L. A. شهرستان معاون مدعی ‘جلاد باند غالب کامپتون کلانتر ایستگاه

روز پس از Austreberto Gonzalez ناشناس گزارش داد یک همکار لس آنجلس کلانتر معاون امور داخلی برای آزار یک همکار پشت پارکینگ کامپتون ایستگاه یک متن ظهور تا بر روی تلفن خود را.

این یک عکس از نقاشی های دیواری ناخوانا بر روی یک پد شماره گیری در ایستگاه پارکینگ ورودی: “هنر این است که یک موش” آن را بخوانید.

این یکی از اولین نمونه از اقدامات تلافی جویانه است که در ادامه برای ماه های تحمیل شده توسط جلادان یک گروه از نمایندگان با تطبیق خالکوبی که برخوردار گسترده قدرت در کامپتون ایستگاه او ادعا در یک ادعا در برابر لس آنجلس. این ادعا می گوید: گروه ورزشی, خالکوبی جمجمه با نازی ها تصاویر و AK-47 — جشن معاون تیراندازی و القای اعضای جدید با “نوشتن با احزاب است.”

در سال های اخیر این ادعا می گوید اعضای آن بودند درگیر در تنظیم بازداشت های غیر قانونی سهمیه و تهدید کار slowdowns — که شامل نادیده گرفتن و یا به آرامی پاسخ به تماس — هنگامی که آنها را ترجیح داده تکالیف.

تبلیغات

این اتهامات را احیا طولانی نگرانی های که امضا معاون گروه — با monikers مانند اسپارتها تنظیم کننده درو گریم و Banditos — کار در خارج از چند کلانتر ایستگاه و نشان دهنده چیزی است که بسیاری در جامعه را به عنوان باندهای جنایتکار در اجرای قانون است. وجود چنین اخوت را برانگیخته متعدد تحقیقات داخلی و به تازگی فدرال پروب توسط FBI اما این گروه باقی مانده اند تثبیت شده با بسیاری از آزادی های مدنی مدافع متهم کلانتر از چشم پوشی.

“ما یک باند که در اینجا رشد کرده است به نقطه ای که آن را بر هر جنبه ای از زندگی در کامپتون ایستگاه” گفت: Alan رومرو یک وکیل به نمایندگی گونزالس در این ادعا که یک پیشرو به طرح دعوی در دادگاه. “این اساسا کنترل برنامه ریزی توزیع خبرچین راهنمایی و تکالیف به نمایندگان در این ایستگاه با اولویت نشان داده شده است به اعضای این باند به عنوان به خوبی به عنوان چشم انداز است.”

کلانتر الکس بیانوبا گفت: در طول یک زندگی Facebook پخش جمعه که “هیچ باند از هر نماینده در حال اجرا در هر ایستگاه.” اما او گفت که او ناراحت شد که اتهامات در این ادعا که “سویفت اداری اقدام” است که گرفته شده.

در بیانیه ای بعد بیانوبا گفت که او دستور بررسی است.

تبلیغات

“من را از این اتهامات بسیار جدی و اخیرا به تصویب یک سیاست به طور خاص خطاب به گروه غیرقانونی معاون دسته و گروه,” او گفت: با اشاره به اقدامات او به تصویب رسید در ماه فوریه که منع نمایندگان از شرکت در آمد ،

بازرس کل حداکثر شکارچی روز پنجشنبه گفت که او “آگاه از اجرای آنچه” سیاست و دفتر خود را نمی تواند به طور موثر بررسی جوامع مخفی “به دلیل انسداد کلانتر.” او گفت: تحقیقات جنایی از Banditos اعضا که گفته می شود درگیر در خارج از وظیفه ضرب و شتم در سال 2018 به مبلغ یک “پوشاندن” اشاره کرد که بیش از 20 نماینده نمی شد لازم به اظهارات.

Gonzalez ادعای مدعی کامپتون ایستگاه clique تعداد حدود 20 نماینده در حالی که 20 بیشتر چشم انداز و یا همکاران. بسیاری از کار در شب این ادعا می گوید و برقراری ارتباط از طریق واتساپ. سیاه و زن به نمایندگان مجاز در دسته این ادعا می گوید.

“تقریبا تمام CPT نمایندگان که در بالا مشخصات در آمریکا و خارج از سیاست ضرب و شتم در CPT در سال های اخیر شده اند ‘امضا’ اعضای جلادان” ادعای مدعی. “‘نوشتن’ اشاره به قانون از هر تازه ساخته شده عضو جلادان دریافت تطبیق خال کوبی, نشان می دهد, عضویت در سازمان است. … کاربران تبدیل جوهر به عنوان “جلادان” پس از اجرای اعضای عمومی یا در غیر این صورت ارتکاب اعمال خشونت آمیز در پیشبرد این باند است.”

تبلیغات

اقدامی تلافی جویانه در برابر گونزالس ادعا متحده او را مجبور به کناره از خود در زمینه آموزش افسر موقعیت. نمایندگان حاضر به همکاری با او در حالی که یک امضا معاون در اعزام زین او را با تماس.

برای چند دهه یک خرده فرهنگ از تطبیق خالکوبی شده است ریشه در کلانتر که در آن جوامع مخفی متهم شده اند تجلیل از یک سبک تهاجمی از پلیس. Sean Kennedy عضو غیر نظامی کمیسیون نظارت و استاد در Loyola Law School, روز پنجشنبه گفت که او و دانش آموزان را شناسایی کرده اند حداقل 17 باندهای — برخی از آنها تاریخی — در این بخش است.

مدافعان این گروه می گویند که نشان دهنده کار سخت و افزایش روحیه پرورش رفاقت.

