در کالیفرنیا ” Bible Belt,’ کلیساها پیدا کردن راه در اطراف دولت coronavirus مستند سفارشات

جنیفر Trujillo ساخته شده 30 دقیقه سفر از خانه او در سان Diego شهرستان به جاده های کشور از ویلدومار در کنار رودخانه شهرستان برای اولین بار در هفته.

برای سال گذشته پلا اقامت تا به حال ساخته شده بازحمت حرکت کردن تا هر یکشنبه برای حضور در این سرویس در باندی دره عمیق و باریک, مسیحی, کلیسا, مجموعه ای از رنگارنگ قدیمی timey ساختمان ها در امتداد یک جاده روستایی.

Coronavirus شیوع کرده بود, کنار, Trujillo, 37, از سفرهای خود به کلیسا می روم او را به خواندن کتاب مقدس و تمرین ایمان خود را در خانه. او می دانست که در مورد نگرانی از خدمات کلیسا منجر به شیوع COVID-19. که مقامات بهداشت انتقاد از این گردهمایی به عنوان نما یک خطر بهداشت عمومی به محله های کشیش نشین و دیگران ممکن است آنها را در تماس با آمده.

اما Trujillo نمی خواهد نادیده گرفتن تماس از پاستور به بازگشت.

تبلیغات

تبلیغات

Pastor Michael Khan preaches at Bundy Canyon Christian Church.

کشیش مایکل خان موعظه در باندی دره کلیسای مسیحی.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

“من احساس امن در اطراف این جامعه” تروجيلو گفت. “کلمه ای که کشیش به جلو است و بهتر است در فرد است. من فقط می خواستم برای رفتن به عقب است.”

و بنابراین او در اواسط ماه جولای یکشنبه به همه بیش از حد آشنا صحنه از parishioners بسته بندی pews. او دستور به نشستن در کنار کسی که خارج از او فوری اعضای خانواده.

این یک تلاش بیهوده در اجتماعی فاصله.

پس از تمیز کاری برای یک صندلی او 9 ساله دختر مورگان و Trujillo حل و فصل برای یک نقطه در نزدیکی مرکز pews. مانند دیگران بودند فشرده در نزدیک تر از شش فوت از سایر افراد است. یک فن مصرانه خواست تا ساکت. سه خواننده و درامر بر روی صحنه به عنوان ده ها تن از مردم سنگ همراه است.

کلیساها در سراسر کشور شده اند whipsawed توسط دولت بسته شدن و بازگشایی سفارشات به عنوان کلیسا حوادث شده اند به شیوع کروناویروس. ممکن است عفونت به آواز خواندن در یک سرویس کلیسا در ردوود دره و دو بیشتر شیوع بیماری از روز مادر کلیسا در مندوسینو و بیوت شهرستانهای جلب نگرانی از مقامات بهداشت عمومی. موارد مرتبط به آواز خواندن در کلیسا کشیده شده اند خشم از دانشمندان و حتی برخی از رهبران کلیسا.

تبلیغات

هنوز باندی دره عمیق و باریک نگه داشته و آن معمول کرال ترتیب به عنوان جماعت تحت تأثیر سلاح های خود را مانند concertgoers به آواز خواندن.

زمانی که خدمات در این کلیسا همراه باندی دره جاده شروع عبادت استقبال یکی دیگر با آغوش. چند تن ماسک.

Worshipers gather for a service at Bundy Canyon Christian Church.

نمازگزاران جمع آوری برای یک سرویس در باندی دره کلیسای مسیحی.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

“من قدرت را به دو شاهد … این مردان قدرت به خاموش آسمان به طوری که آن را نمی خواهد باران در طول زمان است که آنها نبوت و آنها باید از این قدرت برای تبدیل آب به خون و حمله به زمین با هر نوع طاعون” شیدا Eichert intoned از منبر او به عنوان خوانده شده از آیات.

اما هر چه قضاوت نهایی کاربر وزیر موعظه در مورد این بیماری همه گیر به نظر می رسید در حال حاضر به مراتب از یک نگرانی رو به رشد.

تنش بین ایمنی و ایمان است coalesced در حومه جنوب کالیفرنیا. در بخش هایی از کالیفرنیا به اصطلاح مقدس کمربند جنجال بر افزایش موارد عفونت و مرگ و میر مرتبط با coronavirus را متوقف کرده است ساکنان از بسته بندی در-فرد خدمات.

آن چه گله خود را می خواهد, باندی, دره عمیق و باریک, مسیحی, کلیسا, کشیش, Michael خان گفت.

