به روز رسانی: بوفالو ارز ممکن است قطع روابط با کلرادو حق رای دادن

بوفالو ارز شرکت رهبری در آریزونا است که با توجه به قطع روابط با سه کلرادو فروشگاه حق رای دادن در پی اتهامات که در طول بیست سال گذشته شرکت مالک تاد Colletti تجاوز جنسی و جسمی تجاوز کارکنان انداخت کوکائین سوخت احزاب که در آن افراد زیر سن قانونی داده شد مشروب الکلی و مواد مخدر به سرقت برده پول از شرکت و شفاهی مورد آزار قرار گرفته کارکنان.

“آیات اخیر در مورد یک franchisee در کلرادو فراتر از اخلال و شنیع” با توجه به جولای 29 بیانیه صادر شده توسط بوفالو ارز شرکت های بزرگ ، “ما سپاسگزار و تشویق که دنور اداره پلیس است صحبت به قربانیان و باز کردن رسیدگی به این اتهامات بسیار جدی.

“در حال حاضر ما در حال کار برای تعیین دقیقا چه اقداماتی کلرادو مالکیت تیم که مجوز ما را با نام تجاری خواهد شد در نظر گرفتن در برابر تاد Colletti” بیانیه ادامه می دهد. “در همان زمان ما در حال کار با تیم حقوقی ما برای ارزیابی گزینه های ما با توجه به این franchisee و وضعیت خود را تحت نام تجاری ما است. روشن, ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که فرد یا افراد مسئول این اقدامات هستند نه مربوط به حق رای دادن و یا نام تجاری ما در هر راه رفتن به جلو است.”

در حالی که بوفالو ارز کلرادو اشاره کرد در آن Facebook صفحه که صاحبان شرکت از کلرادو فروشگاه خواهد بود برش روابط با Colletti و که او دیگر نمی خواهد بود خوش آمدید در این فروشگاه های بسیاری از شاکیان با اشاره انگشت در همان کسانی که صاحبان و همچنین به عنوان فروشگاه مدیران, کارکنان و Colletti دوستان گفته آنها نگاه راه دیگر برای دو دهه به عنوان او تمام کارکنان و دیگران در صحنه است.

“تاد خواهد بود تاد” بود سرود که خود همکاران و دوستان استفاده می شود به بهانه ای او را درنده رفتار با توجه به شاکیان.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

بازماندگان بگویید Westword آنها سکوت برای سال, ترس مردم نفرت آنها را اگر آنها به اشتراک گذاری داستان های خود را. Colletti, بعد از همه بزرگتر-از-زندگی شهرت به دست آورده و پس از او موقعیت خود را به عنوان یک نیکوکار و عضو دنور کسب و کار کوچک و هنر صحنه پرتاب جمع آوری اعانه و حمایت از خیریه.

همه کسانی do-gooder حرکات حلقه توخالی به شاکیان که به اعتقاد آنها استفاده می شود برای پوشش یک فرهنگ زن ستیزی سوء مصرف مواد مخدر و خشونت جنسی.

جنس واحد جرائم دنور اداره پلیس در حال بررسی ادعاها علیه Colletti و درخواست از مردم با اطلاعات مربوط به تماس با واحد در 720-913-2000 هر چند چندین بازماندگان ابراز تردید خود را به کار با DPD در طول این زمان زمانی که بی اعتمادی نسبت به اجرای قانون است ،

در ضمن هنوز ناشناس مدیران Instagram حساب بوفالو در اتاق که شامل ده ها تن از اتهامی پست در مدت کوتاهی پس از آن رفت و زنده این آخر هفته گذشته را با توجه به دفتر شرکت یک لیست از خواسته ها:

در حالی که هیچ چیز هرگز خنثیسازی آسیب هایی که انجام شده است به این قربانیان تاد ما باید حرکت رو به جلو برای آغاز و ادامه روند شفا:

-دسترسی به مشاوره و درمان
-یک بیانیه روشن است که تاد حذف دائمی نیز انکار می کند او را از دریافت مزایای و یا پرداخت از این شرکت
-کامل و شفاف شرکت اصلاحات
-روش های پاسخگویی
-قابل اعتماد و قابل اعتماد منابع انسانی
-بیانیه ای از تاد
-در بیانیه ای از شرکت های بزرگ

در حال حاضر این شرکت متعهد شده است تا اقدام…حتی آن را به عنوان کار می کند دقیقا چه ویژگی است که عمل ممکن است.

“به کارمندان فعلی و سابق بوفالو ارز کلرادو که تجربه سوء رفتار و یا آزار و اذیت: قلب ما با همه شما” شرکت بیانیه ادامه می دهد. “ما را از گوش دادن به هر یک از شما و ما متعهد به شفافیت کامل شدید حمایت و اقدام اساسی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de