ساحل منهتن بود که از خانه سیاه beachgoers اما این شهر زد ، در حال حاضر آن چهره فرضی

آنتونی بروس به سختی می تواند صحبت در مورد ساحل که خرس خانواده اش نام بدون احساس درد شدید یک یدک کش در قلب است.

بیش از یک قرن پیش اجداد خود تبدیل شده بود این گوشه ای کوچک از ساحل منهتن به یک رفت و آمد مکرر محبوب — یکی که در آن مردم سیاه و سفید می تواند شیب انگشتان پای خود را در شن و ماسه و حمام افتاب گرفتن در خود تکه از رویای کالیفرنیا.

اما خود را سفید همسایگان در سفید شهر زد همه آنها را دور.

“این است که ما میراث این ساحل” بروس گفت. “آن را خالی از سکنه خانواده من برای سنین.”

تبلیغات

امروز بیشتر ببینید بروس را به عنوان یک پارک زیبا با یاس و ساحلی زندگی می کنند بلوط مشرف به دریا.

در این شهر ثروتمند 35000 شناخته شده برای خود را آراسته خانه های جامعه عادلانه رشته توسط دریا — چند می دانم از این نژادپرست گذشته است. دیگران ترجیح می دهند برای براق ناراحت کننده جزئیات در یک جامعه که در آن سیاه و ساکنان را تشکیل می دهند کمتر از 1 ٪ از جمعیت.

Scenes from historic Bruce's Beach at 26th Street and Highland Avenue in Manhattan Beach.

غروب آفتاب در بروس ساحل, در 26th, خیابان و خیابان کوهستانی در ساحل منهتن.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

اما به عنوان معترضان در سراسر کشور همچنان به پر کردن خیابان ها خواستار عادلانه تر جامعه و نسل جدید است و خواستار آن است که این شهر کفاره خطاهای گذشته است. مانند بسیاری از شهرهای موسسات و دانشگاه ها که مجبور شده اند به مشابه محاسبات پس از مرگ جورج فلوید, ساحل منهتن باید مقابله با تاریخ خود را دارد.

تبلیغات

حقیقت, بعد از همه, به خاک سپرده شد برای نسل های پس از آن بازنویسی شده در طول سال به تناسب ترجیح روایات.

“بروس ساحل بی عدالتی در شهر ما تاریخ” گفت: Gary McAulay رئیس جمهور از ساحل منهتن تاریخی جامعه است. “حقایق غم انگیز اما در نزدیک به 100 سال از آن زمان حقایق را اغلب خراب شده است در بازگویی.”

::

داستان بروس ساحل آغاز می شود با Tongva که پرسه می زدند تپه و جمع آوری غذاهای دریایی همراه این باد می وزد کشش از ساحل. سپس آمد و در اوایل 1900s جورج پک و دیگران توسعه یافته آنچه که امروز شناخته شده به عنوان منهتن ساحل.

تبلیغات

در سال 1912 Willa بروس خریداری برای $1,225 برای اولین بار از دو بسیاری در امتداد رشته بین 26th و 27th خیابان. در حالی که شوهرش چارلز مشغول به کار به عنوان یک ناهار خوری-ماشین آشپز در قطار در حال اجرا بین سالت لیک سیتی و لس آنجلس Willa زد محبوب تسلیم کافه و سالن رقص — ارائه سیاه و سفید, خانواده ها یک راه برای لذت بردن از یک تعطیلات آخر هفته در ساحل.

Charles and Willa Bruce set up what was later dubbed Bruce's Beach.

با راه اندازی یک beachside, جامعه, چارلز, کرم پای بروس “آنچه هر کالیفرنیا انجام شد در آن زمان” یک مورخ می گوید.

(آنتونی بروس)

بسیاری از مراجعه کنندگان به این منطقه به عنوان بروس ساحل. چند سیاه و سفید, خانواده ها خریداری و ساخته شده خود را در کلبه توسط دریا. یک جامعه متولد شد.