Pastor Michael Khan at Bundy Canyon Christian Church.

کشیش مایکل خان در باندی دره کلیسای مسیحی.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

“آنها نمی خواهم که از هم جدا در همه” خان گفت. “ما باید اعتماد به خدا که هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد. از زمان شروع این بیماری همه گیر نیست و یکی از اعضای ما رو بیمار و یا از دست دادن شغل خود هستند. کلیسا همیشه پیروز است.”

آن است که در مجموع تعجب آور نیست توسعه در این بخش از جنوب کالیفرنیا. در شهرستان ریورساید سریع برای لغو اقامت در خانه سفارشات و شد در میان بزرگترین طرفداران برای بازگشایی خدمات.

تبلیغات

در بخش جنوب گوشه محافظه کاری و قوی انجیلی پایه تشخیص این حومه منطقه از بقیه طلایی دولت است.

کلیسا این است که بخش بزرگی از جامعه کشش در سراسر I-15 از Temecula به ویلدومار. این پیوند برای megachurches و بیش از 10 مورمون جماعت در زمان اولین فرصتی برای باز کردن آن در خانه از عبادت هنگامی که اولین مستند سفارشات کاسته. و زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به نام برای تعلیق داخلی در فرد خدمات بار دوم در اطراف برخی آن را نادیده گرفته است در حالی که دیگران منتقل عبادت خود را در خارج از منزل از جمله در پارکینگ.

با وجود این دولت سفارشات باندی دره کلیسای مسیحی میزبانی حدود 60 نفر از اعضای بدون ماسک در محوطهء اطراف انبار کلیسا — یک جمعیت بیشتری از آنها به طور معمول دریافت در ساعت 10 صبح خدمات. عبادت سعی در فضای خود خارج شدند و محدود به نشستن در کنار مردم تنها زندگی می کردند که در همان خانواده در هر کلیسا دستورالعمل. اما به عنوان ساختمان کردم و نزدیک به رسیدن به ظرفیت که کار سخت تر شد.

“کلیسای بسیار بزرگ ما نگه داشتن خانواده ها نزدیک است اما از دیگران فاصله. ما نه قانون شکنی در هر se” خان گفت.

که نه قانون خدا.

Worshipers gather for a service at Bundy Canyon Christian Church.

نمازگزاران جمع آوری برای یک سرویس در باندی دره کلیسای مسیحی.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

“این بیماری همه گیر است القا یک سطح از ترس در مردم و برخی بی اساس است,” او گفت:. “کلیسا در تلاش است برای کمک به مردم از دست دادن این ترس از خدا.”

پس از هفته ها آنلاین-تنها خدمات خان بازگشایی در ماه ژوئن و دعوت تنها اعضای عبادت تیم — مردم که منجر خدمات از جمله اعضای گروه کر. اما به آرامی بیشتر مردم آمد.

خان گفت: هیچ یک از کلیسای خود را کاهش یافته است بیمار به علت COVID-19 یا از دست دادن شغل خود هستند.

“من موعظه و آموزش چیزی است که من زندگی می کنند. ما باید ایمان به خدا که هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد به ما” خان گفت. “و حال که قدرتمند تر از آن در حال ضبط. آن را مانند عکاسی در هر زمان شما چاپ مجدد آن را از دست می دهد و رنگ آن است. ما می خواهیم در آن حضور دارند.”

تبلیغات

منیفی مقیم مدل لباس Meddinna نیست نگران ابتلا به هر گونه ویروس به هنگام بازگشت به باندی دره کلیسای مسیحی. کلیسا بود که در واقع یک خانه دوم برای او. او نمی تواند صبر کنید به عقب بر گردیم.

“من نمی نیاز ساختمان به عبادت. خداوند با من است اما من باید من و یاران با همه معلمان و رهبران و کلیسا و خانواده” Meddinna گفت.

به او که قادر به بازگشت به کلیسا overrode هر گونه نگرانی در مورد COVID-19. در واقع او تا به حال هیچ یک از دومی است.

“من تحت پوشش در خون عیسی مسیح و من باور نمی کنم در COVID و خدا هرگز به من اجازه می دهد به قرارداد آن را,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را بیشتر سیاسی چیز است.”

Worshipers gather in the parking lot for a church service at Calvary Chapel Temecula Valley.

نمازگزاران جمع آوری در پارکینگ برای یک سرویس کلیسا در Calvary Chapel Temecula Valley.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

در Temecula 61 ساله و لیزا کوریا اهل که همچنین با این نسخهها کار به عنوان Calvary Chapel Temecula Valley کودکان, وزارت, مدیر reclined پشت در صندلی خود را. او وارد 15 دقیقه اولیه برای یک سرویس است که به طور معمول را تضمین کند او یک نقطه نخست در کلیسا.

