قانونگذاران و بیکاری کارگران شلاق را در کالیفرنیا بیکاری آژانس

کالیفرنیا قانونگذاران شدت انتقاد کرد روز پنج شنبه در یک دولت طرح که به مدت دو ماه برای حل و فصل یک پرونده از نزدیک به 1 میلیون بیکاری ادعای هشدار در قانونگذاری شنوایی که بیکاری بسیاری از مردم در حال تلاش برای پرداخت هزینه برای مواد غذایی و اجاره.

کارگران چپ بیکار با COVID-19 همه گیر نیز ابراز نا امیدی در طول یک ساعت-طولانی شنیدن مونتاژ بودجه فرعی در دولت شکایت آنها شده اند قادر ماه برای دریافت از طریق مسدود شدن خطوط تلفن و یا غلبه بر اشکالات کامپیوتر برای به دست آوردن تصویب مزایای بیکاری.

با مکمل فدرال بیکاری از 600 دلار در هفته داشتن منقضی شده شنبه شنوایی در دولت و کنگره منعکس شده از یک سطح جدید از یاس و ناامیدی کسانی که در تلاش برای دریافت کمک از دولت در بخش توسعه اشتغال.

“از آنجا که از EDD شکست ما از تشکیل در حال تخلیه پس انداز زندگی خود را, رفتن به بدهی های شدید و مشکل پرداخت اجاره و قرار دادن مواد غذایی روی میز” گفت: مجلس دیوید چیو (D-سان فرانسیسکو) که در درگیری با رئیس دولت در امور کاریابی و گفت: “اصلاحات اساسی” مورد نیاز است.

تبلیغات

مجلس Jim Cooper (D-کندوها) پانل رئیس این انتقاد چه مدت دولت است که در نظر گرفتن برای رسیدن به ادعا.

“این غم انگیز آن را نامعقول آنچه که اتفاق می افتد به این افراد و در حال حاضر ما در حال شنیدن است که ما هنوز دو ماه پشت” کوپر گفت که مردم رنج می برند “از آنجا که ما نمی توانیم ما با هم عمل می کنند.”

دیگر قانونگذاران از جمله Assemblywoman Cottie پتری-نوریس (D-لاگونا بیچ) گفت: از ترکیبات که زمینه برای مزایای بیکاری ماه پیش اما شنیده ام و نه از أد و یا دریافت هر گونه مزایای.

“EDD عدم کالیفرنیا” پتری-نوریس گفت. او گفت: ناامیدی از بیکار کالیفرنیا در حال ملاقات با یک “بی طرفانه و بوروکراسی” است که نتواند برای پاسخ به تلفن و یا بازگشت ایمیل, و او به نام وضعیت کنونی “قلب wrenching.”

تبلیغات

“این دیوانه کننده است و آن را کاملا غیر قابل قبول است,” او گفت:.

شهادت توسط تلفن EDD مدیر شارون هیلیارد گفت: برنامه ها در آثار به بهبود وضعیت سیستم اما افزود که این آژانس “صمیمانه تاسف پرداخت هر گونه تاخیر و با تجربه توسط مشتریان ما هستند.”

هیلیارد اذعان کرد که مجموعه فرمول های جدید در نظر گرفته شده توسط کنگره برای گسترش مکمل مزایای بیکاری می تواند نیاز به 20 هفته از برنامه نویسی اجازه می دهد تا دولت را از سیستم پرداخت.

مجلس Jay Obernolte (R-دریاچه خرس بزرگ) هشدار داد چنین تاخیر می شود “خشم” توسط مردم و خواست هیلیارد برای پیدا کردن سریعتر راه حل است.

تبلیغات

این جلسه برگزار شد و یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom فاش کرد که نزدیک به 1 میلیون پرداخت نشده ادعا می کند ممکن است واجد شرایط برای پرداخت اما نیاز به اطلاعات بیشتر از جمله احراز هويت.

هیلیارد گفت: أد است که اطلاعات مورد نیاز به تصویب 239 ٬ 000 دوبلکس ادعا اما بقیه نیاز متقاضیان به ارائه اطلاعات اضافی در.

فرماندار گفت که او دستور داده است تا EDD به تمرکز بر روی حل آن ادعا می کند با امید از بین بردن این پرونده تا پایان ماه سپتامبر.

که جدول زمانی است رسم انتقاد از قانونگذاران ایالتی که توجه داشته باشید که برخی بیکار کالیفرنیا رفته اند بدون درآمد برای ماه چون آنها نتوانسته اند برای دریافت مطالبات تایید شده است.

