شیوع کروناویروس در USC را برادری ردیف برگ حداقل 40 افراد آلوده

USC در برخورد با شیوع کروناویروس در سراسر دانشگاه یونانی ردیف.

مدرسه تشخیص داده حدود 40 مثبت COVID-19 موارد مربوط به افراد زندگی در 28th Street, که در آن بسیاری از برادری گروه های مرتبط با دانشگاه هستند بر اساس رئیس بهداشت و درمان دانشجویی افسر سارا ون اورمان گفت.

“تعداد قابل توجهی از موارد مرتبط با چهار برادری خانه” ون اورمان گفت. تا به امروز حدود 150 USC دانش آموزان و کارکنان باید آزمایش مثبت است.

USC و دانشگاه های دیگر اقتباس کرده اند به کروناویروس در تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان و جوامع محلی امن در طول بیماری همه گیر. بسیاری از مدارس از جمله UCLA و USC منتقل كرده اند و اکثریت قریب به اتفاق ترم پاییز کلاس های آنلاین و لغو, رویدادهای محدود در دسترس بودن در پردیس مسکن به کاهش تراکم اضافه شده ماسک اجتماعی-فاصله و علامت-چک کردن اقدامات و به طور منظم گزارش عفونت داده است. هنوز هم به عنوان دانش آموزان همچنان به بازگشت رسمی و غیررسمی در دانشگاه و خارج از دانشگاه صورت دلهره آور و نگران نباشید: می توانید گسترش COVID در کالج بود متوقف شد ؟

تبلیغات

این پاسخ بستگی به تصمیم گیری های افراد را ون اورمان گفت و اشاره کرد که از USC است شیوع اخیر رخ داده در خارج از دانشگاه فضاهای کنترل شده توسط دانشگاه.

“مگر همه ما درک می کنیم که در حال حاضر ما تنها ابزار فیزیکی فاصله و با پوشیدن ماسک, ما قصد داریم برای ادامه به ویرانی نه تنها از نظر اقتصاد ما آموزش ما دانشگاهیان ما شغل, اما, مردم, مرگ,” او گفت:. “هر یک از ما باید برای تصمیم گیری آنچه که ما برای ایستادن. Frats نیاز به انجام است که به عنوان خوبی است.” او گفت که اگر چه شیوع آسیب دیده برادری خانه آن را روشن است که این عفونت درگیر برادری عضو است که اغلب اجاره اتاق در طول تابستان است.

UCLA سخنگوی استیو Ritea توافق کردند که همه گیر تلفات خواهد شد بستگی اعضای جامعه’ را انتخاب کند.

“اگر شما سه و یا چهار نفر از دانش آموزان ما که با هم زندگی می کنند در خارج از پردیس, آپارتمان, همه ما می توانید انجام دهید این است که آنها ما بهترین پیشنهاد و بهترین دانش. آنها را مجبور به تصمیم گیری در آن از وجود دارد,” او گفت:. دانش آموزان رسمی UCLA خوابگاه صورت بهداشتی خاص محدودیت های اعمال شده توسط مدرسه او اضافه شده است.

تبلیغات

Coronavirus شیوع بیماری رخ داده است در برادری فضاهای در دانشگاه های سراسر کشور از جمله دانشگاه واشنگتن و دانشگاه برکلی. ون اورمان نسبت به گسترش در چنین فضاهای به افزایش خانوار قرار گرفتن در معرض است که همراه با جمع زندگی شرایط و گردهمایی های اجتماعی.

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد اندازه جمعیت آنها که افشای آن می تواند به سرعت تبدیل شدن به بسیار بزرگ” ون اورمان گفت.

شیوع بیماری در میان USC اخوت است که عمدتا بیش از, او گفت:. مدرسه اولین گزارش 15 مورد مثبت در 28th Street طریق جولای 9 مطبوعاتی. آزمایش و تهاجمی تماس با ردیابی مجاز دانشگاه به شناسایی افراد در معرض و جدید مثبت. اجباری quarantining دستور لس آنجلس وزارت بهداشت کمک کرد توقف گسترش یافته است.

“ما را دیده اند هر بیشتر موارد برای آخرین هفته یا بیشتر” ون اورمان گفت. تست ردیابی و quarantining تمام قطعات از USC را همه گیر برنامه ای که گذاشته است در وب سایت مدرسه.

تبلیغات

در پاییز شیوع بیماری در کالیفرنیای جنوبی می تواند منجر به بیشتر از راه دور کلاس. هتل فضایی شده است را کنار بگذارند برای دانش آموزان آلوده در آینده ون اورمان گفت. دانشگاه تشویق دانشجویان به بازگشت به آموزش دانش آموزان در مورد گسترش و تنظیم شده است برای به اجرا درآوردن سیاست های قوی مسدود کردن قانون شکن از دانشگاه او اضافه شده است. نگه داشتن دانش آموزان از گرفتن با هم در گروه بازی خواهد کرد و نقش مهمی در جلوگیری از شیوع آینده.

“گردهمایی یک مسئله بزرگ است. این که آیا آن را در یک کلیسا یا یک برادری که آنچه که ما در حال دیدن: مردم با هم و اگر شما 20 یا 30 نفر در اتاق شما می تواند به سرعت باید نیمی از آنها آلوده در یک جمع” ون اورمان گفت.

روز چهارشنبه دانشگاه UCLA COVID کل شبیه به USC است. دانشگاه گزارش 153 افراد باید آزمایش مثبت و گزارش خود را به تشخیص دانشگاه از آغاز تست. 52 نفر گزارش شده است پس از 15 ژوئن. Ritea گفت: این اطلاعات شامل موارد گزارش شده از خارج از کشور دانش آموزان و وستوود پردیس نیست تجربه COVID-19 شیوع. UCLA نیست شاهد گسترش غیر طبیعی مربوط به زناشویی فضاهای زندگی او اضافه شده است.

UCLA خود COVID روش نوشته تا آنلاین بیش از حد. از عمد که رفته به آماده سازی باعث می شود Ritea احساس بهتر درباره مدرسه چشم انداز.

تبلیغات

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد جهانی که در آن همه گیر وجود ندارد واکسن هنوز من هرگز می گویند که هر یک از ما احساس خوبی در مورد هر تعداد از موارد” او گفت:. “اما چیزی که من احساس خوب در مورد این است که رهبری ما را گرفته این خیلی جدی است. شده است وجود دارد بسیار فکر و مراقبت و برنامه ریزی است که می رود به ما چگونه در حال انجام, این,” او گفت:. او اشاره کرد, این برنامه ریزی می تواند تنها تا کنون.

“بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است که به حداقل رساندن خطر تا آنجا که ما می توانیم” Ritea گفت.

هر دو مدارس, دانش آموز جمعيت پر از افراد جوان و ون اورمان اذعان COVID-19 به طور معمول بازدید کمتر سخت است. او گفت: هیچ کس آلوده در USC شده است در بیمارستان بستری نشده است. اما افراد جوان نیست ایمنی بدن به ویروس بدترین عواقب او اضافه شده است.

“ما هنوز هم جوان و سالم افرادی که قرارداد این ویروس که شدید بیماری که در بیمارستان بستری هستند و حتی مرگ,” او گفت:.

تبلیغات

او افزود که در حال توسعه درک درستی از این ویروس را در دراز مدت اثرات باید نگرانی مردم را همراه با این واقعیت است که آنها می تواند به انتقال این ویروس به افراد آسیب پذیر.

“آنها در معرض پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود آنها در معرض کسی که مشغول به کار در فروشگاه,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de