باز کردن و باز بماند,” پنس گفت.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

آمریکا — رئیس جمهور تهمت دفاع دکتر که سیاهی coronavirus درمان

— رئیس جمهور روسیه پوتین می گوید coronavirus ‘ممکن است بدتر شوند’

— حجاج با پوشیدن ماسک های صورت و حرکت در گروه های کوچک آغاز کرده اند یک شکل حج

— به عنوان مسابقات جهانی برای پیدا کردن واکسن و درمان COVID-19 وجود دارد که به ظاهر هیچ پادزهر در چشم به رو به رشد شیوع کروناویروس تئوری های توطئه مضر ضد ماسک اسطوره ها و درمان شم.

— اکوادور کیتو پایتخت را تجربه کرده است یک هشدار دهنده افزایش coronavirus موارد پس از دولت بازگشایی اقتصاد در ماه گذشته. وجود داشته است 82,300 تایید عفونت کروناویروس در اکوادور و در مورد مرگ و میر ناشی از 5600

— مریم دانیال در زمان کار پاره وقت شستن ظروف در خانه سالمندان چند هفته پیش فقط به طوری که او می تواند سفر خود را ، رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است و با توجه به امکان بازديد اگر مردم می توانند سریع-پاسخ virus آزمون.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

____

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

TOPSFIELD جرم. — این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور به لغو بیش از 200 سال ماساچوست نمایشگاه کشاورزی فقط برای سومین بار در تاریخ خود برگزار کرد.

اسکس جامعه کشاورزی این سازمان اجرا می شود که Topsfield عادلانه است که برنامه ریزی شده برای اکتبر. 2-12 سال جاری گفت: تصمیم گرفته شده برای ایمنی از fairgoers کارکنان داوطلبان و فروشندگان و غرفه داران و حامیان مالی.

“ما درک می کنیم تاثیر این تصمیم برای کسب و کارهای کوچک خانوادگی مزارع رقبا و شرکت کنندگان و ناامیدی از صدها نفر از هزاران نفر از مردم که نگاه به جلو به Topsfield نمایشگاه هر سال” مدیر کل James اوبراین در بیانیه ای گفت: در این نمایشگاه ،

___

پراویدنس, R. I. — فرماندار تگزاس جینا Raimondo چهارشنبه اعلام کرد که او برش حداکثر تعداد افراد مجاز در حیاط خلوت کباب, خانه احزاب و گردهمایی های اجتماعی دیگر در دولت از 25 به 15 نفر.

این دموکرات نیز گفت: دولت نمی خواهد حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی طرح است. او گفت: فاز 3 بود که میله میله به پایان چهارشنبه تمدید خواهد شد حداقل برای یکی دیگر از 30 روز.

Raimondo گفت که او تصمیم به این دلیل که دولت عفونت نرخ در حال افزایش است به عنوان یک نتیجه از گردهمایی های اجتماعی به خصوص در میان افراد جوان در 20s و 30s.

“ما در حال مهمانی بیش از حد” Raimondo گفت. “شما نیاز به دست کشیدن از آن ، مردم بیمار هستند و مردم در حال مرگ هستند. حق خود را به یک حزب نباید تجاوز بر حق خود را به زندگی می کنند.”

___

ST. پترزبورگ فلوریدا. — فلوریدا گزارش شده بیش از 9,400 coronavirus موارد و 216 مرگ و میر در چهارشنبه گرفتی روزانه مرگ رکورد یک روز پیش.

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش بیش از 6,300 کل تایید مرگ.

شماره جدید مطرح متوسط تعداد مرگ و میر گزارش روزانه 142. که دوم تنها به تگزاس به طور کلی و به آریزونا در سرانه مرگ و میر.

___

MONTGOMERY, علا. — آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey تمدید یک دولت به منظور نیاز به ماسک برای یک ماه دیگر برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus به بازگشایی مدارس.

ماسک منظور اجرا خواهد شد از طریق Aug. 31. مقامات بیمارستان به حال تحت فشار قرار دادند برای فرمت گفت: دولت در بخش های مراقبت ويژه هستند و تقریبا کامل به دلیل جدید کروناویروس.

