لس آنجلس رودخانه به عنوان شما هرگز آن را دیده و در واقعیت افزوده

پنجاه و یک مایل از خاک. هزاران سال تکامل است. چگونه به درک پیچیدگی لس آنجلس رودخانه تاریخچه آن و زمین شناسی تنوع در تنها نشسته ؟

نیز وجود دارد یک برنامه برای که.

“ریو د لس آنجلس” است که یک برنامه واقعیت افزوده تولید شده توسط RYOT, تولید استودیو اجرا شده توسط Verizon رسانه ای است که دارای تخصص در تعاملی و همهجانبه تجربه در همکاری با digital studios Vrai تصاویر و Superbright.

این برنامه یک تجربه تعاملی برای آی فون و آی پد است که پیاده روی بیننده از طریق برخی از رودخانه تاریخ از قبل از تاریخی عصر حاضر. آن نقطه در یک سطح صاف 3-D نقشه از Los Angeles حوضه تحقق بر روی صفحه نمایش. از وجود یک منو از گزینه های شما از طریق پیاده روی رودخانه تاریخ از تغییر آبراه در پهن دشت سیل به channelized آب بدن در برگرفته.

تبلیغات

با لمس یک انگشت بیننده می تواند ریزش باران و یا دسترسی به ویدیو پرنعمت, تاریخی, لس آنجلس سیل — از جمله سیل مرگبار از سال 1938 که به کشته شدن ده ها تن از مردم هولناک جاده ها و شسته خانه ها و پل ها. که سیل را به شدت منجر شهرستان برای اجرای اقدامات مانند channelization — از این رو امروز آخرالزمانی رودخانه در بتن ناودان یا مجرای سرازیر.

×

تصویری |

Rio de Los Angeles, برنامه واقعیت افزوده تریلر

جسیکا Brillhart بنیانگذار Vrai, تصاویر استودیو است که در واقعیت مجازی پروژه های در عرصه فرهنگی از جمله کیهانی تجسم بتهوون سمفونی پنجم با لندن Philharmonia Orchestra — می گوید: او شیفته داستان L. A. رودخانه پس از پرداخت مراجعه به معمار فرانک گری استودیو و یادگیری در مورد شرکت خود را کار بر روی رودخانه طرح جامع.

“این رسانه باید از این پتانسیل برای نشان دادن مجموعه داده در تمام راه های جدید,” او می گوید از واقعیت تقویت. “به عنوان یک واقعیت افزوده پروژه شما می تواند درک رودخانه در بسیاری از سطوح مختلف.”

تبلیغات

این برنامه ساخته شده با استفاده از اطلاعات از انواع منابع از جمله تاریخی archives و لا رودخانه شاخص پایگاه داده تحقیق مونتاژ توسط رودخانه LA, یکی از بسیاری از گروه های درگیر در برنامه ریزی توسعه مجدد از رودخانه است.

جیک سالی رئیس توسعه در RYOT که بر ایجاد همهجانبه محتوای دیدم فرصت های آموزشی در این پروژه — در نظر گرفتن مونتاژ اطلاعات اما پیدا کردن یک راه تازه برای آن ارائه شده است.

“L. A. رودخانه شگفت انگیز است, اما آن را نیز صدها نفر از صفحات و نمودار ها و داده های مجموعه, و آنها در دسترس نیست,” او می گوید. “بنابراین می تواند به ما در ساخت یک عمق درک ؟ … چگونه می تواند افرادی که در فوری نزدیکی به رودخانه باید درک بیشتری از خود را چگونه کوچک قطعه متناسب با زمینه بزرگتر?”

تبلیغات

این برنامه که رایگان نیز کمک می کند تا واقعیت افزوده تجارب در دسترس روزمره کاربر; همه شما نیاز دارید این است که گوشی خود را.

“آن را در مورد چگونه ما دموکراتیزه این فن آوری جدید می گوید:” سالی. “چگونه می تواند به ما در ایجاد این یکی از یک نوع تجربه است که اتصال دیجیتال و فیزیکی جهان؟”

“ریو د لس آنجلس” تا به حال نرم و راه اندازی در اوایل این ماه است و برای دانلود در دسترس در فروشگاه app اپل.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de