مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بایدن: جایی که آنها ایستاده بر سلامت و اقتصاد بیشتر

واشنگتن (AP) —

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دموکرات رقیب جو بایدن هر دو وعده جارو پیشرفت در طول چهار سال آینده — از طریق کاملا مسیرهای مختلف.

مغلوب ساختن پیشی جستن مانند بسیاری از دیگر جمهوری خواهان دارای کاهش مالیات و نظارتی کاهش رشد اقتصادی و درمان-alls و فریم های خود را به عنوان یک محافظه کار قهرمان در ظاهر بی پایان جنگ فرهنگ. اما رئیس جمهور هنوز در تلاش برای مد خود را به عنوان یک خارجی ارائه می دهد جزئیات کمی در مورد چگونه او می خواهم کشیدن اهرم دولت در دور دوم.

بایدن برای تلفن های موبایل هر بیت دموکراتیک پرچمدار او به عنوان فریم های دولت فدرال به عنوان جمعی نیروی مبارزه با کروناویروس بازسازی اقتصاد و آدرس قرن نژادپرستی نهادی و سیستمیک نابرابری. جانباز از سیاست های ملی بایدن همچنین فریم خود قرارداد ساخت گذشته به عنوان اثبات او می تواند آن را دوباره از دفتر بیضی.

آن برگ آمریکایی ها با یک انتخاب بدون ابهام. نگاهی که در آن رقبا ایستاده در مسائل کلیدی:

اقتصاد مالیات

دهه-کاهش نرخ بیکاری و افزایش سهام بازار بودند مغلوب ساختن پیشی جستن کارت تلفن قبل از همه گیر. در حالی که بازار سهام است چیتی خیلی از راه خود را به عقب پس از cratering در اوایل هفته از بحران بیکاری بود در 11.1 درصد در ماه ژوئن بالاتر نادر از رکود بزرگ. هنوز هم وجود دارد در حدود 14.7 میلیون شغل کمتر در ماه گذشته بیش از وجود دارد قبل از همه گیر در فوریه.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرده است که اقتصاد ایالات متحده خواهد دوباره بجای اول برگشتن در سه ماهه سوم و چهارم سال جاری و تنظیم شده است به مانند یک “موشک کشتی” در سال جدید پیش بینی bakes که در این فرض که یک coronavirus واکسن و یا موثر درمان آمار بازار است که اجازه می دهد زندگی به عقب بر گردیم به حالت عادی. او هنوز هم برای دفاع از حقوق و دستمزد مالیات را کاهش دهد هر چند چنین اندازه گیری چهره سفت هر دو حزب اپوزیسیون. برنده دوره دوم — و یک دستور از رای دهندگان — ممکن است خود را بهترین امید در گرفتن آن را از طریق.

بایدن زمین جارو فدرال اقدام لازم برای جلوگیری از گسترش رکود و یا افسردگی و به آدرس دیرینه نابرابری ثروت است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار nonwhite آمریکایی است. خود بزرگترین-بلیط برنامه: $2 تریلیون چهار سال فشار در نظر گرفته شده برای از بین بردن آلودگی کربن در ایالات متحده آمریکا شبکه انرژی 2035 و یک دولت جدید در طرح بیمه سلامت برای همه باز در سن کار آمریکایی ها (با یارانه های سخاوتمندانه). او پیشنهاد های جدید در آموزش و پرورش زیرساخت ها و کسب و کارهای کوچک همراه با بالا بردن سطح ملی حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت است.

بایدن را پوشش برخی اما نه همه جدید هزینه های عقب خیلی از 2017 توافق مالیاتی تعمیرات اساسی. او می خواهد مالیات بر درآمد شرکت ها با نرخ 28 درصد (کمتر از قبل اما بالاتر از در حال حاضر) و گسترده درآمد و حقوق و دستمزد و افزایش مالیات برای افراد با بیش از 400.000 دلار از درآمد سالانه مشمول مالیات. همه که تولید حدود 4 تریلیون دلار یا بیشتر بیش از 10 سال است. بایدن فریم مهاجرت به عنوان یک موضوع اقتصادی نیز هست. او می خواهد به گسترش مهاجرت قانونی شکافها و ارائه تابعیت مسیر حدود 11 میلیون از ساکنان که در این کشور به طور غیر قانونی اما که بایدن یادداشت ها در حال حاضر اقتصادی همکاران به عنوان کارگران و مصرف کنندگان است.

