پنج بهترین غذا و نوشیدنی حوادث آخر این هفته

خود را ایجاد کنید و جشنواره غذا, تجارت یک شکل از حمل و نقل برای یکی دیگر از برنامه درایو های باردهی در اتحادیه ایستگاه کشاورزان’ بازار و فانک خارج از خانه برای شام و نشان می دهد این آخر هفته. سپس به عنوان خوانده شده پیش رو برای آینده غذا اتفاقات ارزش مارک در تقویم خود را.

جمعه, جولای 31
2020: سال کاغذ توالت ناپدید شد از قفسه های فروشگاه برای ماه رئیس جمهور ایالات متحده توصیه به شهروندان تزریق آب ژاول و شما می توانید از شام برای دو نفر از Mizuna برای $55. به عادلانه باشد شما نمی توانید یک صندلی در اتاق ناهار خوری در 225 شرق خیابان هفتم که قیمت اما مقابله می کند عبارتند از: مشروب الکلی. روز جمعه 31 ژوئیه و اوت 1 (و هر جمعه و شنبه از طریق اوت 22) مردمی که همیشه می خواستم به سعی کنید آیا رستوران فرانسوی اما نتوانسته اند به توجیه هزینه می توانید دندان های خود را با دو فیله برگر صدر با کوهی burrata کره ای الهام گرفته از پیازچه سالاد و بیکن, همراه با کودکان و شش بسته از دیل Pale Ale یا مامان کمی Yella Pils. سفارش در تاک که در آن شما می توانید (نسبتا) ارزان گسترش به طور کامل آماده شده و یا با دستورالعمل ها را به پایان برساند در خانه.

ما با صدا غذا خوردن در وسط چه بوده است جشنواره های نجومی: آیا شما به brews, گزش و یا گروههای تابستان زمان برای خودمو بیش ناز مقابل کفش های عملی برای ایستادن در گرد و خاکی خطوط در حالی که در خرد کردن یک پیچ و تابدار عرق پلاستیک فنجان الکل…و به عشق هر ثانیه از آن. نه بنابراین در این سال, اما شما هنوز هم می توانید خود را ایجاد کنید بال مرغ جشنواره در حال حاضر از طریق پنج شنبه مرداد 2, با, بال مرحله نهایی مسابقات. بازدید از وب سایت برای ویدئوها از افراد مشهور در مورد رفتن به بال دستور العمل و سپس سفارش با همکاری رستوران های محلی به نمونه ی دستور غذاها. بارگذاری می خورد را تحویل پرنده خود را مستقیم به خانه شما. ما میدارد ؟ ؟ ؟ Snoop را دریافت Tha تراشه بال سرخ شده از شیر و برگر, Jo Koy را Koydobo بال از ماه آبی Brewing Co., و تایرا را پر لبخند با بال های خود را از له Pizza & بزنید.

The Five Best Food and Drink Events This Weekend

حسن نیت ارائه میدهد سفر برای بچه ها مترو دنور

چهار شنبه, آگوست 1
در شنبه, مرداد 1 — و هر شنبه در اوت — شما می توانید تجارت در یک دوچرخه برای یک زیردریایی در Snarf را ساندویچ. از ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر 1490 جنوبی برادوی محل پذیرش کمک های مالی از دوچرخه به نفع سفر برای بچه ها مترو دنور, یک سازمان غیر انتفاعی است که این نهاد محروم و در معرض خطر جوانان’ ته دوچرخه برای backcountry ماجراهای. برای هر دو چرخ شما رها کردن شما دریافت رایگان seven-inch ساندویچ در بازگشت.

Want to get your hands on some of these goodies but worry about everyone else's hands? Union Stations Farmers' Market has you covered.گسترش

می خواهید برای گرفتن دست خود را در برخی از این موضوعات اما نگرانی در مورد هر کس دیگری ، اتحادیه ایستگاه کشاورزان’ بازار تا به شما پوشانده شده است.

اشتون ری هانسن

چهار شنبه, آگوست 2
به عنوان تابستان تساوی در آن به نظر می رسد همه چیز رستوران-بار – یا مشروب الکلی مرتبط با تغییرات زیر پا با سرعت گیج کننده و کشاورزان’ بازار هستند بدون استثنا. آخرین برای محبوب اتحادیه ایستگاه کشاورزان’ بازار 1701 Wynkoop خیابان, معرفی منظقه انتخاب کنید تا. خریداران که نمی تواند مانع یک فرد در نقطه خرید (و یا فقط نمی خواهید به ترک راحتی مطبوع خودرو) می توانید سفارش بین ساعت 8 صبح جمعه و ظهر پنجشنبه در بازار websiteand اختصاص داده خواهد شد یک وانت بار بین ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر یکشنبه.

