اتحادیه به نمایندگی از پدر آندرس Guardado خواستار کلانتر به استعفا

این اتحادیه که نشان دهنده پدر آندرس Guardado و چندین گروه های حمایت در تماس Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا به استعفا کرد و گفت او و سنن و تحقیقات مربوط به 18 سال از مرگ است و در برابر پاسخگویی و نظارت در طول مدت خود را.

این سازمان با ارسال نامه ای به بیانوبا در بعد از ظهر چهارشنبه با استناد به خود rehiring از معاون اخراج برای سوء آزار و اذیت خانواده های که عزیزانشان را از دست داده در دست نمایندگان و عدم افشای سوابق معاون سوء رفتار و مطابق با احضاریه صادر شده توسط کلانتر غیر نظامی کمیسیون نظارت.

“شما باید کاملا موفق به انجام مبارزات انتخاباتی خود وعده اصلاحات در بخش” نامه است. “شما باید به طور چشمگیری تشدید مشکلات آن را تضعیف پایه مکانیسم های پاسخگویی و غیر نظامی نظارت در هر نوبت. این لحظه تاریخی خواسته که شما را تشخیص زمانی که آن زمان برای شما برای رفتن — و این زمان در حال حاضر است.”

آن را امضا رسید متحد اینجا محلی 11 اتحادیه کارگری است که نشان دهنده کریستبل Guardado و همچنین سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, Los Angeles, بررسی کلانتر عدالت, L. A., اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا و روحانیون و عوام متحده برای عدالت اقتصادی. متحد در اینجا نماینده کارگران در هتل ها, رستوران ها و فرودگاه ها و مکانهای دیگر.

تبلیغات

در یک بیانیه بیانوبا گفت: او empathized با و تمدید عمیق ترین تسلیت خود را به Guardado خانواده. او گفت که اف بی آی از حقوق مدنی بخش در حال حاضر ملاقات با قتل محققان شروع به بررسی تیراندازی بررسی است.

“ما دعوت کالیفرنیا دادستان کل و دفتر تحقیقات فدرال به بررسی حقایق در مورد او گفت:” در این بیانیه است. “تا قتل اداره به این نتیجه رسیدند که تحقیقات ما قادر به ارائه تفسیر بیشتر در مورد حقایق در مورد.”

این گروه خواستار استعفای خود را برنامه ریزی یک ماشین کاروان به سالن دادگستری در مرکز شهر لس آنجلس در روز پنج شنبه برای تحویل نامه.

بیانوبا گفته است که اطلاعات کمی منتشر شده در مورد Guardado مورد به دلیل تحقیقات در حال انجام است. نوجوان ضرب گلوله کشته شد توسط معاون ژوئن 18 در گردنا در یک مورد که تولید ملی توجه و تظاهرات بزرگ.

تبلیغات

محققان گفت: دو نماینده دیدم Guardado صحبت کردن به کسی که در یک ماشین مسدود کردن ورود به فروشگاه بدن در غرب ردندو بیچ بلوار. آنها گفت: نمایندگان دیدم یک تفنگ و به تعقیب زمانی که او فرار کرد. زمانی که آنها گرفتار یک معاون از کار اخراج شدند به گفته پلیس حساب. گفتند اسلحه گرم بازیافت شد از صحنه است.

لس آنجلس پزشکی قانونی و کالبد شکافی مستقل یافت که Guardado به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار ،

Guardado خانواده گفت: او مشغول به کار بود به عنوان یک گارد امنیتی در نزدیکی خودکار فروشگاه بدن در زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de