ریاضی 6040 حرف آخر

رشته ریاضی از نظر ضریب در بین دروس اختصاصی کنکور رتبه سوم را دارد اما داوطلبان کنکور عملکرد بسیار ضعیفی در آن دارند به طوری که هر ساله به طور متوسط 40٪ داوطلبان کنکور درصد منفی کسب می کنند. در این دوره این آمار نشان می دهد داوطلبی که در جلسه کنکور به هیچ وجه به ریاضی پاسخ نمی دهد ، از 40٪ شرکت کنندگان پیشی خواهد گرفت. اما یک منبع خوب در دستیابی به این درصد بسیار موثر خواهد بود. امروز ما ریاضی 6040 موسسه آموزشی حرف آخر را به شما معرفی می کنیم که با کمک آن با روشهای جنجالی و منحصر به فرد استاد منتظری ، در کمترین زمان ممکن حدود 80 ساعت ریاضی کل را خواهید آموخت.

پویا نمایی در دینی استاد یوسفیان پور

در این پکیج داوطلب دیگر گیج نخواهد شد زیرا کل ریاضیات با استفاده از حدود 30 الگو به دانش آموز آموزش داده می شود و این از یادگیری زیاد فرمول توسط زبان آموز جلوگیری می کند و داوطلب در استفاده از راه حل ها انتخاب بیشتری دارد. از طرف دیگر ، داوطلب تمام ریاضیات را به صورت شهودی فرا می گیرد و چنین سبکی از آموزش به داوطلب کمک می کند تا مفهوم را یاد بگیرد تا بتواند مباحث را به طور کامل درک کند. اما تحصیلات این موسسه فقط به ریاضیات ختم نمی شود و حتی در دین استاد یوسفیان پور نیز دیده می شود ، بطوریکه این استاد با 14 مدل بصورت شهودی کل دین و زندگی کنکور را آموزش می دهد و نتیجه اش افرادی مانند علی است صالحی و 14 نفر دیگر هستند که دین کنکور 98 را می زنند. در ادامه می توانید زبان حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

رتبه برتر هایی که با دی وی دی های حرف اخر در 7 دقیقه دینی را 100 زدند

یک نکته بسیار جالب و شنیدنی درباره علی صالحی وجود دارد. در سال 1997 ، مینا صالحی با کمک دی وی دی های یوسفیانپور توانست به کل سوالات در دوره دین و زندگی کنکور پاسخ دهد ، اما به دلیل پاسخ اشتباه به یکی از سوالات ، این دوره را تقریباً به دست آورد 95 و سال بعد ، در سال 98 برادرش علی صالحی باید راه خواهر خود را دنبال کند و همان درس یعنی دین کنکور را با کمک تدریس استاد یوسفیان پور و دی وی دی های حرف آخر در فقط 7 دقیقه (به جای 17 دقیقه) و به رتبه و جایگاه مورد نظر خود برسید. پیدا کردن. بنابراین می توان فهمید که دستیابی به درصد بالا به هوش بالاتر یا ویژگی ها و استعدادهای ویژه ای احتیاج ندارد و همه داوطلبان در صورت تلاش صحیح و پیمودن راهی اصولی به راحتی می توانند به خواسته خود برسند. خبر ویژه برای دوستانی که میخوان پرونده درس زیست رو در کمتر از 100 روز ببندند، شیمی 6040 نظام جدید موسسه حرف آخر این کار رو برای شما انجام میده.

شماره تماس مرکزی حرف آخر :

021-66576182

021-66576371

021-66566623

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>