ناهار خوردن از خارج وجود دارد یک سری از اجراهای مشهور جاز و فانک نوازندگان و مزه منوها از بالا, اسپرم, تخته سنگ, رستوران ها, ثابت شده است, فوق العاده محبوب و حتی با بسیار زیاد قیمت از شب. اما هنوز هم وجود دارد چند بلیط در دسترس برای آینده را نشان می دهد از جمله 7:30 p. m. صندلی در آنت (2501 دالاس خیابان شفق) در چهار شنبه, آگوست 2; Vince هرمان (مانده ماهی قزل آلا) ارائه خواهد شد او در موسیقی سبک در حالی که مهمانان لذت بردن از یک وعده غذای کبابی ماهی مرکب با confit موروثی گوجه فرنگی, فیله گوشت خوک با خلاصه succotash و بیشتر. بلیط را اجرا خواهد کرد شما 180 $در هر فرد به علاوه مالیات و هزینه های زندگی از خارج وجود دارد در وب سایت. شما همچنین می توانید خود را به دستگیره در بلیط برای آینده اقساط در روز جمعه 7 مرداد و شنبه مرداد 8 که هر دو را در یک مکان. جمعه شام شامل موسیقی از اعضای بزرگ, غول پیکر این Motet و کاهو و یک سوشی منو از آشپز شخصی Yoji یامادا ($225) در حالی که شنبه را روز نشان دادن خود می بالد آهنگ از اندی خار سه نفر و صبحانه از روزنبرگ ($135). توجه: اوت 2 و 8 اوت حوادث در حال حاضر به فروش می رسد; بلیط به اوت 7 رویداد هنوز در دسترس است.

نگه داشتن خواندن برای بیشتر مواد غذایی و نوشیدنی, حوادث….

Longtime Little Man fan favorites salted Oreo and Space Junkie are part of Denver Beer Co.'s boozy ice cream social on August 5.گسترش

دیرین مرد کوچک فن مورد علاقه های شما شور Oreo و فضای جستوجوی بخشی از دنور Beer Co.’s boozy بستنی های اجتماعی در آگوست 5.

Kenneth Hamblin III

چهار شنبه, آگوست 4
آن را سخت برای راه اندازی یک کسب و کار جدید تحت هیچ شرایطی اما آن را حتی بیشتر دلهره آور در طول این (می گویند آن را با ما همه با هم در حال حاضر) سابقه بار. و در حالی که بسیاری از مردم بهره گرفته و از چند ماه گذشته از کاهش و یا هیچ کار و بارهای از زمان در خانه به میل لنگ خلاقیت خود را تا 11 وجود دارد تفاوت بین خوب تنظیم خود را گرم سس دستور العمل و واقع شدن در یک سهم که بزرگ سالسا پول است. بنابراین کلرادو افتخار میزبانی یک سری از زوم های رایگان کارگاه های آموزشی اختصاص داده شده به پایین-و-جزئیات کثیف در حال اجرا یک نام تجاری. روز شنبه, آوریل 4 به ارمغان می آورد یک گفتگو با مواد غذایی محصول خریداران در مورد چگونه برای دریافت, فروشگاه, قرار دادن; شنبه 11 اوت است بحث در مورد چگونه به رشد کودک خود را کسب و کار; و سه شنبه مرداد 25, پردازد که چگونه برای تقویت نام تجاری خود را برای دید بیشتر و تجدید نظر شود. هر جلسه اجرا می شود از ظهر تا 1 بعد از ظهر و نیاز به شرکت کنندگان برای ثبت نام در پیشبرد; انجام این کار در کلرادو افتخار سایت.

