Netflix بکشد ” عشق در طیف بزرگ است حتی اگر شما از آنها بدم میاید واقعیت دوستیابی نشان می دهد

Fardia electronics است Jason logic wolf بررسی “عشق در طیف’

دوستیابی نشان می دهد مانند “کارشناسی” همیشه به دنبال بی ارزش اعتبار بیش از واقعیت است.

آنها بیمار-آماده بینندگان برای آشنایی جهان با پوسیدگی ذهن جوان با سطحی و انتظارات غیر واقعی برای روابط است که اغلب پایان درست پس از دوربین های قطع.

اما Netflix فقط منتشر شد فوق العاده دورافتاده در “عشق در طیف” است که refreshingly معتبر با همدلی برای آن قانع کننده شخصیت و خانواده خود را.

ایجاد شده برای تلویزیون استرالیا توسط Cian O’Clery چهار-قسمت docuseries های مختلف به شرح زیر تک مردمی در طیف اوتیسم به عنوان آنها سوار بر جهان دوستیابی برای اولین بار.

پیشرو در راه است, مایکل, مناقصه قلب با اسپرگر رنج می برد که عاشق فوتبال و ترک کردن پدر و مادر با محبت با او را كلیك كنید بینش. او را به راحتی مورد علاقه خود را در نشان می دهد.

ما همچنین دیدار با چوپان تا حدی ناشنوا دوجنسی است که با احتیاط و دقت تلاش برای تعیین اینکه آیا او ترجیح دوستیابی برای مردان و یا زنان در طول دوره نشان می دهد.

کلوین در خانه زندگی می کند با آسیایی, پدر تک در حالی که طراحی کامپیوتر تفاسیر خود را از شریک زندگی ایده آل و نوشتن استادانه فن داستان در مجله خود با خلاقیت است.

Maddi است که کمی پیشرفته تر و برونگرا, ساخت نقطه-در سخنان طعنه آمیز و نورد چشمان او در تحمل ناپذیر پدر و مادر که به او تهاجمی مشاوره دوستیابی.

علامت وسواس با دایناسورها و می خواهد برای تبدیل شدن به یک دیرین شناس صحبت در آهسته راه است که ممکن است به غلط به عنوان درس خوان غیر دینو علاقه مندان است.

گرد کردن مجرد هستند اندرو بلند چرم گاومیش فیلم که دوست دارد به نقل از جیمز باند و اولیویا که غلبه بر حملات غیر ارادی به عمل در یک جامعه تئاتر است.

در علاوه بر این به مجرد ما همچنین دیدار دو زوج که در حال حاضر هر یک از دیگر.

توماس و اموزش مشغول به کار هستند پس از چهار سال از قدمت حمایت از یکدیگر و سرگرمی اسباب بازی قطار و کارت های کسب و کار نه به ذکر روت خزیدن مار حیوان خانگی.

شایان ستایش ترین هستند Sharnae و جیمی که فقط نقل مکان کرد و در هم پس از سه سال از قدمت. Sharnae مناسب برای جیمی که حل Rubick ‘ مکعب برای مقابله با استرس به سر می برند میزهای بیلیارد و بحران نیروی دریایی آبی و جوراب خود را برای پیدا کردن پایان خوش.

همه این شخصیت ها به دنبال آن هستند در تنظیمات مختلف: سرعت دوستیابی کور خرما و فرآورده های با قدمت متخصص که نشان می دهد مودب رفتار مانند بیرون کشیدن یک صندلی حفظ تماس با چشم و پرسیدن سوالات جذاب. یک مرد ظاهرا نمی توانید این پیام را به پرداخت هزینه برای خود تاریخ را غذا.

من حدس می زنم ما در سال 2020 اما جوانمردی مرده است!

بیشتر آشکار است پنجره ما به تربیت آنها با توجه به انواع سبک های فرزند پروری. ما در حال اذیت پدر و مادر هلیکوپتر که به جای نشان دادن برای دوربین اما ما عشق ورزیدن به پدر و مادر است که نشان می دهد عشق بی قید و شرط حتی گریه بر بچه های خود را’ انعطاف پذیری است.

اگر شما پیدا کنید که شما لذت بردن از “عشق در طیف” من به شدت توصیه نامزد جایزه اسکار شد فیلم مستند “زندگی متحرک” (2016) در مورد توهمی دیزنی متعصب اوون Suskind که کشیده در دل ما به عنوان او در رقابت برای قلب از او گریزان دختر امیلی.

هر دو مستند کاوش انسان حقایق بیان شده توسط ذهن زیبا, قبلا انجام شده به خوبی معنی می خندد توسط هالیوود در “مرد بارانی” (1988) و یا “فارست گامپ” (1994) اما در اینجا آن را به کار گرفته و با احترام و عزت از زندگی واقعی افرادی که در آن زندگی می کنند.

به عنوان فرض در sci-fi فرض “درنده” (2018), اوتیسم صرفا فقط گام بعدی در تکامل انسان. مردمی در این طیف هستند و در واقع پیشرفته تر از اکثر dumbed-پایین جامعه است. آنها فقط در حال انتظار برای بقیه از ما به عقب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de