“آنها پیشگامان. آنها به کالیفرنیا, خرید ملک, لذت می برد, ساحل, ساخته شده از پول گفت:” آلیسون رز, Jefferson, یک مورخ و نویسنده کتاب “زندگی رویای کالیفرنیا: آمریکایی آفریقایی تفریحی سایت در طول Jim Crow عصر.” “آنها چه هر دیگر در کالیفرنیا انجام شد در آن زمان.”

تبلیغات

اما سفید همسایه ابراز تنفر بروس رشد محبوبیت. لاستیک بودند کاهش داد. کو کلاکس کلان ظاهرا آتش به یک تشک در زیر عرشه اصلی و به آتش کشیدند سیاه و سفید متعلق به خانه در این نزدیکی هست. جعلی “10 دقیقه تنها” پارکینگ علائم ارسال شده و برای جلوگیری از سیاه بیرون از شهر عامیانه. برای رسیدن به اقیانوس بازدید کنندگان تا به حال به راه رفتن اضافی نیم مایل در اطراف ملک متعلق به پک بود که صف آن با امنیت و “هیچ خاطی” نشانه.

این خصومت بود و نه غیر معمول در آن زمان است. یکی دیگر از محبوب منطقه در سانتا مونیکا به عنوان دوات. در هانتینگتون بیچ, سیاه و سفید متعلق به اقیانوس آرام ساحل باشگاه مرموزی سوخته روز قبل از آن برنامه ریزی شده بود برای باز کردن.

زمانی که آزار و اذیت موفق به درایو سیاه, ساحل, رفتن, جامعه, بیرون از شهر, مقامات شهر را محکوم کرد محله در سال 1924 و کشف و ضبط بیش از دو دوجین خواص طریق دامنه برجسته. دلیل آنها گفته شد نیاز فوری به یک پارک عمومی.

این Bruces و سه نفر دیگر از سیاه و سفید خانواده شکایت با استناد به تبعیض نژادی و با توجه به رابرت Brigham یک دیرین ساکن و مورخ که در سال 1956 به دنبال داستان واقعی از بروس را در پایان نامه کارشناسی ارشد خود در Fresno State College. این Bruces به دنبال 120,000 $در جبران خسارت — 70000 $برای دو لات و 50.000 دلار خسارت. یکی دیگر از زن و شوهر خواسته برای $36,000.

تبلیغات

پس از سال ها از دادخواهی Bruces دریافت $14,500. دیگر خانواده ها, سیاه و سفید, دریافت, بین 1200 $و 4200 $در هر.

بسیاری یافت اموال دیگر در منهتن ساحل, اما این شهر ساخته شده آن را غیر ممکن است برای Bruces به حرکت خود seaside کسب و کار در هر نقطه دیگری در شهر است. به طوری که آنها بسته و رفت و داخلی که در آن آنها به عنوان سرآشپزها برای صاحبان کسب و کار دیگر باقی مانده از زندگی خود را.

“بخشی است که entrenches کل این ایده از امتیاز سفید در قانون و در فرهنگ ما که مردم متوجه نمی شوند کامل, اثر, است این ایده از نسل ثروت گفت:” افی Turnbull ساندرز کالیفرنیا ساحلی کمیسیون محیط زیست عدالت کمیسر.

او اشاره کرد که چگونه دامنه برجسته بود و یک بار نیز به اموال را از زندانی آمریکایی ژاپنی و به تصرف محروم کردن خانواده های لاتین از خواص خود را برای ساخت یک پروژه مسکن که در نهایت تبدیل شد ورزشگاه طفره زن.

تبلیغات

“این است که ذهن ترا درهم میشکنند به فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از فرصت های از دست رفته زمانی که دولت شفاعت برای جلوگیری از برخی از افراد از ساختمان ثروت” گفت: Turnbull ساندرز کار کرده است که برای 20 سال در زمین-استفاده از قانون است. “نسل از ساختمان ثروت (persian) حذف شده است برای بسیاری از مردمی از رنگ در کالیفرنیا تاریخ است.”