“خانواده ما فقط باید هوشیار باشند اگر ما در حال رفتن به بچه های ما در مدرسه و نگه داشتن اقتصاد ما باز است. پوشیدن ماسک نمی تواند صدمه دیده است, اما مطمئن شوید که می توانید به کمک” Ivey گفت.

خواه فرماندار در اشاره به مخالفت برخی از محافظه کاران را به ماسک سفارشات می گویند کار او این است که “کار درست را انجام دهد نه لزوما محبوب ترین چیز است.”

___

BATON ROUGE, La. — لوئیزیانا گزارش 69 بیشتر مرگ و میر شنبه برای یک ایالت در مجموع 3,769.

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش به طور متوسط 1,900 جدید تایید عفونت های روزانه در طول هفته گذشته.

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز می گوید COVID-19 بستری شده اند تا حد زیادی در روزهای اخیر. لوئیزیانا در بخش بهداشت و درمان گزارش 1,544 COVID-19 بیماران بستری شده در روز چهارشنبه.

___

گواتمالا سیتی — گواتمالا مقامات بیمارستان می گویند که آنها تا به حال به دفن ده ها تن از COVID-19 قربانیان که هرگز شناخته شده است.

یک بیمارستان در حال ایجاد یک بایگانی در امیدوار است که پس از همه گیر می گذرد و بستگان خواهد آمد به دنبال آنها.

کارگران در یکی از بزرگترین بیمارستان های دولتی را آغاز کرده اند عکاسی بیمارانی که می رسند به تنهایی و بیش از حد بیمار به اطلاعات شخصی. کسانی که می میرند ناشناس قرار داده شده در کیسه های بدن با پنجره های شفاف بر روی چهره در مورد بستگان می رسند.

مقامات می گوید: پروتکل های به سرعت در حال دفن مرده در طول یک بیماری همه گیر تنها وضعیت را مشکل تر است.

دولت گزارش کرده است بیش از 47,000 تایید عفونت و بیشتر از 1800 مرگ و میر در سراسر کشور.

___

پاریس — فرانسه گزارش یکی دیگر از افزایش در coronavirus موارد اضافه کردن 1,392 در روز چهارشنبه. مقامات بهداشت گفت: از نزدیک تماشا “R” شاخص عفونت است درآورده گذشته 1.3, معنی افراد آلوده به طور متوسط آلوده بیش از 1.3 دیگران است.

که ارزیابی شده است تیک تاک به سمت بالا از ژوئیه 1, هنگامی که موج اول تعطیلات رهبری برای سواحل و خانه های تعطیلات.

نیز وجود دارد افزایش در خوشه های اضافی 21 کشف در آخرین روز.

___

تل آویو اسرائیل — اسرائیل مجلس با تصویب طرح به کمک های اقتصادی برای هر شهروند اسرائیلی برای کمک به اقتصاد ضعیف است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد که طرح این ماه در میان موجی از تظاهرات از حکومت خود و دست زدن به coronavirus بحران است. او می گوید پول نقد است که به منظور تحریک اقتصاد.

منتقدان می گویند این پیشنهاد به تصویب چهارشنبه پوپولیستی تلاش برای آرام شد. پیشنهاد شده است panned توسط بسیاری از اسرائیل اقتصاددانان برجسته و نه بهترین راه حل.

محرک اقتصادی پیشنهاد را به تک تک افراد یک بار در مورد پرداخت $200. خانواده ها را دریافت حداقل 600 دلار بسته بر روی تعدادی از کودکان است.

اسرائیل شاهد افزایش روزانه عفونت پس از ظاهر شدن به حاوی ویروس این بهار.

___

کلمبیا, کارولینای جنوبی — نزدیک به دو ماه سنبله در coronavirus موارد در کارولینای جنوبی وارد کردن اما مرگ و میر است که ابتلا به.

کارولینای جنوبی گزارش 1,573 جدید کروناویروس موارد شنبه و تایید 52 مرگ و میر بیشتر. تقریبا 84,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در این بیماری همه گیر و مرگ و میر را در صدر 1,500 با توجه به کارولینای جنوبی وزارت بهداشت و کنترل محیط زیست.

