L. A. شهرستان گزارش 69 جدید کروناویروس مرگ و میر به طور قابل توجهی بالاتر از هفته گذشته به طور متوسط

لس آنجلس گزارش 69 جدید مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus جمعه و بیش از 2600 موارد اضافی.

ایالت تعداد موارد پیشی گرفته 500,000 با توجه به بار’ coronavirus ردیاب. شده اند وجود دارد 9,100 مرگ و میر.

تعداد مرگ و میر در لس آنجلس است که به طور قابل توجهی بالاتر از هفته گذشته با میانگین روزانه نزدیک به 38, مقامات گفت. روز چهارشنبه شهرستان ثبت رکورد روزانه 91, مرگ و میر, شماره که گفته شد تحت تاثیر قرار در بخشی از یک گزارش جمع شدن.

این رقم نشان دهنده مواجهه رخ داده است که هفته قبل L. A. County وزارت بهداشت اشاره کرد در آزادی.

تبلیغات

وجود دارد 2,002 افراد بستری با تایید موارد COVID-19; 29 درصد از آنها در بخش مراقبت های ویژه. تا کنون در این شهرستان شناسایی بیش از 188,400 مجموع موارد ابتلا به ویروس و 4,621 مرگ و میر.

“همانطور که ما شاهد افزایش این چند روز گذشته در این شماره از مردم در حال مرگ از COVID-19 واقعیت از ویرانی نمی توان نادیده گرفت” باربارا فرر, مدیر L. A. County وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. “نه می تواند به ما چشم پوشی از این واقعیت است که وجود دارد اقدامات هر فرد می تواند به جلوگیری از این نتایج غم انگیز.”

L. A. شهرستان حساب برای اکثریت دولت عفونت.

در طول یک جلسه رسانه بعد از ظهر پنجشنبه L. A. شهرستان افسر بهداشت دکتر Muntu دیویس تاکید کرد نیاز برای کسب و کار خود را مطابق با بخش سلامت ، که شامل گزارش هر گونه وقوع سه یا بیشتر از موارد و هشدار به همه کارگران که ممکن است در معرض یک فرد با یک مورد شناخته شده او گفت:.

تبلیغات

مقامات در حال بررسی مرگ و میر ناشی از دو نفر از کارکنان در ماموریت غذاهای Corp. در تجارت آنها بر این باورند مثبت بودند coronavirus که آنها کشته شدند. ماموریت غذاهای پیشرو توزیع کننده چیپس, چیپس و salsas فروخته شده در فروشگاه های مواد غذایی یکی از سه مواد غذایی-پردازش کسب و کار است که در این شهرستان تعطیل و پنج شنبه به عنوان روز پنج 49 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است.

دو نفر دیگر مواد غذایی-پردازش کسب و کار دستور تعطیل این هفته بود, S&S, غذاهای Azusa که تولید گوشت و دیگر محصولات در مقیاس بزرگ مواد غذایی شرکت های خدمات طلایی و دولت غذاهای پارسیان صنعت است که باعث می شود سس و چاشنی برای رستوران های فست فود از جمله مک دونالد.

خانواده خوزه روبرتو Alvarez که نظارت تعمیر و نگهداری در ماموریت غذاها و درگذشت جولای 20 بعد از او قرارداد coronavirus انتقاد کرده است این شرکت برای عدم افشای آن به کارگران تعدادی از کارکنان که در حال آزمایش مثبت است. در یک بیانیه ماموریت, مواد غذایی گفت: این تمرکز به شدت در ایمنی کارگر از جمله دما چک و محل کار دیگر اقدامات ایمنی اطلاع مقامات دولتی به COVID-19 موارد و ارائه برگ عدم به کارگران که تلقی می شود در معرض خطر بالا.

وزارت بهداشت در حال بررسی بیش از 1000 شیوع کروناویروس و دریافت 2000 تا 3000 هفتگی شکایت در مورد کسب و کار. دیویس تشویق مردم به جلو آمده با اطلاعات در مورد کسب و کار است که ممکن است در نقض بهداشتی سفارش; برای شکایت به L. A. شهرستان است که می تواند ساخته شده به صورت ناشناس تماس (888) 700-9995.

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان کالین Shalby, Jaclyn Cosgrove و Rong-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de