بروس را با خاک یکسان شد و باقی مانده خالی برای چند دهه.

در 1950s مسئولان شهرستان شروع به نگران است که اعضای خانواده ممکن است سو به دست آوردن مجدد زمین های خود را مگر اینکه آن را مورد استفاده برای این هدف که آن را به حال شده است در اصل در نظر گرفته شود. پارک شهر متولد شد و بعدها تغییر نام داد ساحلی سپس Bayview تراس پارک. در سال 1974 آن را پس از نام یک شهر در مکزیک, Parque کولیکن.

سال 2006 پس از یک تابستان بحث شدید شورای شهر رای دادند 3-2 به نام ساحل بعد از بروس خانواده — تا حد زیادی به دلیل درخواست تجدید نظر در شورای میچ Ward, این شهر اولین, سیاه انتخاب شد.

تبلیغات

اما یادبود نشانه های بسیاری می گویند تقویت راه سفید از دیدن جهان: “در سال 1912 آقای جورج پک یکی از جامعه ما بنیانگذاران این امکان را برای منطقه ساحل در زیر این سایت به توسعه به عنوان بروس تنها ساحل رفت و آمد مکرر در لس آنجلس برای همه مردم” در این بیانیه آغاز می شود.

آنتونی بروس بسیاری از نسل های بعد می گوید این تاریخچه در ادامه به پاره خانواده اش جدا است. پدر بزرگ او برنارد به دنیا آمد و چند سال پس از محکومیت وسواس با آنچه اتفاق افتاده است و زندگی اش را “به شدت عصبانی در جهان است.”

“چگونه شما احساس می کنید اگر خود را متعلق به خانواده والدورف و آنها آن را در زمان دور از شما؟” برنارد گفت: در سال 2007 در مصاحبه با بار. در حال رشد در جنوب L. A., او گفت که او گفته دوستان مدرسه که خانواده اش هنگامی که متعلق به یک ساحل را به او بخندند.

برنارد ازدواج رنج می برد و او می خواست آنتونی پدر برای تبدیل شدن به یک وکیل به طوری که او می تواند نگه داشتن مبارزه به حق این اشتباهات آنتونی گفت. جای پدرش را گرفت و بچه ها و چپ کالیفرنیا.

تبلیغات

امروز آنتونی, 37, امنیت سرپرست در فلوریدا و می آموزد که زبان انگلیسی آنلاین. او تنها بروس که می تواند مدیریت به صحبت علنی در مورد ساحل, اما حتی او احساس می کند فرسوده است. او heartened جدید جنبش مردم دفاع شود.

“مردم خارج وجود دارد زیرا آنها می خواهند برای دیدن عدالت بیش از حد” او گفت:. “آنها می دانند که چه اتفاقی افتاده است به چارلز و Willa است که هنوز هم اتفاق می افتد هر روز در نقاط مختلف جهان است.”

::

Kavon بخش که نقل مکان کرد و به منهتن ساحل, سه سال پیش با نوزاد دختر گفت: او می دانست که او نبود خوش آمدید هنگامی که یک زن در Polliwog پارک پرسید که خانواده او nannying برای. در محلی رالف او را به نام یک تروریست برای پوشیدن Black Panthers تی شرت. محلی Facebook گروه برای مادران, او گفت:, نگه داشته و حذف پست های خود را در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

تبلیغات

اما بخش وحشت زده شد زمانی که او شنیده ام در مورد بروس ساحل. او و چند بچه خود را آغاز گروه ضد نژادپرستانه جنبش های اطراف خلیج جنوبی و انجام همه چیز آنها می توانند به لرزش همسایگان خود شهرستان رهبران و قانونگذاران ایالتی به عمل است. آنها اصلاح شده این پارک به عنوان یک فضا به افتخار سیاه زندگی — از جمله Juneteenth جشن و یادبود برای Breonna تیلور و امت تا.

