اولین Bolsonaro سفر پس از بهبودی با هدف مخالفان رای

برازیلیا, برزیل (AP) — رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro روز پنج شنبه در زمان سفر اول خود را پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 نادیده گرفتن اجتماعی فاصله توصیه به عنوان او کار می کرد به دور تراشه در حمایت از رقبای سیاسی خود’ دژ.

Bolsonaro گفت که او در نظر گرفته شده برای سفر به برزیل پس از ضرب و شتم این بیماری بود که او را نگه داشته و محدود به محل اقامت ریاست جمهوری برای بیش از دو هفته است.

روز شنبه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش منفی و انتخاب خود را به عنوان اولین مقصد دو شهرهای کوچک در برزیل شرقی – دوم-پرجمعیت ترین منطقه و تنها او از دست رفته در سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری. این منطقه فقیر اکثریت رای برای چپ کارگر ،

رهبر راست پرواز به پیاوی دولت که در آن او مورد استقبال تعداد زیادی از مردم ازدحام در مقابل فرودگاه. Bolsonaro دست تکان داد و در زمان حتی خود ماسک صورت. در همین حال مقامات در پایتخت اعلام کرد که برزیل بانوی اول و پنجم عضو Bolsonaro کابینه آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

سپس Bolsonaro پرواز به باهیا دولت برای افتتاح یک جدید سیستم تامین آب. ساخت و ساز آن آغاز شد و در طول یک حزب کارگران دولت منعقد شد در طول Bolsonaro داشته و مدتها در انتظار در این منطقه در طول تاریخ تحت تاثیر شدید خشکسالی و کمبود دسترسی به آب است. او ماسک خود را برداشته و در یک چشمه و پخش آب بر حامیان و متحدان که در اطراف او جمع شده بودند.

رئیس جمهور برزیل به عنوان ویروس از نظر شدت و حتی پس از او آلوده استدلال در برابر محدودیت در فعالیت های اقتصادی او ادعا را ثابت کند به مراتب مخرب تر از این بیماری است. رویکرد خود را به همه گیر در خلاف جهت اغلب کارشناسان بهداشت’ نسخه و سایتهای توسط اکثر برزیلی ها با توجه به نظر سنجی های اخیر.

مشاوران توصیه رئیس جمهور به شدت ظاهر عمومی در غرب برای بهبود جایگاه خود را به عنوان پول نقد اضطراری دولت فدرال doled در طول همه گیر است تقویت تصویر خود را در میان فقرا سه مقامات که کاهش یافته است به نام چرا که آنها مجاز به صحبت علنی آسوشیتدپرس گفت.

این روند در غرب در حال حاضر می تواند در شناسایی برخی از نظر سنجی با توجه به آنتونیو Lavareda یک جامعه شناس و استاد علوم سیاسی در دانشگاه فدرال, Pernambuco, یکی دیگر از شمال شرقی دولت است.

“در غرب درآمد مردم پایین تر از میانگین ملی است بنابراین ساکنان آن را بیشتر مستعد ابتلا به آن (سود)” Lavareda گفت: از طریق تلفن.

همچنین در روز پنج شنبه, علم و فناوری, وزیر مارکوس پنتس, 57, در توییتر نوشت که او آزمایش مثبت پس از تجربه آنفولانزا مانند علائم و سردرد و که او در انزوا. ریاست دفتر مطبوعاتی بعد در بیانیه ای گفت: میشل Bolsonaro, 38, همچنین آزمایش مثبت و به نظر می رسد در سلامت خوب است.

او رئیس جمهور پیوست Bolsonaro در برازیلیا پایتخت در روز چهارشنبه زمانی که او شرکت کردند و در اولین رویداد پس از بهبودی از به رسمیت شناختن زنان روستایی کارگران است.

در Bolsonaro سخنرانی روز پنج شنبه در مراسم افتتاح آب کار می کند, او را ستود منطقه شمال شرق گفت ساکنان آن نباید نظر خود را به عنوان پایین تر از دیگر برزیل.

“شما مثل مردم از تمام چهار دیگر مناطق برزیل. ما همه برابر تنها یک نفر یک نژاد و یک هدف: به جای برزیل بالاتر از همه” او گفت:. “و شما هستند که به ما انرژی برای تحقق هدف ما است.”

دولت $115 ماهانه همه گیر رفاه در ابتدا برنامه ریزی شده به آخرین تا ژوئن اما او آن را تمدید دو ماه. Bolsonaro سیاسی متحدان باید شروع به اعمال فشار به دیگر فرمت.

Fabiana Viana زندگی می کند که با خواهر و پدربزرگ و مادربزرگ در شمال شرقی Maranhão دولت گفت: AP درآمد او شروع به پریدن کرد و پس از او پرداخت. او مورد استفاده برای تنها $33 از دیگر ماهانه فدرال بهره مند شناخته شده به عنوان Bolsa Familia اما از ماه آوریل دریافت کرده است $233. مادران تنها مجاز به دو مقدار از دیگران است.

“برای من این بسیار مهم بود چرا که پیر نفع کوچک بود” وینا, 23, گفت:, توسط تلفن از شهرستان گورندر Eugenio بررس. “اما پس از یکی از جدید من مدیریت یک کمی صرفه جویی و من در حال حاضر می تواند کمک به دختر من و کمک من با پدربزرگ و مادربزرگ’ هزینه است.”

جزوه برسد و ارزش بالا نسبت به برزیل استاندارد زندگی کاهش فقر شدید به پایین ترین سطح خود در دهه, با توجه به مطالعه منتشر شده در این هفته توسط Getulio وارگاس پایه یک دانشگاه است. پرداخت در حال حاضر هزینه دولت بیش از 32 میلیارد دلار و برزیل, وزیر اقتصاد, پائولو Guedes گفت: خزانه خود را بیمار می توانیم به حفظ این برنامه بسیار طولانی. Bolsonaro این ماه همچنین هشدار داد که آن را نمی تواند به طور نامحدود باقی بماند.

کارشناسان هشدار می دهند فقر افزایش خواهد دوباره بعد از آخرین پرداخت ماهانه در حال حاضر قرار است برای ماه آگوست است. برزیل برگزار خواهد شد انتخابات شهرداری ها در ماه اکتبر. با چشم خود را بر روی خود 2022 انتخاب مجدد پیشنهاد Bolsonaro شده است تلاش برای ایجاد خود را حزب سیاسی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de