مردان کمتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک. آنها همچنین در حال مرگ از coronavirus در نرخ های بالاتر در L. A. شهرستان

مردان باید یک ماسک مشکل است.

این است که این دیدگاه از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و مقامات بهداشتی که به اصرار بچه ها برای پوشش چهره خود را در انظار عمومی به سرعت گسترش coronavirus.

مردان در خارج از امکانات سازمانی و در حال مرگ هستند از COVID-19 در یک نرخ بالاتر از زنان در لس آنجلس و رای گیری های اخیر نشان داده است که مردان آمریکایی کمتر احتمال دارد برای همیشه پوشیدن ماسک از زنان است.

“مردان: ماسک ، مردان: شستن دست های خود را. خود را تمیز سطوح. مردان: نمی تواند همراه با دیگر خانواده ها” Garcetti گفت.

تبلیغات

تماس می آید به عنوان مقامات بهداشتی می گویند پوشش صورت یک عنصر کلیدی اگر کالیفرنیا و بقیه جهان در حال رفتن به تسخیر همه گیر. اما در امریکا, ماسک را تبدیل به یک مسئله سیاسی با اصولگرایان بیشتر احتمال دارد به مخالفت با دولت سفارشات مردم را به پوشیدن ماسک. مکان هایی مانند هانتینگتون بیچ پدید آمده است به عنوان نمادهای ماسک مقاومت با بسیاری از امتناع از پوشش چهره خود را.

در طول یک جلسه یکشنبه شب Garcetti گفت که از حدود 2000 coronavirus مربوط به مرگ و میر در این شهرستان رخ داده است خارج از نهادی امکانات زندگی مانند خانه های سالمندان زندان ها و پناهگاه های — دو-سوم شده اند مردان است.

“اجازه دهید ما منجر به مطمئن شوید که ما به عنوان مردان اذعان کرد که ما در حال آسیب پذیرترین و مرگ در خارج از ما نهادی تنظیمات در دو رای در L. A. شهرستان از زنان” Garcetti گفت.

به طور کلی کمی بیشتر COVID-19 موارد تایید شده اند و در زنان بیش از مردان با توجه به آمار و ارقام از L. A. County وزارت بهداشت. در مجموع مردان شامل 57 درصد از coronavirus-ارتباط مرگ و میر در شهرستان از جمله کسانی که در نهادینه تنظیمات.

تبلیغات

از اولین روز همه گیر محققان اشاره کرده اند که مردان تمایل به مرگ از COVID-19 در یک نرخ بالاتر از زنان است.

تعدادی از دیگر موارد بوده است مطرح کرد: از جمله این که مردان در سراسر جهان بسیار بیشتر احتمال دارد به دود سیگار که خسارت خود را از ریه ها و ایجاد دیگر مسائل مربوط به سلامت است که وجود دارد چیزی در مورد استروژن است که محافظت در برابر نابسامانی های coronaviruses; یا که بیضه ها در واقع ممکن است افزایش خطر بیشتر بیماری شدید.

در حالی که علم هنوز در COVID-19 به طور خاص, آن را به طور کامل غیر منتظره است که مردان را بالاتر عوارض از زنان است.

تبلیغات

“اگر شما نگاهی به بیماری های همه گیر در گذشته, این یک روند است که ما با آن آشنا هستند” گفت: Neha Nanda, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و بهداشت و درمان و اپیدمیولوژی در USC کک دانشکده پزشکی.

یکی از نویسندگان Nanda گفت: ممکن است که برخی از شرایط بهداشتی اساسی است که می تواند کسی را بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید اگر آنها آلوده به ویروس coronavirus — مانند فشار خون بالا یا بیماری های قلبی عروقی — تمایل به بیشتر شایع در مردان است.

“از آنجا که آن را یک رمان ویروس من فکر می کنم فقط زمان خواهد شد بگویید,” او گفت:.

تبلیغات

Garcetti درخواست به مردان می آید به عنوان مقامات بهداشت و سیاستگذاران در ادامه به تماس ساکنان به انجام بخشی خود را برای مانع گسترش COVID-19 در میان مداوم افزایش عفونت و بی سابقه مرگ روزانه عوارض.

اغلب خواست شیوه شامل منظم شستن دست نگه داشتن فاصله فیزیکی از کسانی که با شما زندگی نمی کنند و با پوشیدن چهره و پوشش در ملاء عام.

در حالی که اخیر رای گیری عمومی را نشان می دهد وجود دارد نسبتا گسترده ای پشتیبانی در سراسر کشور برای پوشیدن و نیاز به ماسک در برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد که مردان هنوز هم مقاوم تر از زنان است.

با توجه به جولای 13 گالوپ نظرسنجی 34 درصد از مردان گفت: آنها همیشه یک ماسک زمانی که خارج از خانه و 29 درصد گفت: آنها را بسیار اغلب. در ضمن 54 درصد از زنان مورد مطالعه گفت: آنها همیشه ماسک می پوشند در حالی که 27 درصد گزارش انجام این کار اغلب.

تبلیغات

یک پنجم از مردان مورد بررسی گفت: آنها هرگز پوشیدن ماسک در خارج در مقایسه با تنها 8 درصد از زنان است.

در حالی که تعدادی از عوامل به احتمال زیاد بازی به مردان تطبیقی عدم تمایل به پوشش یک مطالعه منتشر شده در ماه مه نشان داد که “مردان کمتر از زنان بر این باورند که آنها خواهد شد به طور جدی تحت تاثیر coronavirus و این تا حدودی به واسطه تفاوت های جنسیتی در نیت به پوشیدن صورت پوشش.”

یکی دیگر از عوامل به گفته محققان Valerio Capraro لندن دانشگاه میدلسکس و Hélène Barcelo از موسسه تحقیقات علوم ریاضی در برکلی بود که “مردان بیش از زنان معتقدند که پوشیدن صورت پوشش شرم آور است و نه سرد, نشانه ای از ضعف و ننگ است.”

تبلیغات

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly گفت: گسترده عمومی, ماسک پوشیدن — که مورد نیاز است در کالیفرنیا برای هفته ها — می تواند برش coronavirus انتقال در نیم.

“داشتن که ماسک یا دستی یک ابزار بسیار مهم است به عنوان ما همچنان به دیدن شواهد رشد است که می تواند کمک به کاهش گسترش COVID-19 و نه تنها محافظت از خانواده های ما و جوامع اما کمک به ما حرکت در جاده ها از بهبود اقتصادی کمک به ما نزدیکتر به داشتن بیشتر مدارس باز در سراسر کشور” Ghaly گفت.

در طول همه گیر شده اند وجود دارد بیش از 485,000 تایید تجمعی COVID-19 نفر در کالیفرنیا با توجه به بار’ ردیاب. نزدیک به 9000 در کالیفرنیا فوت کرده است که از پنج شنبه صبح.

L. A. شهرستان به تنهایی گزارش بیش از 183,000 موارد 4,500 و مرگ و میر.

تبلیغات

“همه ما نیاز به پوشیدن یک ماسک و شستن دست ما از نظر جسمی فاصله و جمع آوری با مردمی ما زندگی نمی کنند با” Garcetti گفت. “ساده است. آن چه دانشمندان ما نشان داده اند; آن چه موفق کشورهای در حال نشان دادن — کسانی که حقایق هستند. ما فقط می توانید ضرب و شتم این ویروس اگر ما ماندن در همان صفحه و ما با هم ماندن و ماندن مراقب باشند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de