‘Herstory’ است را به عنوان کالیفرنیا revamps K-12 مطالعات قومی راهنمای دوره

مقامات دولت پرده برداری از آخرین خود را سعی کنید در یک قومی مطالعات برنامه درسی برای K-12 دانش آموزان جمعه و آن را روشن امید است که در این زمان مردم کمتر به جرم خواهد بود.

برای دلجویی از منتقدان دانشگاهی اصطلاحات پیش نویس جدید خندق واژه هایی مانند “herstory” سنتی “تاریخ است.” به افتخار بهتر تنوع معلمان را تشویق به اجازه دهید ترکیب قومی از کلاس نفوذ موضوعات مطالعه.

هنوز نسخه جدید حفظ تمرکز در چهار گروه طولانی در ارتباط با مطالعات قومی: آمریکایی های آفریقایی تبار, آسیایی, آمریکایی, Chicanos/لاتین تبار و آمریکایی های بومی و بومی. که جنبه ای می تواند اطمینان رهبران در زمینه مطالعات قومی که به شکل نسخه اول اما تا به حال کمتر نفوذ بیش تجدید نظر.

تمام گفته ها آخرین پیش نویس نشان دهنده تلاش در سازش میان قوی دشوار برای حل و فصل احساسات. مطالعات قومی است ذاتی و حتی عمدا سیاسی در به چالش کشیدن هنجارهای تاسیس. همه همان آن مظهر به طور گسترده ای پشتیبانی از اهداف که شامل توانمند سازی دانش آموزان از رنگ و پرورش همدلی در میان دانش آموزان سفید و در حال توسعه تفکر انتقادی و چشم انداز تاریخی در میان همه.

تبلیغات

فشار برای مطالعات قومی در کالیفرنیا به تازگی به دست آورد و به شتاب رو به با سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضاتی که به دنبال آن ممکن است کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. مطالعات قومی حامیان می گویند پتانسیل برای از بین بردن سیستمیک و ناخودآگاه نژادپرستی از طریق آموزش و پرورش از شهروندان از فردا.

“مدارس ما نیست همیشه یک محل که در آن دانش آموزان می توانند به دست آوردن درک کامل از کمک های مردم رنگ و راه های بسیاری در طول تاریخ و در حال حاضر روز است که کشور ما را مورد سوء استفاده قرار گیرد به حاشیه رانده شده و تحت ستم آنها” دولت Supt. آموزش عمومی تونی Thurmond در بیانیه ای گفت جمعه. “در زمانی که مردم در سراسر کشور هستند خواستار عادلانه تر بیشتر فقط جامعه ما باید توانمند سازی و تجهیز دانش آموزان و مربیان به این شجاع مکالمات در کلاس درس.”

انتظار می رود نظرات مثبت و منفی — به قطره ای در هفته.

بحث این نیست که صرفا برای دانشگاهیان. این مدل برنامه درسی است که انتظار می رود به راهنمای تدریس در K-12 مدارس دولتی در سراسر کالیفرنیا. هیئت دولت از آموزش و پرورش برنامه ریزی شده است برای تصویب نسخه نهایی تا پایان ماه مارس است. و انتظار این را مطالعات قومی یک فارغ التحصیلی دبیرستان مورد نیاز است.

تبلیغات

آخرین نسخه تلاش برای به تن کردن منابع است که برخی به عنوان بیش از حد سیاسی یا ایدئولوژیک یک طرفه. وجود داشته است خاص انتقاد از عناصر دیده می شود به عنوان ضد سامی و ضد اسرائیل اگر چه یهودیان در هر دو طرف بحث.

در میان کسانی که با رزرو در مورد اصلی برنامه درسی شد اعضای کالیفرنیا قانونی یهودی حزبی که تا به حال ادعا که راهنمای عمدا حذف یهودیان. قانونگذاران گسله اولین نسخه برای عدم توضیح یهودی ستیزی در حالی که ارائه یک بیش از حد مثبت نمایندگی از کازار تحریم جنبش علیه اسرائیل است.

“وجود دارد 14 اشکال تعصب و نژادپرستی در واژه نامه” گفت: مجلس جسی گابریل (D-انسینو) که به نام محرومیت از یهودی ستیزی آشکار آشکار و توهین آمیز است.

یهودی ستیزی در حال حاضر اشاره کرد بیشتر به وضوح در برنامه درسی به عنوان یک شکل از تعصب است.

تبلیغات

منتقدان به طور کامل راضی است.

پیش نویس بهبود یافته است اما کافی نیست گفت: سارا لوین مدیر اجرایی یهودیان بومی خاورمیانه و شمال آفریقا است.

“این مکمل مواد چشم پوشی داستان همه ما اعضای این ائتلاف که با هم نشان دهنده حدود 60 درصد از کالیفرنیا که تگرگ از شرق میانه و شمال آفریقا — در حالی که به تصویر کشیدن عرب آمریکا تجربه به عنوان یک یکپارچه به نمایندگی از منطقه” او گفت:.

