کالیفرنیا معافیت coronavirus مرگ رکورد برای چهارمین بار در این ماه

کالیفرنیا شکسته است دیگر رکورد تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در یک روز فهرست نویسی حداقل 189 مرگ و میر شنبه با توجه به لس آنجلس تایمز تعداد کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان است.

این دومین روز متوالی و چهارمین بار در این ماه — که دولت شکسته تک آن روز مرگ رکورد; در شنبه 174 مرگ و میر ثبت شد.

افزایش مرگ و میر می آید بیش از یک ماه به یک موج جدید COVID-19 مواردی که با بازگشایی اقتصاد است. فقط قبل از چهارم جولای آخر هفته مقامات اعمال محدودیت های جدید با امید کاهش گسترش عفونت است.

کالیفرنیا در حال حاضر ثبت شده حدود 9,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. اگر چه آن است که اغلب اشاره کرد که دولت دیده می شود به مراتب کمتر از مرگ و میر نیویورک — که در آن 32,653 نفر کشته شده اند — دیگر ملت ها را تحمل کرده اند به مراتب کوچکتر مرگ عوارض از کالیفرنیا.

تبلیغات

تجمعی coronavirus مرتبط با مرگ و میر حدود 1000 نفر در ژاپن 300 در کره جنوبی 176 در استرالیا, 22 در نیوزیلند و 7 در تایوان است. ژاپن و کره جنوبی هر کدام با جمعیت بیشتر از کالیفرنیا.

کشورهایی که انجام یک کار خیلی بهتر از کاهش عفونت انجام داده اند تا از طریق گسترده پوشیدن ماسک quarantining از مسافران تهاجمی تست و تماس با ردیابی جداسازی بیمار و سخت پروتکل های ایمنی.

در کشورهایی مانند نیوزیلند همه گیر کنترل استراتژی هرگز سیاسی شد بر خلاف در کالیفرنیا که در آن تعدادی از مردم برعلیه مخالف با پوشیدن ماسک.

“همه متحد شد در پیام و آنها آن را انجام آنها در زمان مراقبت از آن است. و واقعا کنترل شیوع این بیماری در کشور گفت:” دکتر اتو یانگ استاد پزشکی و معاون رئیس بیماری های عفونی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA.

تبلیغات

حداقل 12,285 جدید کروناویروس موارد در کالیفرنیا گزارش شد یکشنبه جدید, تک-روز رکورد موارد است. آخرین باری روزانه مورد رکورد, شد, شکسته شد, جولای 22, زمانی که 12,062 موارد ثبت شد. روز شنبه نیز مشخص لس آنجلس بدترین تک روز شمارش از coronavirus موارد و مرگ و میر هر چند که تعداد بود تا حدودی ناشی از جمع شدن در اطلاعات گزارش.

حداقل 91 مرگ و میر گزارش شده در L. A. شهرستان در روز چهارشنبه شکستن یک روز رکورد مارس 19, زمانی که 84 مرگ و میر ثبت شد. L. A. شهرستان نیز گزارش داد حداقل 4,793 COVID-19 موارد شنبه شکستن تک-بعد از ثبت جولای 16, زمانی که 4,506 موارد ثبت شد.

L. A. شهرستان در حال حاضر دارای یک تجمعی coronavirus مرگ و میر حداقل 4,518 بیش از نیمی از این ایالت در مجموع حداقل 8,912. وجود دارد حداقل 183,456 موارد تایید شده در L. A. شهرستان; ایالت کل در 485,831 موارد است.

در سراسر ایالات متحده بیش از 150 ، 000 نفر کشته شده اند از COVID-19 یک کشته و بزرگتر از هر کشور دیگری است.

تبلیغات

با اقدامات مختلف از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر بدتر در بسیاری از مناطق کالیفرنیا از آن در هفته منتهی به روز یادبود — برخی از bleaker بیش از دیگران است.

