تصویری: دنور پلیس معافیت چهره, نوجوانان, مشکوک, رقص, در حالی که در LSD

این یک بد هفته حقوقی برای شهر و شهرستان دنور. داغ بر روی پاشنه از یک طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از اسرائیل نفتالی بیش از یک حادثه اخیر که در طی آن او و سه stepchildren برگزار شد در اسلحه توسط پلیس دنور در یک Safeway پارکینگ زیر بسیار مشکوک 911 تماس شکایت جدید کاهش یافته و در سابق افسر یوسف Rodarte برای ضرب و شتم وحشیانه یک نوجوان مظنون که می خواهم رقص تحت تاثیر LSD.

مانند اسرائیل با توجه به این یکی ثبت شده توسط Denver-بر اساس Killmer, Lane & Newman, LLP. و آن را نیز نشان داده شده توسط ویدئو تکان دهنده است که در آن هدف از اجرای قانون اکشن سیاه و سفید است: Malow Mayek بود که فقط هفده در طول تابستان 2018 زمانی که او دچار چه پر کردن توصیف به عنوان “بحرانی ضربه به سر, شکسته بینی و شکستگی استخوان درشت نی راست خود را راست و استخوان نازک نی” پس از Rodarte زده و به او شش بار با یک باتوم فلزی.

دادستان دیوید لین به نظر نمی رسد نفس توسط یکی-دو پانچ با هدف دنور اداره پلیس در روزهای اخیر. “تا زمانی که پلیس نگه داشتن ضرب و شتم مردم ما همچنان مشغول” او می گوید.

که Mayek آمد به پلیس توجه است چرا که از تماس به ذهن اوت 2019 حمله توسط شفق پلیس در اواخر الیاس McClain که موسیقی حرکت می کند در حالی که با پوشیدن یک ماسک اسکی درخواست یک شهروند نگرانی است. خط تاکید می کند که McClain بود عاری از مواد مخدر (تا افسران تزریق او را با کتامین است که ممکن است کمک به بحران بهداشت و درمان که به کشته شدن او) در حالی که Mayek مطمئنا نمی شد. اما وجود زمینه های مشترک در یکی دیگر از احترام او معتقد است.

مانند McClain, “آقای Mayek انجام شد هیچ مشکلی” لین اشاره می کند. “وجود دارد هیچ جرم و جنایت او را متهم به ارتکاب. وجود دارد هیچ چیزو مگر اینکه پلیس باید معقول است که شما مرتکب جرم شما مجاز به آنها را نادیده گرفت و فقط راه رفتن دور. بنابراین زمانی که او حاضر به اطاعت از آنها افسران تا به حال هیچ توجیه قانونی برای ذخیره کردن یک انگشت در او.”

به عنوان خط خلاصه آنچه اتفاق افتاده است در تاریخ 22 اوت سال 2018: “آقای Mayek بود در LSD — نه یک چیز خوب — و او را از ذهن خود. او مرتب از پایین خیابان دام و فکر او بود و خداوند متعال فریاد همه چیز. و پلیس درگیر شدم. آنها سفارش او را ‘متوقف’ اما او در LSD و او ادامه داد: به رقص و حمل و نقل. به طوری که آنها تصمیم, ‘هنگامی که شما در حال انجام آنچه ما گفت: شما را به انجام, ما در حال رفتن به شکستن استخوان های شما را و برق شما — و این چیزی است که اتفاق افتاده است. افسر Rodarte شکست آقای Mayek پا شکست خود مداری استخوان و شکست خود بینی همه به خاطر Mayek نمی خواهد انجام دهد آنچه که او گفت: او را به انجام است.”

در اینجا بدن فرسوده دوربین تصویری از آنچه رفت.

عدم وجود شواهدی وجود دارد که Mayek شکسته بود قانون کلیدی برای خط استدلال. “آیا مردم را به اطاعت از پلیس اگر هیچ سوء ظن معقول است که آنها مرتکب جرم” او اشاره می کند. “اگر یک پلیس می آید و می گوید:” اجازه دهید من را ببینید ID,’ شما می توانید می گویند: “Go fuck yourself’ مگر اینکه پلیس دارای سوء ظن معقول شما مرتکب جرم و جنایت است. و سپس شما باید آن را بیش از — اما در غیر این صورت شما نمی کنند.”

دادستان به طور معمول گمان اقدامات پلیس توجیه مهم نیست که چقدر تکان دهنده آنها ممکن است به نظر می رسد به عموم مردم اما این زمان در اطراف. در اواخر سال 2018 کت و شلوار اذعان دنور دادستان منطقه بث مک کین با عنوان جرم جنایی متهم Rodarte با “درجه دوم حمله به صورت غیرقانونی ، feloniously و بی پروا باعث آسیب جدی بدن به شاکی با استفاده از یک سلاح مرگبار.”

در اکتبر 2, 2019, Rodarte بود تبرئه شد و پس از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه — اما او استعفا از دنور اداره پلیس در ماه مه قبل از او می تواند از کار اخراج شدند. دو تن دیگر از افسران درگیر در این موضوع — James Martinez و داگلاس واتسون که به نام به عنوان شاکیان — دریافت ده روز تعلیق برای با تنبیهبدنی Mayek پس از او می خواهم متوقف می شود.

“کلاه من است بث مک کین” لین می گوید. “او حداقل سعی کنید که عدالت انجام شد.”

با اینحال لین احساس می کند که صرفا از دست دادن شغل خود مناسب نیست برای جبران آنچه Rodarte را به Mayek. “بله او تبرئه شد اما پس از آن بود O. J. [سیمپسون] و در کت و شلوار مدنی O. J. پیدا شد مسئول” او اشاره می کند. “بنابراین در حال حاضر آقای Rodarte امیدوارم می توانید با دریافت یک کمی عدالت از مدنی داوران.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده Malow Mayek v. شهر و شهرستان دنور, et al.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de