پنج چیز را در دنور هنگامی که آن را (تقریبا) مرده این آخر هفته

بله جولای 31 است که در نهایت در روز افتتاحیه برای رشته کوه های راکی کلرادو وجود خواهد داشت و عمل (با مناسب اجتماعی فاصله) در داخل و اطراف Coors زمینه است. البته شما همچنین می توانید لذت بردن از بازی در حریم خصوصی و ایمنی — از خانه خود را. کلرادو است و همچنین آماده سازی برای جشن گرفتن آن 144 تولد در آگوست 1, دادن به شما یک فرصت برای ایجاد برخی از مجازی تاریخ است.

در اینجا پنج تا از بهترین رویدادهای اطراف شهر آخر این هفته…و شما حتی نمی باید به ترک خانه برای لذت بردن از برخی از آنها.

24 سالانه Chicano جشنواره موسیقی و حراج
از طریق اوت 2
Su تئاتر فرهنگی و مرکز هنرهای نمایشی 721 سانتافه رانندگی

پس از تقریبا پنجاه سال Chicano گروه تئاتر Su تئاتر است تأمین انرژی برای حفظ یک فرهنگ با سابقه در کلرادو زنده است. این Chicano جشنواره موسیقی در حال حاضر در آن 24 سال نخواهد بود و خش با توجه به COVID همه گیر — به جای خیلی از این رویداد را در جریان آنلاین با محدود زندگی می کنند صندلی های موجود برای آخر هفته ، دیدن منطقه ای افسانه القاء به Chicano Hall of Fame, شیار به سراسر کشور مجازی جم جلسه خود را می پوشند fanciest ماسک به رقص و لباس مبدل در امدن و درمان خانواده به یک بعد از ظهر با mariachi باند. جریان آزاد است (یا اختیاری 10 دلار کمک مالی); اطلاعات بیشتر و ثبت نام به صورت آنلاین و رویدادهای زندگی می کنند ($20 تا $25) در اینجا.

بازی روز در کوچه
جمعه, جولای 31, 6 تا 9 بعد از ظهر
لبنی بلوک 1800 Wazee خیابان

فن-رایگان رشته کوه های راکی خانه بازکن نیست معمول ترقه جک رویداد این سال با Coors زمینه بسته به تماشاگران اما نزدیک-با جایگزین ارائه خواهد شد در لبنیات بلوک که در آن فضای باز در مناطق پیچیده خواهد بود باز برای مهمانی و بازی-مشاهده بر روی صفحه نمایش ارائه شده توسط چندین مقیم eateries. رشته کوه های راکی بازی خواهد شد و سپس در ادامه به پخش در کوچه و سخنرانان مختلف داخلی صفحه نمایش در طول فصل و اگر شما واقعا می خواهید به نوسان برای گرند اسلم رسید تا Maven هتل برای آن Mavens بیس بال بسته شروع از 199 دلار در هر شب است. پیدا کردن جزئیات رویداد در اینجا و رزرو اتاق در Maven هتل اینجا.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

نهایی جمعه هنر راه رفتن
جمعه, جولای 31, 5 تا 8 بعد از ظهر
لبنی بلوک کوچه 1800 Wazee خیابان

لبنی بلوک نیست, همه چیز در مورد ورزش. آن نیز به بیش از 750 هنر اصلی قطعات ایجاد شده توسط ظهور و تاسیس کلرادو هنرمندان از جمله اندرو Ramiro Tirado ماریو Zoots مالی نشیب و دیگو رودریگز-وارنر. در جولای 31, آن را به میزبان نهایی جمعه که جشن هنر خیابانی, همه چیز از نقاشی های دیواری و نقاشی دیواری هنرمندان به خمیر گندم, برچسب هنر و رسانه کوچه, هنر, همه سرپرستی IRL هنر; شرکت هنرمندان محلی شامل Alicia Cardenas صوفیه Ramirez, Derek نجار رائول دسوتو آماندا ولف و بیشتر. IRL نیز میزبانی یک pop-up گالری هنری در فضای خاموش لبنی بلوک کوچه و وجود دارد خواهد بود زنده instrumental, موسیقی, هنرمند, تظاهرات و, غذا و نوشیدنی ویژه. ثبت نام برای شرکت در این رویداد رایگان در اینجا و در حال حاضر شما e-بلیط در این بررسی در جدول در کوچه به دریافت 10 دلار بازار شیر کارت هدیه (در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین).

Happy birthday, Colorado!گسترش

تولدت مبارک کلرادو!

Betterish

کلرادو روز جشن
تاریخچه کلرادو مرکز 1200 برادوی
چهار شنبه, آگوست 1, 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

در تاریخ 1 اوت 1876 کلرادو شد 38th دولت در اتحادیه. تاریخچه کلرادو کلرادو سالانه روز باش جشن دولت 144 تولد خواهد بود بیشتر مادی و معنوی این سال, اما پذیرش رایگان است که هنوز هم بخشی از بسته بندی به عنوان نمایشگاه مانند آبجو در اینجا! دم جدید غرب (با بسته آخر این هفته), Hecho en Colorado و جان دنور تجربه. اما حزب واقعی خواهد بود آنلاین که در آن امیلی امید دوبکین دنور ملکه مجازی ارتباطات اجتماعی خواهد شد میزبانی زنده از دیدار با, سبد خرید یک پلت فرم برای آوردن مردمی هم برای همکاری در پروژه های تعاملی. رزرو رایگان بهنگام بلیط به تاریخ کلرادو در اینجا و ثبت نام برای دیدار با سبد زوم جلسه اینجا. و اگر شما آماده برای یک سفر جاده ای, تاریخچه, کلرادو هفت اضافی موزه ها در سراسر کشور — مرکز کلرادو تاریخ زنان در نزدیکی بایرز-Evans, خانه موزه, El Pueblo, تاریخچه موزه در پوبلو قلعه گارلند موزه و مرکز فرهنگی در فورت Vasquez (میدلتون) در Healy خانه موزه & Dexter کابین در Leadville به ترینیداد تاریخچه موزه در ترینیداد و اوته هندی موزه در مونترو — نیز رایگان در تاریخ 1 اوت. بهنگام بلیط به هر یک از هشت مکان الزامی است. دریافت به شما در historycolorado.org که در آن شما می توانید برنامه برای یک هفته کامل از دیجیتال برنامه نویسی به دور از کلرادو تولد باش.

پیاده روی برای کانال جمع آوری کمک
شروع شنبه مرداد 1

و در حالی که شما در حال جشن دولت, فراموش نکنید که بالا خط کانال است که اجرا می شود از طریق قلب منطقه مترو. در اوت 1 به بالا خط کانال محافظت خواهد شد راه اندازی افتتاحیه آن پیاده روی برای کانال جمع آوری کمک برای جمع آوری پول برای کاشت درخت و پیشرفت های دیگر در طول 71-کشش مایل آغاز شده است که زندگی به عنوان یک کانال آبیاری در سال 1883. بالا خط کانال محافظت تشکیل شد در سال 2014 به حفظ و حراست از این منطقه توسط reimagining آن را به عنوان یک پارک. 71-چالش روز اجرا خواهد شد از طریق اکتبر 10 و همه شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد نارنجی بالا خط کانال سربند اضافی مشوق و تشویق به “راه رفتن در هر نقطه در هر زمان” برای شود. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چالش در highline-canal.org/walk.

آیا می دانید از دیگر رویدادهای بزرگ در اطراف شهر ؟ ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de