آموزش و پرورش

مغلوب ساختن پیشی جستن خود فشار برای مدارس به طور کامل بازگشایی این سقوط در میان همه گیر به عنوان یک فرصت به ویژه حمایت خود را از منشور مدارس و مدرسه انتخاب است.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos یک دیرین طرفدار منشور مدارس و مدرسه کوپن برنامه پیشنهاد کرده است که خانواده ها اجازه داده می شود به فدرال پول اختصاص داده شده به مدارس که باز نمی شود و صرف آن در مدارس خصوصی که آیا باز. برای بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول خود در دولت به دنبال افزایش عمده ای به فدرال مدرسه منشور اعطای کمک. اما کنگره در پاسخ نسبتا کوچک را افزایش می دهد.

با آموزش عالی تهمت بارها شکایت کرده است که دانشگاه ها احاطه شده توسط “چپ رادیکال تلقین.” او به تازگی تهدید پال خواستار قطع بودجه دولت, دانشگاه, گفت که او در وزارت خزانه داری بازبینی مالیات معاف وضعیت و بودجه فدرال از نامشخص مدارس.

بایدن می خواهد دولت فدرال به همکاری با دولت های عمومی آموزش عالی شهریه-رایگان برای هر دانش آموز در یک خانواده درآمد تا $125,000 سالانه است. کمک خواهد گسترش به همه حضور در دو سال مدارس بدون در نظر گرفتن درآمد. او همچنین پیشنهاد به شدت افزایش کمک های تاریخی سیاه و سفید کالج ها. او به طور کلی آموزش و پرورش برنامه های حمل 10 سال برچسب قیمت حدود 850 میلیارد دلار است.

او خواستار دسترسی جهانی به prekindergarten برنامه های 3 و 4 ساله; سه برابر عنوان من صرف برای مدارس با غلظت های بالاتر از دانش آموزان از خانواده های کم درآمد بیشتر برای حمایت از غیر کلاس درس مواضع مانند در دانشگاه مددکاران اجتماعی; فدرال زیرساخت هزینه های عمومی ساختمان مدرسه و پوشش مدارس’ هزینه های مطابق با فدرال ناتوانی قوانین. بایدن همچنین مخالف پول مالیات دهندگان روت بودن برای سود منشور مدرسه کسب و کار, و او قول داد که او وزیر آموزش و پرورش را در کلاس درس تجربه تدریس.

مراقبت های بهداشتی

به عنوان یک نامزد برای کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است که او را “بلافاصله” به جای رئیس جمهور باراک اوباما قانون مراقبت های بهداشتی با طرح خود که ارائه “بیمه برای همه است.” در آخرین مرحله از اولین دوره خود آمریکایی ها هنوز هم در حال انتظار برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بزرگ نشان دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات می گویند که دولت گام های ساخته شده توسط دفاع شفافیت در قیمت ها را به دنبال طیف وسیعی از اقدامات برای جلوگیری از هزینه داروهای تجویزی و گسترش پایین-هزینه بیمه بهداشت و درمان جایگزین برای کسب و کارهای کوچک و افراد است. اما کسانی که مراحل تدریجی هستند به مراتب از تغییرات گسترده تهمت وعده داده بود.

بایدن می خواهد یک “مدیکر-مانند عمومی گزینه” برای رقابت در کنار بیمه های خصوصی بازارهای سن کار آمریکایی ها در حالی که افزایش حق بیمه یارانه ها است که بسیاری از طبقه کارگر و طبقه متوسط و کارگران با استفاده از در حال حاضر تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه. بایدن تخمین می زند که هزینه ای در حدود 750 میلیارد دلار بیش از 10 سال است. که مواضع بایدن بین تهمت که می خواهد به قراضه 2010 قانون و ترقی خواهان که می خواهند یک سیستم پرداخت به جای بیمه های خصوصی در دسترس نباشد. بایدن می بیند رویکرد خود را به عنوان گام بعدی نسبت به پوشش جهانی و یکی او می تواند از طریق کنگره است.