اف بی آی, اما, مصاحبه شده است نمایندگان بیش از سال گذشته مورد اینکه آیا دسته از اعضای فعال نقض حقوق مدنی عمومی با گزارش های غلط و یا خشونت. برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. غیر انتفاعی تحقیقات آژانس نیز مطالعه دسته فرهنگ و قصد دارد به انتشار گزارش خود در ماه ژانویه است.

تبلیغات

جدید اتهامات از کامپتون آمده به عنوان ایستگاه چهره فوق العاده بررسی به تازگی در تعدادی از مشخصات بالا با استفاده از زور از جمله دستگیری و ضرب و شتم در ماه مه Dalvin قیمت که دوخته بود به زمین زده و توسط سه نفر از نمایندگان در Rosecrans و سانتافه راه و تیراندازی مرگبار ماه گذشته در گردنا از آندرس Guardado 18 ساله که به ضرب گلوله کشته شد توسط معاون پنج بار در پشت.

اطلاعات بیشتر در مورد کامپتون دسته اول بودند نشان داد در مورد مدنی آورده و توسط خانواده Donta تیلور 31 ساله که به ضرب گلوله کشته شد که نمایندگان افتتاح شد آتش سوزی در یک تعقیب پا در 2016. نمایندگان ادعا تیلور تا به حال یک تفنگ دستی اما هیچ سلاح یافت شد.

The logo of the Executioners clique on a mousepad and pencil holder at Compton station.

آرم جلادان دسته در یک mousepad و مداد دارنده در کامپتون کلانتر ایستگاه.

(حسن نیت ارائه میدهد از Alan J. رومرو)

یکی از نمایندگان ساموئل الدما بستری تحت سوگند به داشتن جوهر در او گوساله را به تصویر می کشد یک جمجمه با یک تفنگ و یک نظامی به سبک کلاه احاطه شده توسط شعله های آتش همراه با حروف “CPT” برای کامپتون. رومرو مدعی است که همان تصویر بر روی یک پد موس و مداد دارنده در ایستگاه میز از کسی که متعلق به جلادان.

تبلیغات

تیلور خانواده طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد و برای 7 میلیون دلار در سال گذشته است.

وحی شد اخلال به ناظران که به تماشای این بخش سعی می کنید برای اجرای اصلاحات زیر یک زندان سوء استفاده و فساد مالی است که در نهایت منجر به محکومیت چند از مقامات عالی رتبه از جمله کلانتر سابق لی باکا و undersheriff پل Tanaka بود که یک زن عضو از وایکینگ ها.

یک زندان رسمی تا به حال شرح داده شده منحصر به فرد باندهای نمایندگان در مردان زندان مرکزی بود که “درآمد خود را به جوهر” با شکستن زندانيان استخوان.

با توجه به Gonzalez ادعای او و دو نفر دیگر از نمایندگان شکایت در سال 2017 است که آنها در حال نادرست با نامطلوب تکالیف برای جلسه غیر قانونی سهمیه و گفته شد توسط یک گروهبان “بله شما باید شناخته شده است که توسط شرکت” با توجه به این ادعا است.

تبلیغات

غیر قانونی سهمیه منجر به نمایندگان بیش از دو برابر دستگیری اعداد در هر ماه که به معنای “نقض حقوق شهروندی” صدها نفر از ساکنان این ادعا متحده است.

“این یک بمب اتمی است که کاهش یافته است در اجرای قانون” John Sweeney یک وکیل است که به نمایندگی از تیلور خانواده گفت: از Gonzalez را ادعا می کنند.

Sweeney شرکت به ارمغان آورد دیگر بیش از حد نیروی مورد مربوط به همان نمایندگان در مورد تیلور است که در حال بررسی در دادگاه فدرال. این شهرستان دارای اتهامات را رد کرده است که نمایندگان ضرب و شتم شاکی شلدون Lockett یا استفاده نژادی و تهمت علیه او در طول این حادثه در سال 2016.

در حال حاضر Lockett وکلای هستند با استناد به Gonzalez ادعا در دادگاه تشکیل پرونده به دنبال بازگشایی کشف عزل چند نمایندگان دوباره و بررسی واتساپ خود را حساب.

تبلیغات

کامپتون به مدت طولانی به حال یک مشکل با تاریخچه اجرای قانون است. در سال 2000 این شهرستان منحل آن نیروی پلیس پس از تلاش برای جلوگیری از افزایش جرم و جنایت و باند خشونت است.

این راه حل به عنوان رهبران شهر شاهد آن بود به استخدام کلانتر به گشت زنی در خیابان ها حرکت آگهی به عنوان یک راه برای بیشتر پیچیده پلیس که صرفه جویی در این شهر 7 میلیون دلار از یک سال از آن $20 میلیون بودجه برای پلیس هزینه های. طرفداران ادعا کرد پول خواهد بود مجددا در جامعه خواهد بود و منجر به احیای اقتصادی.

اما کلانتر نمایندگان در کامپتون شد به طور فزاینده ای به عنوان غیر خودی و شهرت در میان برخی از مردم محلی برای تاکتیک های تهاجمی. نمایندگان بودند به شدت انتقاد کرد و در سال 2005 پس از شلیک حدود 120 دور در یک وسیله نقلیه در حال حرکت رانده شده توسط یک مرد غیر مسلح, که به ضرب گلوله کشته شد و چهار بار. در سال 2009 16-year-old boy بود به ضرب گلوله در پشت یک کامپتون ایستگاه معاون که ادعا کرد پسر اشاره کرد و تفنگ او. یک وکیل برای پسر بچه ها, خانواده, پیشنهاد معاون کاشته سلاح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de