پس از این هفته heatwave وجود دارد امداد رسانی در روستاهای جنوب کالیفرنیا

بالا-سطح بالا آوردن گرما به جنوب کالیفرنیا از طریق پنج شنبه انتظار می رود که به تضعیف و حرکت به دور از دولت و از دوشنبه تا پنجشنبه از خدمات ملی آب و هوا گفت.

ضعیف بالایی در سطح تغار را جایگزین بالا آوردن بازگشت از خشکی جریان تدریجی با خنک کننده و بیشتر در لایه دریایی.

تمدید چشم انداز از ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی آب و هوا مرکز نمایش زیر نرمال درجه حرارت مطلوب برای جنوب کالیفرنیا در اوایل ماه اوت.

The outlook is for below-normal readings in early August.

چشم انداز است که به صورت زیر نرمال خوانش در اوایل ماه اوت.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

گرمای تابستان به طور کلی قله در آخرین هفته ماه ژوئیه در بسیاری از مکان ها در سراسر ایالات متحده است. بیان این “سگ روز از تابستان” اشاره به این دوره از ژوئیه 3 از طریق Aug. 11 که شامل 20 روز و 20 روز پس از ستاره شباهنگ به نظر می رسد. Sirius می آید از کلمه یونانی که به معنی “درخشان” یا “سوزان” و آن ستاره درخشان در صورت فلکی سگ بزرگ است که به معنی بزرگ و یا بیشتر سگ.

از دوران باستان این ستاره شده است در ارتباط با بخشی از فصل تابستان در نیمکره شمالی که گرما و در نتیجه ناراحتی در اوج خود است.

Some locations along the California Coast don't peak until September.

برخی از نقاط در امتداد سواحل کالیفرنیا نمی قله تا سپتامبر است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

در بسیاری از ایالات متحده, گرمترین روز می افتد تقریبا بین اواسط تیرماه و اواسط ماه اوت است. تابش خورشیدی رسیدن به زمین است که در آن حداکثر در نیمکره شمالی انقلاب تابستانی بود که در تاریخ 20 ژوئن این سال است. این نقطه زمانی که نیمکره شمالی است کج بیشتر به سمت خورشید است. اما درجه حرارت در ادامه به افزایش برای چند هفته به دلیل گرمای ورودی از خورشید همچنان به تجاوز خنک کننده رخ می دهد که در شب. این می رود تا زمانی که درجه حرارت در نهایت شروع به کاهش در اواخر جولای و اوایل آگوست.

تبلیغات

اما همانطور که جان تهی از گولدن گات آب و هوا, خدمات, اشاره, برخی مکان ها در کالیفرنیا صبر کنید تا ماه آگوست یا سپتامبر خود را برای داغترین آب و هوا. سان فرانسیسکو گفت: Null, آخرین هر شهر بزرگ ایالات متحده در این رابطه است. مه کفن شهرستان خود می رسد طبیعی بالاترین دمای حداکثر از 70.4 درجه در سپتامبر. 24. San Jose, 40 مایل به جنوب شرقی است که یکی از زودتر شهرستانها اوج در 83.8 درجه در جولای 10.

San Francisco doesn't reach its normal highest maximum temperature until Sept. 24.

سان فرانسیسکو نمی رسیدن به آن عادی بالاترین دمای حداکثر تا سپتامبر. 24.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

شهرستانها در دره مرکزی مانند ردینگ Sacramento, Fresno و بیکرزفیلد دنبال اواخر جولای قاعده و اوج در دو تاریخ 24 و یا 25 جولای. دره مرگ قله در جولای 22 و یوسمیتی است که در ژوئیه 31. ریورساید dawdles تا Aug. 3, هنگامی که آن را می رسد طبیعی آن بالاترین دمای حداکثر از 94.6.

بیش از در ساحل, ابراز پیروزی از اکتشاف می یابد و اوج آن در اوت. 24. لس آنجلس خاموش نگه می دارد تا Aug. 27 و سن دیه گو می کند تا پایان ماه آینده در Aug. 31.

تبلیغات

سالیناس به اوج خود می رسد از 74.3 درجه در سپتامبر. 18 و پس از آن سان فرانسیسکو, سازیاموسیقی زنگی در دو ماه پس از معمولی اواخر جولای اوج برای بسیاری از محلات.

مداوم لایه دریایی در سواحل مسئول برگزاری دماهای پایین در اوایل تابستان اما پس از آن مه آسانسور در اواخر تابستان و اوایل پاییز است.

در سان فرانسیسکو روز سگ هنوز پارس زمانی که فراست در حال حاضر بر روی کدو تنبل در برخی از نقاط کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de