یک زندانی آزمایش مثبت برای COVID-19. کارکنان زندان قرار دارد او را با مثلا زندانیان او می گوید:

میدوی را از طریق توضیح میدهد که چگونه یک زندانی که می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19 قرار داده شده بود در واحد خود را در Chuckawalla ولی دولت, زندان, Gary Croom متوقف شد.

“اینجا” او گفت: یک خبرنگار. “من قصد دارم به او تلفن.”

زین با احساس گناه و نگران او ممکن است لمس کردن یک تجدید حیات این بیماری که از طریق زندان در لبه شرقی شهرستان ریورساید یک ماه پیش Alejandro کانتو در زمان تلفن.

هفته گذشته کانتو توضیح داد, او را شکست و پای او را در حال بازی بسکتبال در حیاط و گرفته بود به جان اف کندی بیمارستان یادبود در Indio.

تبلیغات

کانتو, 34, حال اولین آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus حدود یک ماه پیش از آن. قبل از اینکه تحت عمل جراحی او دوباره تست شده است. نتایج آمد پنج روز پیش گفت: هنوز مثبت است.

پس از عمل جراحی کانتو آورده بود به Chuckawalla در روز دوشنبه گفت. با وجود تشخیص خود از کارکنان زندان قرار داده و او را در غلاف — یک فضای محصور که در آن زندانیان سفری چند فوت از هم جدا است که خانه 11 مردان دیگر, هیچ یک از آنها را آلوده کانتو گفت.

“آنها به ارمغان آورد او را در” Croom خود سفری همسر به یاد می آورد “و او گفت:” شما بچه ها لازم نیست COVID?'”

کانتو گفت: او گفت: یک گروهبان او می خواهم به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 اما گروهبان خار آن را خاموش کرد و گفت که از آنجا که او می خواهم برای اولین بار آزمایش مثبت برای این بیماری یک ماه پیش او دیگر نمی تواند این بیماری را منتقل کنند. این گروهبان کانتو گفت: اساسا به او گفت “آن را یک معامله بزرگ است.”

تبلیغات

اینکه آیا یا نه او مسری کانتو سوال که چرا او قرار داده شده در قرنطینه و یا حداقل در یک ساختمان است که خانه های آلوده زندانیان.

سخنگوی وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

او سفری جفت از او وحشت زده و کانتو نگرانی او ممکن است ماشه دوم شیوع COVID-19 که مسابقه را از طریق Chuckawalla در ماه ژوئن آلوده نزدیک به 1000 زندانیان — 44 درصد از این جمعیت در سه هفته طول. آن را یکی از بدترین شیوع بیماری به آمار کالیفرنیا ،

“من نگران هستم در مورد کسی که واقعا بیمار,” او گفت:. “من نگران هستم در مورد کسی که در حال مرگ است.”

به عنوان روز پنج 1,607 زندانیان در زندان کالیفرنیا سیستم آلوده شدند با COVID-19. به آزاد کردن فضا در دولت مزمن زندان های پر ازدحام رالف دیاز زندان سیستم منشی, اوایل این ماه اعلام کرد که 8,000 اضافی زندانیان منتشر خواهد شد زود است.

تبلیغات

از زمان شروع این بیماری همه گیر در ماه مارس از طریق جولای زندان سیستم نظارت “یکی از بزرگترین کاهش در زندان ایالتی جمعیت در تاریخ اخیر” سخنگوی گفت: در یک به روز رسانی روزانه پنج شنبه شب. با تعلیق مصرف از زندان و شتاب منتشر شده از برخی از 10,000 زندانیان این زندان دارای سیستم قطع تعداد زیادی از مردم در آن زندان 16,000. آن زندانی جمعیت کمتر از 100000 نفر برای اولین بار پس از سال 1990 به روز رسانی گفت.

کارکنان موفق به مهار شیوع بیماری در Chuckawalla; از روز شنبه تنها چهار زندانی با آلوده شدند COVID-19 و زندان ثبت سه مورد جدید در دو هفته گذشته با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دولت ،

در عین حال با توجه به تنگ محدوده در Chuckawalla که طراحی شده بود به خانه 1,738 زندانیان اما در حال حاضر دارای 2,119 برخی در قفل نگران شیوع می تواند شعله ور کردن در هر زمان.

“فقط مانند یک آتش سوزی در جنگل خشک و جنگل آن را خواهد سوزاند حق را از طریق اینجا” رابرت مک براید یک زندانی گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “شما نمی توانید به دور از مردم در اینجا. شما در حال خواب دهان گسترده ای باز خروپف سه از بعدی تختخواب سفری.”

تبلیغات

مک براید, 59, تا به صرف نزدیک به 13 سال زندان برای سرقت. خود را از تاریخ انتشار است که در ماه دسامبر و نزدیک است که تاریخ می آید بیشتر او ترس ابتلا به COVID-19, او گفت:.

“من خیلی خیلی نزدیک به رفتن به خانه در حال حاضر,” او گفت:.

مک براید زندگی در همان ساختمان به عنوان کانتو که قرار دادن خود را تا حد زیادی COVID-رایگان ساختمان باعث شده است که جزئی “هیستری” او گفت:.

مک براید با انتقاد از مقامات زندان دست زدن به کانتو وضعیت گفت: قسمت بود که حاکی از بی تفاوتی است که پر شده از زندان, پاسخ به همه گیر.

تبلیغات

“من نه ضروری برای هر دستور آنها را به پاسخ به,” او گفت: “اما این همه فقط به نظر می رسد پس از عقب به من.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de