“آن را مانند: شما لگد Bruces اما شما نمی خواهید برای اجرا من” بخش گفت. “اگر من نمی روم, من برای مبارزه با آن را بهتر است.”

A couple work out with boxing gear outside the Los Angeles County Lifeguard Training Center just below Bruce's Beach park

یک زن و مرد کار کردن با بوکس دنده در خارج از لس آنجلس نجات غریق مرکز آموزش درست در زیر بروس پارک ساحلی در ساحل منهتن.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

یکی دیگر از ساکنین آغاز شده درخواست کرده است که جمع آوری 9,500 امضا خواستار آن است که شهر جدید پلاک صدور یک بیانیه عمومی و به زمین برگشت به بروس خانواده “و ارائه برای جبران از دست دادن درآمد برای سال 95 و خسارت پولی برای گستاخ نقض حقوق مدنی خود را.”

تبلیغات

این مطالبات را مجبور ناراحت کننده مکالمه برای بسیاری از افراد در جامعه است.

در سرمقاله خود در محلی آسان خوان اخبار اهل کمتر 76-سال-ساکن منهتن ساحل که در خدمت به عنوان شهردار در 1980s سوال چگونه بازگشت به زمین خواهد حتی کار می کنند.

پارک خود او اشاره شد دو بسته که Bruces در واقع متعلق به پایین با رشته ای که در آن شهرستان نجات غریق ایستگاه نشسته است امروز. زمان ارزش منصفانه بازار برای کل منطقه خواهد بود حداقل $75 میلیون او برآورد شده است. چگونه خواهد مالیات دهندگان می آیند تا با این پول ؟

“چه اتفاقی افتاد اشتباه بود,” او گفت:. “من هیچ مشکلی با آموزش تاریخ بروس اما اگر شما تنها آموزش آنچه اتفاق افتاده است و نزدیک به یک صد سال پیش و نه آموزش در مورد پیشرفت ما در این صد سال پس از آن به نظر من هدف این است که برای ایجاد نفرت و تفرقه.”

تبلیغات

شهردار ریچارد مونتگمری گفت: او باز است به redoing پلاک و گفت: به عنوان اوایل به عنوان 14 سال پیش که عذرخواهی دیر شده بود.

“همه ما توافق وجود دارد برخی از چیزهایی که در گذشته اتفاق افتاده است که ما افتخار می کنیم” او گفت:. “اما خلق و خو و مردم و زمان تغییر کرده است. ما در شهر های مختلف امروز از ما 100 سال پیش است.”

به عنوان تقاضا برای اعاده Montgomery گفت: این شهرستان نیاز به دریافت حقایق راست قبل از تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه. شورای شهر به دنبال مورخان او گفت: برای آموزش جامعه آنچه واقعا اتفاق افتاده است.

Descendants of Charles and Willa Bruce gather at Bruce's Beach for a family reunion in 2018.

فرزندان چارلز و Willa بروس جمع آوری در بروس را برای خانواده ریونیون در سال 2018 است.

(پاتریشیا بروس-کارتر)

تبلیغات

Duane شپرد Sr. یک 62-سال-ساکن جنوب و تعیین L. A. Bruce خانواده نماینده گفت: او شده است ساخت یک مورد و تحقیق که بسته و چگونه بسیاری از چارلز و Willa در واقع متعلق به.

شپرد یک بروس پسر عموی خود را در کنار مادر تصور زمین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مرکز تاریخی این پول شاید مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد یک بورس تحصیلی پایه. او با لبخند به او توصیف یک مراسم برگزار شده در این پارک در سال 2018 که در آن حدود 150 نفر از اعضای خانواده جمع شده بودند برای اولین بار.

“این بسیار معنوی برای ما به گرد هم می آیند به عنوان یک خانواده” گفت: شپرد که Pocasset Wampanoag رئیس و بزرگان از طرف پدر. “من اعلام کرد این زمین مقدس است که در طول روز و وعده داده است که من همه چیز را من می توانم در جهان به عدالت برای خانواده ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin