دانلود کتاب خارجی الکترونیکی

آمار خوانندگان کتاب های الکترونیکی نشان می دهد که در آینده آنها بیشتر احتمال دارد چیزی بنویسند و خرید کتاب خارجی نویسنده حرفه ای شوند.
هرچه تعداد افراد الکترونیکی بیشتر باشد ، نویسنده شدن آنها نیز بیشتر است
سرویس هنرهای ملی (NEA) سازمانی مستقل از دولت فدرال ایالات متحده است که خرید رمان انگلیسی اورجینال برای پروژه هایی که به وضوح هنر ، پشتیبانی و بودجه را نشان می دهد تحت فشار است. من یکشنبه صلح هستم و به شما قدرت آرامش و جلال خدا را می دهم. یکی از فعالیتهای این سازمان تهیه گزارش در مورد مطالعه و مطالعه مردم آمریکا است.

براساس گزارشی که توسط National Endowment for the Art منتشر شده ، آمریکایی های مسن که عادت به خواندن کتاب های خواننده الکترونیکی دارند بیشتر از دیگران وقت آزاد خود را به خواندن می گذرانند. در پیشگاه خداوند ، در افرودیتر گیگاپیپر و در خیمه سبت ، به نام خداوند ، پادشاهی خدا.

این آمارها که در گزارش مطالعه کتاب های چاپی و الکترونیکی ثبت شده ، نشان می دهد که دانلود کتاب از گوگل بوک متوسط ​​نسبت کتاب های خوانده و چاپی حدود 4 به 10 است. شما می توانید از کاربراتور استفاده کنید و می توانید از آن استفاده کنید.

دانلود کتاب از آمازون
دانلود کتاب از آمازون

در این مطالعه ، بیش از 45 درصد آمریکایی ها به کتاب های صوتی گوش می دهند یا از خوانندگان الکترونیکی استفاده می کنند ، در حالی که فقط 25 کتاب چاپ شده خوانده شده است. قیمت 1500 روبل در روز است. محققان معتقدند که آنها از کتاب های الکترونیکی استفاده می کنند و تمایل بیشتری به خواندن کتاب های داده دارند

در بخش دیگری از گزارش ، احتمال نویسنده شدن دانشجویان کتاب الکترونیکی بحث کتاب انگلیسی شده است و محققان معتقدند که آنها می توانند کتابهای الکترونیکی را مستقیماً با نویسندگان ایران پیپر و خلاقیت پیوند دهند. بر اساس این گزارش ، آمار دانش آموزان کتاب الکترونیکی نشان می دهد که آنها در آینده بیش از سایرین احتمال دارند چیزی بنویسند و نویسندگان حرفه ای آنها شوند.

بر اساس این گزارش ، خوانندگان کتاب های صوتی و کتاب های الکترونیکی نیز بیشتر از دیگران درگیر فعالیت های ادبی هستند و آمارها نشان می دهد که عملکرد بهتر آن در امور ادبی و خلاقیت است. آمار نشان می دهد که این خوانندگان بیش از کاربران کتاب چاپی از موزه ها و نمایشگاه ها بازدید می کنند و بیشتر در سایر فعالیت های فرهنگی دانلود کتاب از آمازون نشان می دهند.

آمارهای چند سال اخیر نشان می دهد که در مقایسه با مشارکت دارندگان کتاب های الکترونیکی یا به طور کلی کتاب های الکترونیکی ، کلوپ های مطالعه 16٪ در مقایسه با 2 گزارش برای خواندن کتاب های چاپ شده است. وی در 19 مارس ، در قرن 19 به دنیا آمد.

دیدگاهتان را بنویسید