لندن (AP) — توییتر می گوید هکرها مسئول اخیر با مشخصات بالا نقض استفاده از تلفن برای فریب رسانه های اجتماعی کارکنان شرکت به آنها دسترسی داشته باشید.

این شرکت نشان داد چند جزئیات بیشتر در اواخر روز پنجشنبه در مورد هک در اوایل این ماه که آن را ” هدفمند “تعداد کمی از کارکنان از طریق تلفن نیزه فیشینگ حمله کند.”

“این حمله با تکیه بر قابل توجه و هماهنگ تلاش برای گمراه کردن برخی از کارکنان و بهره برداری انسان آسیب پذیری برای به دست آوردن دسترسی به سیستم های داخلی ما” شرکت توییتی.

شرم آور جولای 15 حمله مصالحه حساب برخی از آن بسیاری از مشخصات بالا کاربران از جمله مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk و مشاهیر Kanye West و همسرش, Kim Kardashian West, در یک تلاش آشکار برای فریب پیروان خود را به ارسال پول به یک ناشناس بیت کوین حساب.

هکرها هدف 130 حساب. آنها موفق به صدای جیر جیر از 45 حساب دسترسی مستقیم به صندوق پیام های 36 و دانلود توییتر اطلاعات از هفت. هلندی ضد اسلام گیرت ویلدرز نماینده مجلس گفت: صندوق بود در میان آن قابل دسترسی است.

نیزه فیشینگ هدفدار نسخه از فیشینگ یک جعل هویت و کلاهبرداری است که با استفاده از ایمیل و یا دیگر ارتباطات الکترونیکی برای فریب کنندگان به توزیع بیش از اطلاعات حساس است.

توییتر نمی ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی این حمله انجام شد گفت: این امر به ارائه یک گزارش مفصل بعدا “با توجه به ادامه اجرای قانون بررسی است.”

این شرکت قبلا گفت: این حادثه بود “هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی” است که هدف برخی از کارکنان خود را با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de