کلرادو اسپرینگز قرار داده نمی تفریحی, فروش ماری جوانا در انتخابات نوامبر

کلرادو اسپرینگز است به احتمال زیاد به یک سال دیگر بدون اجازه می دهد تفریحی درمانگاه ماری جوانا در شهرستان پس از کلرادو اسپرینگز شورای شهر کاهش یافته است برای قرار دادن یک سوال در انتخابات ماه نوامبر در مورد اینکه آیا خرده فروشی باید اجازه داده شود.

اگر چه صنعت ماری جوانا پزشکی در جریان بوده است قوی در کلرادو اسپرینگز برای بیش از یک دهه تفریحی بخش باقی مانده است ممنوع از اولین فروشگاه های باز در کلرادو در سال 2014. چندین تلاش برای قانونی کردن rec فروش شکست خورده بود قبل از اخیر فشار به آنها در انتخابات; اعضای شورای شهر به ضرب گلوله پیشنهاد در طول یک جلسه کار در جولای 27.

مخالف کلرادو اسپرینگز شهردار جان Suthers (سابق کلرادو دادستان کل) و سازمان های اجرای قانون محلی تفریحی فروش هم به صورت عمده مانع بزرگ فدرال و حضور نظامی در کلرادو اسپرینگز. Suthers ادعا کرده است که تفریحی گلدان مغازه ها حتی می تواند صدمه دیده این شهر شانس حفظ این ستاد برای ایالات متحده فرماندهی فضایی.

اما سابق نیروی هوایی ایالات متحده استاد اقتصاد نیل راپاپورت یک اقتصاددان برای کار حرفه ای-صنعت ماری جوانا سازمان هم برای کلرادو اسپرینگز تماس که یک دفاع ضعیف اشاره کرد که پایگاه های نظامی در حال حاضر وجود دارد در شهرستانها با ماری جوانا تفریحی مانند سن دیگو. با توجه به راپاپورت 8 درصد مالیات بر فروش در تفریحی گلدان را جمع آوری بیش از 72 میلیون دلار در درآمد مالیاتی در پنج سال برای کلرادو اسپرینگز تعدادی او را مشترک با اعضای شورای شهرستان.

با این حال این شهر ماری جوانا پزشکی و صنعت نیز در زمان موضوع با پیشنهاد اخیر اجازه می دهد تا خرده فروشی که به نام 24 تفریحی فروش مجوز; نزدیک به 120 پزشکی درمانگاه ها در حال حاضر باز در کلرادو اسپرینگز.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تفریحی ماری جوانا, فروش سوال هنوز هم می تواند به نظر می رسد در کلرادو اسپرینگز رای گیری در ماه نوامبر اگر طرفداران جمع آوری امضا به اندازه کافی برای برآوردن محلی الزامات دادخواست; تا کنون از هیچ تلاشی برای انجام این کار اعلام شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de