چهار شنبه, آگوست 5
جفت یکی از دوران کودکی بزرگترین رفتار (بستنی) با یکی از بزرگسالی بزرگترین امتیازات (آبجو) و شما رو یک رویداد به فریاد برای: دنور Beer Co.’s سالانه بستنی تابستان اجتماعی است. در 5 بعد از ظهر روز جمعه 5 اوت هر دو taprooms (1695 پلت خیابان در دنور و 5768 Olde Wadsworth بلوار در اروادا) میزبان یک, واقعی, زندگی, اجتماعی, اجتماعی و با استفاده از جداول برای احزاب از دو چهار و شش. هر جفت دریافت سه پیمانه نیم لیتری بستنی از مرد کوچک (شور Oreo, فضا, معتاد و, اسپرسو, fudge) زوج با دو 12-انس هرچه (ترش لذت مرکبات ترش شاهزاده یام یام تمشک Kolsch و Churro تنومند). رزرو میز خود را 45 دلار به $135 در DBC وب سایت. نمی تواند با کلیک بر روی آن دکمه خرید به اندازه کافی سریع ؟ شما هنوز هم می تواند مانع از takeout نسخه (همراه با بستنی شش-بسته های ترش و kolsch و Crowler از stout) برای $45; آن را انتخاب کنید تا در هر دو taproom سه شنبه یا چهارشنبه سپس لحن در جریان زندگی می کنند از طریق Facebook.

Chef Dakota Soifer of Cafe Aion will be showing you how to make his paella on August 16.گسترش

آشپز داکوتای Soifer از کافه Aion خواهد بود به شما نشان چگونه به خود paella در اوت 16.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

چهار شنبه, آگوست 8, از طریق پنج شنبه مرداد 16
اکتبر Flatirons غذا جشنواره رسما منتقل شده است آنلاین و حوادث منجر به آن. به جای فرد جمع آوری اعانه — که مملو از boozy shmoozing که راه torpedoing هر کس بهترین های اجتماعی فاصله نیت — جشنواره میزبانی یک سری از ده زوم پخت و پز کلاس ها از روز شنبه 8 اوت از طریق پنج شنبه مرداد 16, که در آن شما یاد بگیرند که چگونه به نوبه خود همیشه سبز کلاسیک مانند نان خمیر ترش و مناسب استیک و همچنین باطنی بیشتر موضوعاتی مانند فرهنگ عامه اطراف قارچ قارچ و چگونه به shio koji (تخمیر ژاپنی, ترشی) و ته چین (یک ایرانی ظرف برنج را با یک و طلایی ترد پوسته). هر نود دقیقه کلاس هزینه 30 دلار (یا خرید همه ده برای $250); بازدید این جشنواره را در Facebook صفحه برای برنامه کامل و Eventbrite به خرید بلیط خود را.

پنج شنبه, اوت 13
چه چیزی بهتر از خوش بو کل اردک با ترد crackly کاملا کارامل رنگ پوست ؟ که پرنده آماده شده و روکش برای شما توسط شخص دیگری. و آس خوردن خدمت 501 شرق 17th, خیابان است به آرامی برگشت به حالت عادی(ish) با بازگشت آن اردک پکن روز شنبه شروع اوت 13. تماس با رستوران در 303-800-7705 بعد از جمعه 7 مرداد برای پیشسفارش در کل اردک نور-به-هوا mu شو کوکوی scallions خیار و یک جفت از سس (hoisin و زردآلو شیلی) برای $42. جشن در خدمت سه (یا چهار اگر شما می توانید همراه سه نفر از دوستان که از ذهن نیست درگیر شدن در “که آخرین نیش مال شما” رقص) در دسترس است برای ناهار خوردن و یا بایگانی اطلاعات است و به ارزش هر پنی.

چهار شنبه, آگوست 22
سرآشپز تام Coohill را اسم رستوران در 1400 Wewatta خیابان کاملا به استفاده از فضای باز ناهار خوری; نزدیکی آن به پل پوشا جنوب پلت رودخانه ساخته شده است آن را یک قسمت را محبوب برای ضربه روی نهر در سال های قبل. در حالی که سال 2020 سری کنسرت لغو شد, شام هنوز هم می تواند نشستن در زیر ستاره ها در روز شنبه 22 اوت در یک نقاشی با آبرنگ روی گچ شراب شام با صندلی تنظیم بر روی پل. مهمان در پنج دوره شام می توانید انتظار یک انتخاب از شش شراب از سراسر جهان ریخته در کنار دروس مانند سالاد خرچنگ با سینه اردک و مرکبات-ترافل امولسیون; بوداده مرغ گینه با porcini موس, سیاه, ماموریت انجیر و پورت کاهش و حریصا-چاشنی بره کمر با تاریخ و ملایم پخته شده سیب زمینی موروثی. تماس 303-623-5700 یا ایمیل [email protected] به نقطه خود را رزرو برای 7 p. m. وعده غذایی را اجرا خواهد کرد شما $115.

می دانم که از یک رویداد یا فعالیت است که متعلق اینجا ؟ ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de