اما بر خلاف در باندی دره عمیق و باریک, مسیحی, کلیسا, خدمات تغییر کرده اینجا. به جای نشستن در pews محله های کشیش نشین خواهد نشستن بر روی صندلی های چیده شده در سراسر کلیسا پارکینگ. علاوه بر این, آنها را به همراه خود کتاب مقدس به حداقل رساندن گسترش ویروس.

کوریا را شوهر, فرانک, 61, که دستیار کشیش گفت: خدمات آنلاین “ندارد همان اثر. … من فکر می کنم همه ما از دست رفته کلیسا. شما می توانید شنیدن پیام آنلاین, اما شما فاقد یاران.”

“حتی اگر این کمک هزینه تحصیلی در یک فاصله آن هنوز یاران” همسر خود را اضافه شده است. “و آواز رفتن نیست نگرانی من از ما دور است.”

Pastor Chris McPike از Calvary Chapel گفت: همه گیر آورده بود در مورد حس انزوا. تغییر دستورات از دولت نیز disorienting, او گفت:.

تبلیغات

Pastor Chris McPike and worshipers gather in the parking lot for a church service at Calvary Chapel in Temecula.

Pastor Chris McPike و نمازگزاران جمع آوری در پارکینگ برای یک سرویس کلیسا در Calvary Chapel در Temecula.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

او تا به حال به سرعت انطباق با خدمات آنلاین با ارسال فیلم های زنده در Facebook به صورت جماعت خود را برای مشاهده از ایمنی از خانه های خود. درد از موعظه به رایانه کوتاه بود هر چند که او قادر به بازگشایی کلیسای خود را درب به 25 درصد ظرفیت در ماه ژوئن هنگامی که تعداد مورد کاهش یافته است. اما فقط به عنوان او به شیار خود را به لحاظ اجتماعی فاصله داخلی موعظه فرش کشیده شد از زیر او.

دو هفته پیشهمین احساس ناامیدی آب گرفتگی در موارد سراسر کشور مشخصی بود و او مجبور به انصراف از خدمات است که فقط بازگشت به زندگی.

McPike به هیچ وجه قصد شکستن قانون به طوری که او رفت و مسیر کسب و کار از جمله کسانی که از آرایشگری ناخن سالن تکنسین ها و صاحبان رستوران: او در زمان کلام خدا در خارج از منزل.

“من از طریق آن تمام شده به عنوان یک کشیش” McPike گفت. “Y2K, H1N1 و هنوز هیچ چیز در مقایسه با چگونه COVID نهفته است کلیسا ما. ما می خواهیم به ارائه که تجربه معنوی, اما ما همچنین می خواهم به نگه داشتن هر کس امن است.”

Worshipers John and Kimberly Wellons, right, get their temperature taken by Julie Hamilton at Calvary Chapel Temecula Valley.

بندگان جان و کیمبرلی Wellons راست خود را متوسط گرفته شده توسط کلیسا, منشی, Julie Hamilton چپ به آنها را جمع آوری در پارکینگ برای یک سرویس در Calvary Chapel Temecula Valley.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

در طول سال های اخیر ساعت 8 صبح سرویس خانواده ها اقدام به پیدا کردن پناهگاه تحت عقب کشیدن سایه بازیگران از ساختمان; آنها squinted از خورشید به عنوان آنها leafed از طریق شخصی خود را در نسخه های عهد عتیق و ناشیانه دست تکان داد و به همسایگان خود چند پا دور.

اکثر عبادت عینک ماسک. Temecula ساکنان جان Wellons, 39, و همسرش, Kimberly, 40, احساس امنیت نمی پوشیدن ماسک به این دلیل که آنها در نزدیکی نشسته پشت در پارکینگ. زن و شوهر ached برای روزهای قدیم.

“من فکر می کنم ما در یک محل که در آن ما نقل مکان کرد در گذشته این ویروس و ما نیاز به حرکت به عقب به برخی از عادی, بنابراین آن را نمی ترساند مرا” کیمبرلی Wellons گفت. “ما به عنوان مسیحیان به جمع آوری و عبادت پروردگار به طوری که چیزی است که من قصد دارم در حال انجام است. ایمنی جنبه نیست من را بترساند.”

به عنوان برای این ویروس است که طرح میتوانست به جهان ؟

تبلیغات

“خدای من بزرگتر از coronavirus,” او گفت:. “من نگران نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de