تبلیغات

“انتظار تا اواخر ماه سپتامبر برای روشن شدن این پرونده از برآورده نشده ادعا می کند و به تدبیر یک طرح برای وب سایت بهبود احساس ناکافی با توجه به تعداد افراد بدون درآمد باقی مانده از ماه مارس” چیو گفت.

او را متهم هیلیارد از دروغ گفتن به مردم برای ماه ها در مورد دامنه این مشکل است. او انکار کرد که او تحریف چگونه بسیاری از مردم رفته اند بدون پرداخت.

نمایندگان مجلس شنیده می شود بیش از یک ساعت از شهادت از بیکار کالیفرنیا — برخی در اشک و دیگران که صدای شکست با هيجان گفت که از تماس با EDD صدها بار و قادر به کمک به حل و فصل مشکلات خود را.

“من تپش قلب در هنگام تفکر از ضربه عاطفی من را تحمل کرده اند در دست اختلال أد” گفت: یکی از تماس گیرنده که شناسایی خودش را به عنوان جنیفر. او گفت که او منتظر نگه دارید و به مدت شش ساعت یک روز تنها به یک EDD نماینده قطع او پس از گفت او نمی تواند پاسخ سوالات خود را.

تبلیغات

جوآن D’Antonio از دره گلن گفت که او تا به حال شده است دریافت بیمه بیکاری پرداخت و قبل از او از دست رفته یک ایمیل از EDD که نیاز به یک پاسخ برای او به اقامت گواهی شده است. که باعث او را به دست شش هفته از مزایای مجموع بیش از $5,300. “وجود دارد یک راه این مجمع می تواند کمک کند؟”

یک تماس گیرنده را شناسایی کرده و خودش را به کلی از منطقه سان Diego گفت که او واصل ادعا می کنند ممکن است اما نه هر دریافت مزایای.

“این EDD تجربه شده است چیزی جز زشت,” او گفت:.

در چهارشنبه Newsom اعلام کرد که او ایجاد کرده است “strike team” به پیش نویس یک طرح در 45 روز برای پیشرفت در أد از جمله تعمیرات اساسی آن ناکارآمد سیستم های فن آوری.

تبلیغات

این COVID-19 همه گیر را ترک کرده است میلیون ها نفر بدون شغل به عنوان فرماندار مارس سفارش برای ساکنان به ماندن در خانه مجبور بسیاری از کسب و کار به نزدیک و یا مقیاس عملیات.

روز پنج شنبه در أد گفت: این پردازش 9.3 میلیون و ادعا می کند از افرادی که مشاغل از دست رفته و یا ساعت کار از ماه مارس بیش از دو برابر تعداد ثبت بدترین سال از رکود اقتصادی ،

نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی در بیش از یک مرکز تماس که در عمل از ساعت 8 صبح تا ظهر برای حل و فصل مشکلات برای ادعای filers و کارکنان است تنها 100 از أد بیش از 7,500 کارکنان. هیلیارد گفت که یک خط تلفن دوم است 1,100 کارگران اختصاص داده شده به آن را با 700 بیشتر در راه است.

او گفت که قانون گذاران در این جلسه که آژانس ادغام آن دو مراکز تماس در خدمت بهتر به مشتریان و برنامه های جدیدی مسیریابی سیستم برای ارسال تماس به عوامل تخصصی در اواسط ماه اکتبر. وجود دارد در حال حاضر چهار تا شش هفته زمان انتظار برای EDD کارگران به تماس مشتریان با مشکلات, او گفت:.

تبلیغات

“ما متوجه است که زمان تماس با مرکز عملیات در حال حاضر در خدمت همه مشتریان ما در موقع” هیلیارد گفت.

او همچنین گفت: یک قرارداد به جای “منسوخ” تکنولوژی در سازمان برنامه ریزی شده است برای اهدا می شود در ماه اکتبر.

نمایندگان مجلس با ابراز نارضایتی هیلیارد برنامه های.

“نگرانی من این است که همه از این جدول زمانی فقط به نظر می رسد کاملا با فوریت ما در” پتری-نوریس گفت: مدیر.

تبلیغات

Newsom اعتصاب تیم را توسعه کوتاه مدت و بلند مدت برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی این تکنولوژی پس از آن آثار بهتر فرماندار گفت.

“باید وجود داشته باشد هیچ مانعی بین کالیفرنیا و منافع آنها را به دست آورده اند” Newsom در بیانیه ای گفت شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de