دیگر منتقد ویلیامسون Evers, همچنین احساس بهبود ناکافی بود.

تبلیغات

“مدل ارائه شده درسی است که هنوز هم پر از جناح چپ ایدئولوژیک تبلیغ و تلقین” گفت: Evers, یک عضو ارشد در موسسه مستقل یک اوکلند فکر می کنم تانک. “این هنوز هم نیروی ما را تغذیه کودکان سوسیالیستی دگم که سرمایه داری این است که ظلم و ستم. آن را تقریبا همه برکلی و کالیفرنیا.”

پیش نویس جدید وارد نزدیک به یک سال پس از کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش کنار گذاشته اصلی است.

مقامات وارد در آخرین تکرار پس از بررسی هزاران نفر از نظرات کارشناسان برگزاری و اجرای, معلم, گروه تمرکز.

در هسته ی اصلی آن طرفداران می گویند مطالعات قومی به دانشجویان می آموزد که چگونه به فکر می کنم به شدت در مورد جهان اطراف آنها را “داستان های خود را بگویید,” توسعه “یک درک عمیق برای تنوع فرهنگی و شمول” و شرکت “سیاسی و اجتماعی” برای از بین بردن تعصب و نفرت و نژادپرستی با توجه به زودتر پیش نویس از مدل برنامه درسی.

تبلیغات

مدل برنامه درسی است که به منظور خدمت به عنوان یک راهنما به جای یک دستور برای مدارس را انتخاب کنید که به ارائه مطالعات قومی کلاس. در کالیفرنیا به کشور این دوره در حال افزایش در تعداد کلاس مدرسه ثبت نام نزدیک به دو برابر از 8,678 در 2013-14 به 17,354 در 2016-17 با توجه به وزارت آموزش و پرورش.

به نظر می رسد گسترده و حمایت های قانونی برای ساخت قومی مطالعات فارغ التحصیلی دبیرستان مورد نیاز است. برخی از سیستم های در حال حاضر گرفته شده که در مرحله.

حامیان اصلی برنامه درسی عبارتند از: 25,000 افرادی که امضا “دفاع از مطالعات قومی” دادخواست, قومی, مطالعات دانشکده از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و دانشگاه کالیفرنیا و بسیاری از گروه های یهودی.

R. Tolteka Cuauhtin لس آنجلس معلم و روسای کمیته مشورتی که با ایجاد پیش نویس اصلی برنامه درسی گفت: مطالعات قومی دوره می تواند پاسخگو به همه دانش آموزان در یک کلاس و ادغام دیگر گروه های قومی “بدون د-محور جوامع از رنگ است.”

تبلیغات

Cuauhtin گفت: مطالعات قومی اصطلاحات باید در برنامه درسی. “دانش آموزان از رنگ نیاز به همچنین احترام به عنوان جوان روشنفکران و با توجه به دسترسی به مفاهیم علمی و انضباطی زبان,” او گفت:. “هر رشته دانشگاهی زبان خاص خود را دارد و بنابراین می کند مطالعات قومی — بیایید بالا بردن آن و اطمینان حاصل شود آن را در دسترس نیست و پاک کردن آن است.”

“Herstory” برای مثال یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف تاریخ نوشته شده از یک فمینیست و یا زنان در چشم انداز. این اصطلاح نیز مستقر زمانی با اشاره به ضد روایت در تاریخ است.

مجلس خوزه مدینا نویسنده این لایحه که دستور مطالعات قومی است که خوش بینانه در مورد چگونه به محصول نهایی تبدیل خواهد شد.

“مدل های درسی است که هنوز هم یک پیش نویس و در مراحل اولیه ورودی فرآیند” گفت: مدینه (D-ریورساید). “من اعتماد این روند و باور ما به پایان خواهد رسید تا با مطالعات قومی چارچوب است که ارائه یک ساختار جامد برای مربیان به ساخت کردن به عنوان آنها را به مطالعات قومی به زندگی در کلاس های درس خود را.”

تبلیغات

در یک مربوط به توسعه در ماه گذشته Cal State هیئت امنا آن تجدید نظر کلی آموزش و پرورش برنامه درسی برای اولین بار در 40 سال برای ایجاد یک مطالعات قومی و عدالت اجتماعی نیاز تمام دانشجویان مقطع کارشناسی.

مطالعات قومی دانشکده و برخی از اعضای هیئت امنا با انتقاد از مورد نیاز بودن بیش از حد گسترده و رقیق کردن ماموریت های قومی مطالعات دفاع به جای باریک مورد نیاز پیشنهاد شده در لایحه ای که در حال حاضر در حال ساخت راه خود را به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom میز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>