آن را می گوید 60 بیشتر احتمال دارد coronavirus مرگ و میر تحت بررسی هستند.

از اوایل ماه ژوئن کارولینای جنوبی بوده و در چهار صفحه در این کشور در 14 روز به طور متوسط از موارد جدید برای تنظیم جمعیت. 14 روز به طور متوسط از سه شنبه بود 467 جدید مورد در هر 100,000 نفر است.

محلی بسیاری از مدارس در حال کار بر روی بازگشایی برنامه های است که باید مورد تایید دولت است. مدارس باید بازگشایی روز به روز پس از روز کارگر. رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر خواسته است برای مناطق برای ارائه کلاس پنج روز در هفته است. دولت آموزش و پرورش سرپرست مولی اسپيرمن می تواند تایید یا رد برنامه های محلی.

___

مادرید — اسپانیا گزارش کرده است که کمترین روزانه تعداد coronavirus عفونت در تقریبا سه ماه با 1,153.

وزارت بهداشت می گوید آن که بالاترین سطح از اوایل ماه مه و از 905 موارد جدید گزارش روز سه شنبه. در مناطق شمال شرقی آراگون (424 موارد جدید) و کاتالونیا (211) ثبت بیشترین افزایش و به دنبال آن Madrid منطقه (199).

این مناطق در روزهای اخیر تشدید محدودیت در معاشرت از جمله محدود کردن چگونه بسیاری از مردم می تواند جمع آوری و شب زنده داری سالن های ساعت. ماسک الزامی در حوزه عمومی است.

افزایش اخیر باعث شده است تا کشورهایی مانند فرانسه و آلمان برای تضعیف گردشگران از سفر به اسپانیا.

اسپانیا رسما ثبت 282,641 coronavirus موارد و 28,441 مرگ و میر.

___

میلان — ایتالیایی نمایندگان مجلس با تصویب گسترش ایتالیا وضعیت اضطراری برای coronavirus از طریق Oct. 15.

حرکت در آمد که در ایتالیا محسوب 289 تایید, جدید, مثبت, آوردن همه گیر مجموع به 246,776. یکی دیگر از شش نفر کشته آوردن مرگ کل به 35,129.

برتر جوزپه کونته قانونگذاران گفت که اگر ایدئولوژی را کنار گذاشته با پسوند “است اجتناب ناپذیر انتخاب” به مدیریت این ویروس و آینده خوشه.

رئیس ملی ایتالیا سلامت سیلویو Brusafero می گوید ایتالیا شده است گزارش 200-300 عفونت های جدید هر روز در هفته های اخیر. اوج 6,500 جدید روزانه موارد آمار در 31 مارس است.

___

NEW DELHI, India — هند را بلند on Aug. 1 شب حکومت نظامی شده است که در نیروی از اواخر ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این 48,513 جدید موارد مثبت گزارش شده شنبه به ارمغان می آورد هند در سراسر کشور شمارش فراتر از 1.5 میلیون انتهایی ایالات متحده و برزیل است. شده اند وجود دارد 34,193 و میر گزارش شده.

دولت هند می گوید این کشور مرگ و میر است 2.23% — به پایین ترین سطح از آوریل 1.

___

بانجول گامبیا — گامبیا معاون رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و رئیس جمهور در حال رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته به عنوان یک احتیاط.

بیانیه ای از گامبیا دولت خانه می گوید: دکتر Isatou Touray تبدیل شده بود مبتلا به کوروناویروس.

این کشور کوچک غرب آفریقا گزارش شده تنها 326 مورد تأیید و هشت مرگ و میر.

___

استانبول — ترکیه, وزیر بهداشت اعلام کرده است اقدامات داوطلبانه در برابر coronavirus برای آینده مسلمانان تعطیلات عید قربان.

Fahrettin Koca خواست شهروندان به صرف زمان به عنوان کوچک که ممکن است در رویداد های فروش و قصاب امتیاز و خواسته افراد بالای 65 سال و کسانی که با بیماری های مزمن به اجتناب از آنها.

Koca همچنین می گوید شهروندان را به خود نماز تشک. ترکیه بازگشایی مساجد برای جمعی نماز در اواخر ماه مه.