سان Joaquin Valley, هشت شهرستان منطقه از دره مرکزی کشش از استاکتون به بیکرزفیلد یکی از مناطق که در آن همه گیر شرایط بدتر شده به طور چشمگیری. در یک هفته ای که به پایان رسید در روز یادبود 42 ساکنان San Joaquin Valley درگذشت coronavirus; در دوره هفت روزه که به پایان رسید شنبه, 105 ساکنان فوت کرده است.

مرگ و میر نیز در شکوفایی در هفت شهرستان ساکرامنتو منطقه است. بیش از مدت زمان مشابه هفتگی مرگ و میر افزایش از 4 به 25.

نه county منطقه خلیج سان فرانسیسکو دیده است خود هفتگی مرگ و میر نزدیک به سه گانه در همان دوره زمانی — از 20 تا 57; San Diego County هفتگی مرگ و میر دو برابر بیش از مدت زمان مشابه از 28 تا 55.

تبلیغات

پنج شهرستان جنوب کالیفرنیا منطقه — L. A., نارنجی, رودخانه, سان برناردینو و ونتورا شهرستان — دیده هفتگی مرگ و میر افزایش از 357 به 493 که در همان دوره زمانی افزایش 38٪.

وجود دارد برخی از نشانه هایی که در کالیفرنیا در تازه ترین موج — در حالی که هنوز در حال رشد شروع به کم کردن سرعت. برای این هفته به پایان رسید که سه شنبه دولت ثبت شده به طور متوسط 9,157 جدید مورد تأیید روزانه 2% افزایش از هفته گذشته است. که بسیار کندتر افزایش نسبت به آنچه اتفاق افتاده است در این هفته به پایان رسید که در جولای 14, زمانی که روزانه به طور متوسط از موارد جدید بود 8,902 20% پرش از هفته گذشته است.

علاوه بر این میزان که در آن coronavirus آزمون آینده مثبت بوده و با ثبات در هفته های اخیر در سطح ایالت. یک بار تجزیه و تحلیل نشان داد که در کالیفرنیا هفت روز coronavirus تست مثبت رای است و به طور کلی باقی ماند بین 7% و 8% از تاریخ 5. همچنین موثر و نرخ انتقال از coronavirus ایالت است که تخمین زده می شود 1.02 — به این معنی که هر فرد آلوده به طور متوسط انتقال ویروس به 1.02 افراد دیگر است.

اما به دنبال در دمای پنهان مشکلات عمیق در ضربه سخت تر از مناطق کالیفرنیا.

تبلیغات

در San Joaquin Valley نرخ انتقال ویروس است که به عنوان بالا به عنوان 1.4 دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: این هفته در یک جلسه رسانه در استاکتون “که به ما می گوید ما باید مقدار زیادی از کار را به انجام به نرخ انتقال را در اینجا در دره مرکزی.”

در برخی از بیمارستان ها در دره مرکزی 65 درصد از تخت به طور منظم پر شده با COVID-19 بیماران Ghaly گفت. فدرال تیم پزشکی اعزام شده است برای بیمارستان ها در دره مرکزی و جنوب کالیفرنیا.

در دره مرکزی “شما در هر نقطه نزدیک به تحت کنترل وجود دارد,” دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی. “هنگامی که ما فکر می کنم دولت ما میانگین اعداد نگاه کنید بهتر است اما ما نمی توانیم فراموش کنیم که در وسط دولت اعداد نگاه بدتر است.”

همان مشکل می تواند رخ دهد در سطح شهرستان که در آن یک شهرستان به طور کلی ممکن است نگاه خوب “وجود دارد اما در جوامع است که هنوز هم بالا نرخ انتقال” Bibbins-Domingo گفت.

تبلیغات

“و مگر ما تمرکز توجه ما بر روی مناطقی که وجود دارد این است که نرخ بالای انتقال ما در حال رفتن به دریافت یا شهرستان و یا دولت تحت کنترل” Bibbins-Domingo گفت. “و این یکی از مغالطه در کالیفرنیا فقط به طور مداوم به دنبال در میانگین اثرات این که آیا آن را در سطح ایالت و یا در یک شهرستان است.”

بار کارکنان نویسندگان پریا Krishnakumar و آندریا رابرتسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de