گرینوود جلسه شورای شهر در حال حرکت آنلاین بیش از اعتراض ترس

رو امکان تظاهرات در شهرستان گرینوود Hall در دوشنبه مرداد ماه 3, گرینوود شورای شهرستان ساخته شده است که آن جلسه به طور منظم برنامه ریزی شده برای آن روز های مجازی و نه در فرد. “ما برخی از اطلاعات است که آن را به نوبه خود می تواند مخل می گوید:” ملیسا گالگوس یک سخنگوی این شهرستان است. “برای اطمینان از همه ایمنی آنها تصمیم به حرکت آن را آنلاین.”

همه چیز شروع به گرفتن مخل در گرینوود در جولای 6, زمانی که شورای شهر به اتفاق آرا قطعنامه تعهد به لحاظ مالی خود اجرای قانون افسران پلیس هر زمان که آنها در مواجهه با طرح دعوی در دادگاه مدنی. این قطعنامه پایان اجرا در سراسر کلرادو جدید پلیس-قانون اصلاح قانون که در میان چیزهای دیگر ایجاد یک راه گریز در دولت دولتی ایمنی قانون اجازه می دهد افسران به شخصا مسئول تا $25,000 در یک دعوی در دادگاه مدنی اگر شهرداری یافت که آنها تا به حال عمل در ایمان بد یا آگاهانه مرتکب یک عمل غیر قانونی.

دانش آموزان سازماندهی یک اعتراض در خارج از شهر سالن سه روز بعد در جولای 20, برجسته, کلرادو, نوازندگان Wesley شولتز از Lumineers و ناتانیل Rateliff پیوست و در کنسرت در اعتراض به خارج از شهرستان گرینوود سالن که پس از آن تبدیل به یک موسیقی مارس در سراسر معمولا خواب آلود در حومه.

با توجه به Gallegos شهر مدیر و شهردار تصمیم به اوت 3 جلسه آنلاین پس از دریافت “اطلاعات” از اداره پلیس. طبیعت که اطلاعات مبهم است: یک تعداد انگشت شماری از گرینوود ساکنان از جمله دانش آموزان, برنامه ریزی شد به صحبت می کنند در فرد مورد این قطعنامه در طول دوره نظر عمومی از جلسه. اگر چه وجود دارد برنامه های رسمی برای اعتراض قبل از این دیدار چنین اعتراض ممکن بود با توجه به برخی از کسانی که برنامه ریزی برای صحبت در جلسه.

پرسید که آیا این اقدامات در یک تظاهرات در جولای 25 در شفق قطبی که در آن پنجره ها از دادگاه بودند شکست و نشان از نوع “مخل” فعالیت هایی که نگران Greenwood Village, Gallegos گفت: “بله” سپس افزود: “شما رو مسالمت آمیز معترضان و آنهایی که ممکن است تصمیم به آن را تا درجه یک. ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که آن را به نوبه خود ترش است.”

شولتز و Rateliff به عنوان به خوبی به عنوان دیگر نوازندگان و فعالان قول داده اند که تحریم گرینوود و نقب زن را سبز و محل برگزاری در این شهر که متعلق به موزه هنر, هوای آزاد, تا زمانی که حل شده است لغو.

“در این زمان وجود نداشته است هر گونه بحث و گفتگو در مورد rescinding قطعنامه” یادداشت Gallegos.

در حالی که این نشست خواهد بود مجازی در اوت 3, اعضای عمومی خواهد بود قادر به ارسال نظر نوشته شده و قبل از ثبت اظهارات هر دو از آن را وارد کنید.

در ضمن محلی دانش آموزان دبیرستان در حال برگزاری یکی دیگر از اعتراض در خارج از شهرستان گرینوود سالن در 2 p. m. روز شنبه, آوریل 1.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de