وزیر می گوید سنت مانند عید بازدیدکننده داشته است, دست بوسیدن و بغل کردن و یا باید به تعویق افتاد تا زمانی که این بیماری همه گیر است. او می گوید می شود وجود ندارد در سراسر کشور مستند بر خلاف طول عید فطر در ماه مه.

روزانه عفونت های شناور در نزدیکی 900. گزارش کشور نزدیک به 228,000 مورد تأیید و 5,645 مرگ و میر ناشی از COVID-19

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود برای ترویج دکتر استلا امانوئل تحت فشار قرار دادند که هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus.

“من بسیار تحت تاثیر قرار با او و دیگر پزشکان که ایستاده بود و با او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از ترک کاخ سفید برای تگزاس.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در رسانه های اجتماعی شرکت ها برای برچسب زدن او نظرات و اطلاعات غلط و از بین بردن این ویدئو که برجسته او: “من بسیار تحت تاثیر قرار است. من می دانم که هیچ چیزی در مورد من تا به حال هرگز دیده می شود او قبل از, اما قطعا, شما می توانید با قرار دادن او و اجازه دهید او را صدا. بنابراین آنچه که انجام داد این است که آنها در زمان پایین صدای خود را. در حال حاضر آنها به نظر می رسد هرگز به طرف دیگر. آنها تنها را محافظه کار کنند.”

“و با هیدروکسی همه من می خواهم به انجام است صرفه جویی در زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

___

تورنتو — رستوران در تورنتو می تواند خدمت به مشتریان در داخل خانه و ورزشگاه را بازگشایی و به شهر وارد فاز سه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

از دولت انتاریو اعلام کرد داخل سرویس می توانید شروع جولای 31, پس از سایر نقاط استان اجازه داده شد برای باز کردن این ماه است.

شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار می گوید: به تاخیر انداختن بود محتاطانه چیزی که به انجام است. تورنتو گزارش داد فقط یک کروناویروس جدید مورد در روز سه شنبه. انتاریو برتر داگ فورد اصرار همه به دنبال بهداشت عمومی توصیه کرد و گفت: این استان ساخته شده است که پیشرفت فوق العاده ای اما با اشاره به خطر COVID-19 باقی مانده است.

___

رم — لاتزیو منطقه انجام coronavirus صفحه نمایش در یک رم ایستگاه اتوبوس با تمرکز بر مردم پس از رسیدن از رومانی بلغارستان و اوکراین است.

مقامات بهداشت Alessio d’amato می گوید: 70 درصد از مسافران یک اتوبوس که از رومانی در ظهر یکشنبه راضی به داوطلبانه ضد بدن تست و همه منفی بودند. همه مسافران هستند موضوع را به 14 روز دوره قرنطینه زیر ایتالیایی قوانین با هدف حاوی یک تجدید حیات ویروس.

با توجه به d’amato سه ملیت خاص بودند زیرا نیمی از موارد جدید در این منطقه در حال از مردم ورود از خارج از ایتالیا. او گزارش 34 مورد جدید در روز چهارشنبه بسیاری از کسانی که در میان بنگلادشی.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور دولت برای آماده شدن برای یک ممکن است چشم انداز مثبت در coronavirus موارد گفت که این وضعیت “باقی مانده است دشوار است” و “ممکن است بدتر شوند.”

صحبت کردن در یک جلسه دولت در روز چهارشنبه پوتین خواست مقامات به دقت و با کاهش ویروس مربوط به محدودیت اطمینان از ثبات عملکرد سیستم مراقبت های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از یکی دیگر از مستند.

“لازم است به انجام همه چیز را به تلاش برای جلوگیری از دوباره اعمال محدودیت به ویژه در مقیاس بزرگ آنهایی که از طریق پیشگیری و اقدامات پیشگیرانه” رئیس جمهور گفت:.

روسیه گزارش کرده است بیش از 828,000 coronavirus موارد و 13,673 تایید مرگ. تعداد روزانه جدید عفونت کاهش پیدا کرده و از اواسط ماه مه. اما آنها باقی می ماند نسبتا بالا با مقامات بهداشتی گزارش بیش از 5000 مورد جدید در هر روز است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de