تخلیه به دستور و بزرگراه 39 بسته به آتش گسترش آنجلس در جنگل ملی

مقامات صادر تخلیه اجباری سفارشات و بسته بزرگراه 39 عنوان سد آتش به سرعت در حال گسترش در آنجلس جنگل ملی در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

آتش نشانان در ابتدا در پاسخ به 1 هکتار آتش سوزی در 9500 بلوک از شمال سن گابریل دره جاده حدود 1:20 p. m. به گفته مقامات با لس آنجلس آتش نشانی و خدمات جنگل ایالات متحده.

4 p. m. در آن رشد کرده بود به 240 هکتار و 0% موجود است.

تبلیغات

اجباری تخلیه شد و دستور داد در منطقه ای در شمال موریس سد در امتداد بزرگراه 39 به دریاچه کریستال گفت: جان ویکی, سخنگوی آنجلس جنگل ملی. ساکنان می توانید با استفاده از شرق چنگال جاده به گلندورا جاده کوه به عنوان یک مسیر تخلیه.

“با کمی باد در پشت آن این است که به سرعت در حال گسترش است.” “من گمان می کنم این یکی در حال رفتن به بسیار کمی بزرگتر است.”

حدود 100 آتش نشان در صحنه است.

ویکی گفت: شش خدمه آتش بر روی زمین هستند با سه بولدوزر و چند هوا تانکر در حال کار برای اضافه کردن مهار و بازدارنده خطوط جلوتر از فروغ برای محدود کردن گسترش آن. آتش در حال سوختن است دشوار در یک منطقه جدا و نقره ای در کوه های غرب بزرگراه 39, او گفت:.

تبلیغات

این منطقه دارای سنگین و خشک قلم مو که نه سوخته “در حالی که” ویکی گفت.

تا کنون هیچ سازه های در معرض تهدید هستند اما آتش نشانان’ اولویت است “حصول اطمینان از امنیت عمومی و مسیرهای تخلیه اگر لازم است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de