CORONAVIRUS

پس از چند ماه اصرار دارد که بدترین روز همه گیر گذشت تهمت به تازگی اذعان کرد که همه گیر ممکن است “بدتر قبل از آن بهتر می شود” را به عنوان بسیاری از ایالت ها از جمله چندین انتقادی به مسیر خود را به 270 رای کالج انتخاباتی — دیده می شود افزایش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره برگزاری جلسات به طور منظم به طور مستقیم دریافت پیام خود را بر روی ویروس ها و دیگر مسائل. مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که یک کلید برای بهبود اقتصادی از این ویروس به طور کامل بازگشایی مدارس-هر چند آمریکایی ها با احتیاط. تنها در حدود 1 در 10 آمریکایی ها فکر می کنم مراقبت از مراکز مهد کودک و یا K-12 مدرسه باید باز این پاییز بدون محدودیت با توجه به نظرسنجی اخیر توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز امور عمومی است.

تهمت نیز می گوید: “لعنتی خیلی خاصی” است که واکسن و درمان برای ویروس ها در آینده نه چندان دور آینده — تعویض بازی به عنوان یک آمریکایی و جهان به دنبال یک مسیر سر خوردن به حالت عادی. کنگره تصویب حدود 3 تریلیون دلار در coronavirus امداد در ماه مارس و آوریل و دموکرات ها و جمهوریخواهان و کاخ سفید در حال مذاکره مهم دیگر دور از بودجه. بسته اما نمی شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد — چیزی که مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت می خواستم اما حزب دموکرات و حتی برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا خودداری کردند در جمله.

بایدن تساوی برخی از بیشترین تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن در گیر این استدلال که ریاست جمهوری و دولت فدرال وجود داشته باشد مانند بحران. مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل تا حد زیادی تغییر مسئولیت فرمانداران. بایدن تایید سخاوتمندانه هزینه فدرال برای کمک به کسب و کار و افراد همسو با دولت و دولت های محلی در برخورد با صخره مالی از رکود همه گیر. او وعده داده شده استفاده تهاجمی از دفاع تولید عمل در زمان جنگ قانون رئیس جمهور می تواند با استفاده از به طور مستقیم برخی بخش خصوصی فعالیت است. علاوه بر این بایدن به وعده بالا بردن حکومت دانشمندان و پزشکان برای برقراری ارتباط مداوم پیام به عمومی و او را به آمریکا دوباره پیوستن به سازمان بهداشت جهانی است. او همچنین مایل به استفاده از قدرت اجرایی برای ملی, ماسک, ماموریت, حتی اگر اجرای آن سوال برانگیز است.

تجارت

مغلوب ساختن پیشی جستن انداز امضای دو عمده معاملات تجاری — به روز پیمان با مکزیک و کانادا و فاز یک از چین توافقنامه — که امضای دستاوردهای خود را در انتخابات ریاست جمهوری. ایالات متحده و چین امضا فاز یک در ماه ژانویه کمتر از دو ماه قبل از coronavirus همه گیر قرار داده و فشار زیادی بر ایالات متحده-چین روابط. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: فاز یک led به چین خرید حدود 200 میلیارد دلار بیش از دو سال در ایالات متحده محصولات کشاورزی و انرژی و دیگر محصولات آمریکایی. در بازگشت به آمریکا لغو شد برنامه ریزی شده آمریکا تعرفه های چینی تلفن های هوشمند و لپ تاپ ها. ایالات متحده همچنین در نیمه قطع به 7.5 درصد نرخ تعرفه های وضع شده بر 120 میلیارد در چین-واردات.

فاز دو از معامله است که انتظار می رود به تمرکز بر روی برخی از مسائل سخت تر بین دو کشور از جمله تهمت آرزو به چین برای متوقف کردن پرداخت یارانه دولت خود را متعلق به شرکت. اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب اشاره به کروناویروس به عنوان “چین ویروس” آن باقی مانده است دیده شود که آیا او قادر خواهد بود به طور موثر reengage پکن در تجارت است. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفت که او “علاقه مند” در حال حاضر صحبت کردن به چین است.

