ستون اول: استرس کمتر بهتر نمرات: با مدارس بسته بعضی از بچه ها رشد

کسانی که مزاحم لکه پف زیر چشم از هشتم کلاس ناتالی Alvarez شروع به ناپدید می شوند و پس از ساعت 10 صبح گرسنگی حملات و midafternoon yawns — بسیار به کارسون دختر لذت و تعجب.

در ابتدا ناتالی, 14, حال مقاومت از فاصله یادگیری محوری بر او هنگامی که مدارس بسته در میان coronavirus اضطراری است.

“من نگران حواس او را پرت از بودن در خانه با مادر و خواهر من و انجام کارهای اضافی,” ناتالی گفت. “اما پس از آن همه چیز تغییر کرده است.”

همه چیز تغییر بیش از حد برای مارکوس Adame که نمرات بهبود یافته است چرا که او می تواند به صرف زمان بیشتری را بر روی مشکل افراد است. آنها برای تغییر سباستین هرناندز, 15, که بیشتر انرژی برای 10 سال یعقوب للین که کشف او می تواند مخلوط مدرسه با لگو.

تبلیغات

در زمانی که بسیاری از همسالان خود در مبارزه با انزوا و ناهموار آموزش آنلاین و یا عدم دسترسی به کامپیوتر در کسری از دانش آموزان را کشف کرده اند که آموزش از راه دور ارائه می دهند یک نوع منحصر به فرد از امداد — و آنها رونق است.

مربیان و روانشناسان مدرسه استرس است که دانشگاه تعطیل و تعلیق در کلاس یادگیری باید به تحمیل آسیب در کودکان به خصوص کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به یک آرام و راحت مطالعه فضا و یا که خانواده ها در مقابله با سختی ها و بیماری در آورده با این بیماری همه گیر.

ناتالی مارکوس و و دیگران اقتباس کرده اند و در بخشی به دلیل مدارس خود بودند با تجربه با آموزش آنلاین و آنها تا به حال خانه حمایت و به آنها کمک کند.

ژوزفین کیم, یک استاد دانشگاه هاروارد و دارای مجوز مشاور سلامت روان گفت: کودکان می تواند جای تعجب سازگار و مقاوم.

تبلیغات

“وجود دارد ویژگی های ذاتی است که ممکن است اجازه می دهد یک کودک به رشد بیشتر تحت شرایط فعلی” او گفت:. کودکان درونگرا و یا کسانی “که پردازش اطلاعات داخلی و به دست آوردن انرژی از زمان و فضا برای درون نگری” به احتمال زیاد کرایه هست.

“اگر شما در آغوش فن آوری شما در حال کمک به دانش آموزان خود را.”

ناتالی Alvarez, 14

لس آنجلس Unified School District Supt. Austin Beutner توافق کردند که برخی از دانش آموزان به خصوص نوجوانان مرور در مدرسه باید سرآمد در خانه به دور از فشارهای مدرسه و روال دقیق. وی با تمجید ناتالی را در مدرسه هری پل Span مدرسه در ویلمینگتون به عنوان مثال از یک “فوق العاده کار” با آموزش آنلاین.

“در واقع ما شنیده ایم از وسط دانش آموزان; برخی از دانش آموزان که احساس می کردند مورد آزار واقع شدند و یا داشتن مشکل اجتماعی در دیگ ذوب که مدرسه در واقع میل کمی از فضا و بهره گیری از مطالعه بیشتر” Beutner گفت. “و غیره وجود دارد که برخی از آنها از بودن در این محیط در واقع بهره مند است. ما شنیده انواع حکایات.”

تبلیغات

ناتالی گفت: او احساس آرامش بیشتری با وجود آنچه او در نظر گرفته شده افزایش حجم کار. او خوردند سالم, خواب دیگر با عجله کمتر است. او صرف زمان بیشتری را بر روی پروژه ها و ماند در ارتباط با دوستان از طریق متن.

استیو Skrumbis اصلی در هری پل گفت: مدرسه خود را در حال حاضر جزء به آن آموزش قبل از گسترش COVID-19 دادن خود کارکنان و دانشجویان شروع به سر زمانی که مدارس بسته در اواسط ماه مارس.

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

قبل از آن, ناتالی را صبح ها شامل 6:30 از خواب بیدار کردن تماس نیمی از مصرف صبحانه می لرزد عجله از خانه خارج در 7:55 و یک زمان سوار شدن به مدرسه نگران است که او می شود از اواخر برای اولین دوره در 8:15.

تبلیغات

“من فقط به سختی ساخته شده آن را چند بار” او گفت:. “گاهی اوقات کسانی که برای اولین بار کلاس بودند سخت ترین دلیل این که شما فقط در تلاش برای بیدار کردن و تمرکز است.”

با آموزش آنلاین ناتالی می تواند رول از خواب در ساعت 9 صبح است که به او زمان کافی برای آماده سازی یک کاسه Chobani ماست یونانی و میوه ها را قبل از او را برای اولین بار آنلاین دوره در 9:30.

که خواب اضافی تایید توسط آکادمی اطفال آمریکا پرداخت سود سهام در راه های متعدد برای ناتالی و دیگران.

بسیاری از کلاس های آنلاین بودند آسنکرون معنی معلمان را ترک تکالیف درس برنامه ها و ویدئوها جلوتر از زمان برای دانش آموزان از طریق مدرسه در سیستم عامل های مانند Schoology و گوگل درس.

