نیویورک (AP) — اکسون از دست 1.1 میلیارد دلار در سه ماهه دوم اقتصادی آن درد عمیق تر به این بیماری همه گیر نگه داشته خانوار در مستند, کاهش نیاز به نفت در سراسر جهان است.

ایروینگ تگزاس مبتنی بر غول نفتی در آورده $32.6 میلیارد دلار درآمد در طول سه ماهه دوم کمتر از نیمی از آنچه آن را در آورده در همان زمان در سال گذشته است.

اکسون تولید 3.6 میلیون بشکه نفت و کاهش 7 درصد از سال گذشته است.

“جهانی همه گیر و عرضه بیش از حد شرایط به طور قابل توجهی نهفته ما نتایج مالی سه ماهه دوم با کاهش قیمت حاشیه و حجم فروش” گفت: Darren جنگل رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای جمعه. “ما در پاسخ قاطعانه با کاهش کوتاه مدت هزینه و در ادامه کار به منظور بهبود بهره وری با اعمال نفوذ اخیر جهان.”

سه ماهه بود که یکی از بدترین ثبت شده برای صنعت نفت. قیمت یک بشکه معیار خام ایالات متحده کاهش یافت و به زیر $0 در آوریل خیره کننده سقوط بود که نه قبل از دیده شده است در این صنعت است. تولید شده بود پمپاژ به مراتب بیشتر نفت از جهان با استفاده از به عنوان جهانی سفر اما تعطیل و مخازن ذخیره سازی پر شد ، اکسون اعلام کرد که ماه است که آن را از سرمایه خود را صرف بودجه 30 درصد به 23 میلیارد دلار و پول نقد خود هزینه های عملیاتی با 15 درصد در سال 2020 است.

قیمت نفت را تا حدودی بهبود, پس, اما گیر شده است در حدود 40 دلار در هر بشکه برای هفته ها است که به خوبی در زیر آنچه اکثر تولید کنندگان نیاز به پایان می رسد دیدار.

به عنوان یک نتیجه ایالات متحده در صنعت نفت از دست داده و بیش از 100 ، 000 شغل از ماه فوریه با 45,000 از کسانی که شغل ریختن توسط بالادست شرکت نفت و گاز در تگزاس به تنهایی با توجه به Rystad انرژی یک شرکت مشاوره ای.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de