بایدن اتحاد پیوست یک رشد دو حزبی آغوش “تجارت عادلانه” در خارج از کشور — یک پیچ و تاب و در دهه “تجارت آزاد” بحث به عنوان جمهوری خواه و دموکرات دولت به طور یکسان گسترش تجارت بین المللی است. بایدن می خواهد به آب متحده تولید با کارگردانی $400 میلیارد دلار از دولت فدرال خرید به شرکت های داخلی (بخشی از آن برای خرید همه گیر لوازم) بیش از چهار سال است. او می خواهد 300 میلیارد دلار در پشتیبانی جدید برای ایالات متحده و شرکت های تحقیق و توسعه است. بایدن می گوید: جدید داخلی هزینه باید قبل از او وارد هر گونه معاملات تجاری بین المللی. او وعده دشوار مذاکرات با چین در جهان دیگر ابرقدرت اقتصادی در تجارت و مالکیت فکری مهم است. چین مانند ایالات متحده آمریکا است که در عین حال یک عضو از اقیانوس آرام همکاری های چند جانبه توافقنامه تجارت که بایدن حمایت برای زمانی که او معاون رئیس جمهور.

سیاست خارجی

در طول دوره اول خود را مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را در سیاست خارجی در اطراف سرود “آمریکا ، در علاوه بر این به معاملات تجاری او شمارش به عنوان عمده دستاوردهای ساختمان بیش از 200 مایل (320 کیلومتر) از قول دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک cajoling بیشتر اعضای ناتو برای تحقق تعهد خود را به صرف 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی در هزینه های دفاعی و کاهش نظامی ایالات متحده رد پا در افغانستان و دیگر نقاط داغ. او همچنین اعلام کرد که قصد خروج از پاریس آب و هوا خبر داد.

تهمت می تواند رسما عقب نشینی آمریکا از توافق پاریس — این مجموعه هدف از برگزاری گرمایش جهانی زیر 3.6 درجه فارنهایت — به عنوان مثال از یک توافق است که “معایب ایالات متحده به مزایای منحصر به فرد از کشورهای دیگر است.” این قرارداد امضا شده توسط اوباما تصریح می کند که هیچ کشوری می تواند ترک تا چهار سال پس از آنها امضا شده است. برای آمریکا که نوامبر. 4 — یک روز پس از انتخابات آمریکا.

رئیس جمهور نیز روشن ساخته تمایل خود را به ترک افغانستان زودتر از جدول زمانی گذاشته شده در فوریه. 29 توافقنامه صلح با طالبان که تعیین مسیر برای نیروهای ایالات متحده به ترک این کشور در 12 تا 14 ماه اگر شورشیان گروه ملاقات کرد و شرایط خاصی. در حال حاضر وجود دارد مورد 8600 نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

تهمت نیز شمارش تعامل خود را با کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان دستیابی به یاد ماندنی. رئیس جمهور شده است و قادر به بر انگیختن کیم دهد تا این کشور از برنامه هسته ای خود را, اما او را ملاقات مستبد دو بار به صورت چهره به چهره شد.

بایدن می گوید او می خواهم شروع “یک روز پس از انتخابات” بازسازی روابط با متحدان ژولیده با مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد است. بایدن اولویت است برقراری مجدد پایه های ناتو پس از جنگ جهانی دوم اتحاد قدرت های غربی که بایدن گفت: لازم است برای مقابله با روسیه تهاجمی با هدف توسعه در شرق آسیا و اروپا. بایدن گفت که او می خواهم بلافاصله مقابله با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد کشور خود دخالت در انتخابات آمریکا. بایدن متعهد به “برای همیشه پایان جنگ” اما روشن است که آمریکا نیروهای ویژه — به عنوان مخالف به مقیاس بزرگ زمین ماموریت — باقی می ماند یک بخش حیاتی از جهان ثبات است. بایدن فریم مهاجرت و مبارزه با بحران آب و هوا به عنوان امنیت ملی مهم است. او خواستار بازسازی نابود ایالات متحده دیپلماتیک سپاه دوباره در پاریس آب و هوا توافق و فشار چین و دیگر اقتصادهای برای کاهش آلودگی کربن. مهاجرت و بایدن خواستار گسترش مهاجرت قانونی فرصت در حالی که معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش کمک های خارجی برنامه های در نظر گرفته شده برای ترویج جهان ثبات و کاهش مهاجرت است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de