تبلیغات

مدرسان نیاز نیست دانش آموزان به نوبه خود بر روی کامپیوتر خود’ دوربین های معنی ناتالی و دیگران می تواند یادداشت های گوش دادن و سوال بپرسید در حالی که غذا خوردن — حتی در راحتی از لباس خواب خود را.

Benjamin and Sebastian Hernandez at home with mother Margaret and father Alex.

بنیامین و سباستین هرناندز در خانه با پدر و مادر مارگارت و الکس. بسیاری از کودکان احساس کرده اند تاکید کرد, خسته و یا جدا شده در طول همه گیر اما هرناندز برادران باید لذت این فرصت را به کم کردن سرعت.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

“هر کس به حال خود دوربین های خاموش” ناتالی گفت: “که عالی بود برای من. من نمی باید به نگرانی در مورد چگونه من نگاه کرد. من فقط می تواند تمرکز در کلاس است.”

و نمرات او? “راست است,” او گفت:.

تبلیغات

مارکوس که به حضور ممنوعیت دبیرستان در ماه اوت تا به حال اغلب شده است a C اما ترم آخر او همه را ب و را. او گفت که او با استفاده از توانایی به ایمیل خود کلاس هشتم معلمان به سوالات به عنوان بسیاری به عنوان او دوست داشت بدون ترس از قلدری.

“من نمی دانم به چه فکر کنم اما به نظر می رسید کار به خارج گفت:” مارکوس است که با توجه به حرفه ای در معماری. “شاید به این خاطر که من یک درونگرا.”

ناتالی که به نظر خودش برونگرا گفت: او می خواهد برای رفتن به عقب در هنگام بازگشایی دانشگاه. او می تواند شروع در کالیفرنیا آکادمی ریاضیات و علوم در کرسن سیتی و متوجه مشکل از پیدا کردن دوستان جدید “هنگامی که شما در مدرسه است.”

تبلیغات

این دختر که در آرزوی تبدیل شدن به یک شعار دانشمند همچنین گفت که در سه ماه گذشته از سال تحصیلی باید به عنوان یک شوکی به مدارس.

“اگر شما در آغوش فن آوری,” او گفت:, “شما در حال کمک به دانش آموزان خود را.”

در طرف دیگر لس آنجلس, سباستین, دانشجوی سال دوم در لویولا دبیرستان از شرق L. A., گفت که او احساس می کند مانند او را به خود را — در حالی که در خود.

او استفاده می شود به حمل مقدار زیادی از اضطراب سباستین گفت: — نگرانی بیش از اینکه دیر به مدرسه از گرفتن snarky به نظر می رسد زمانی که او می خواهم بالا بردن دست خود را در کلاس دوباره و دوباره.

تبلیغات

کلاس های خود که شامل افتخارات زبان های انگلیسی و شیمی همراه با پیشرفته قرار دادن تاریخ جهان هنوز به چالش کشیدن او گفت: “تنفس.” سباستین نیز حضور محله مدرسه موسیقی در بیل هایقتس و گفت: او نه تنها “عادت” درس پیانو در خانه اما می برد بدون استرس محیط اتاق نشیمن خود را.

“راستش این است که خوب بودن خانه گفت:” نوجوان که مشتاق به تبدیل شدن به یک مهندس. “این بسیار کمتر استرس زا و آسان تر به نگه دارید تا با این کار. به علاوه با دو ساعت خواب اضافی من خیلی بیشتر انرژی.”

او 12 سال از برادر بنیامین نیز رونق در خانه. او و همکلاسی های تیمی برای بررسی کار یکدیگر و تکمیل تکالیف در نتیجه ترک زمان بیشتری برای بازی های ویدئویی.

تبلیغات

“این یک راه خوب برای نگه داشتن دوستان خود را با انگیزه چرا که هر کس می خواهد به بازی,” او گفت:.

تعجب آور سود شده اند و امداد رسانی به پدر و مادر, اما آنها در حال حاضر نگران آن پیشرفت می تواند از دست رفته زمانی که دانشگاه ها بازگشایی شده است.

مارگارت هرناندز سباستین مادر گفت: قصد بازگشت به گذشته روال چالش برانگیز خواهد بود.

“پسران من فراموش حال کردن با دوستان خود را, اما من نمی دانم اگر آنها همچنین می تواند به بازگشت به حالت عادی” او گفت:. “آنها در طول این زمان تغییر.”

تبلیغات

شوهرش Alex Hernandez, نگرانی در مورد کودکان از دست رفته در تعامل اجتماعی است. “این فوق العاده است پسر من و دیگران به خوبی انجام می دهند اما این یک نسل است که در تلاش برقراری ارتباط در خارج از اسباب بازی و اینترنت” او گفت:.

هنوز هم برای بعضی از بچه ها حتی آنهایی که جوان, مدرسه, در خانه کار می کند.

یعقوب للین, a 10-year-old چهارم-گریدر از سن گابریل گفت که او “خیلی بیشتر خوشحال” در خانه. یعقوب که حضور واشنگتن ابتدایی مدرسه و محله و مدرسه موسیقی و کشف او می تواند به صرف زمان بیشتری را با کلاس های او را دوست دارد: ریاضی و علوم.

و اگر او بی حوصله ؟ این راه حل چیزی بود که او هرگز نمی تواند انجام دهد در مدرسه.

تبلیغات

“وقتی که من خسته با مدرسه من می خواهم ساخت با لگو یا بیرون بروید و بازی” یعقوب گفت. “من یک مقدار زیادی از استراحت و پس از آن من دوباره و فراموش مدرسه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de