مترجم تخصصی برق

ترجمه تخصصی برق ابزارهای بازاریابی اساسی و مغناطیسی برای مترجمان مستقل
یکی از بزرگترین چالشهایی که هر مشاغل با آن روبرو هستند نحوه یافتن و جذب مشتری است. اگر آنها نمی دانند تجارت شما وجود دارد ، نمی توانید به افراد کمک کنید یا مشتری جذب کنید. ساده به نظر می رسد ، اما شما از اینکه چند مترجم تلاش می کنند تا در رادار مشتریان ایده آل خود ظاهر شوند ، متعجب خواهید شد. برای اینکه خود را نشان دهیم باید خودمان را به بازار عرضه کنیم. در این مقاله ، من در مورد ابزارهای اصلی بازاریابی برای مترجمان مستقل ، به علاوه آنچه من آن را ابزار بازاریابی مغناطیسی می نامم ، صحبت می کنم ، به جای اینکه با آنها تماس بگیریم.

ابزارهای اساسی بازاریابی
خلاصه سوابق کاری
اگرچه رزومه به نظر یک ابزار بازاریابی عتیقه است ، اما هنوز کاملاً مهم است و این احتمال وجود دارد که بسیاری از مشتریان آژانس از شما بخواهند یکی را ارسال کنید. شما همچنین باید رزومه خود را در انواع پایگاه داده های آنلاین از جمله دایرکتوری ها ، وب سایت ها بارگذاری کنید. ساده ترین راه برای ارزیابی مهارتهای شما توسط مشتریان است و امروزه افراد بیشتری به پروفایل های آنلاین کمک می کنند تا به آنها در استخدام کمک کنند.

از طرف دیگر مشتری های مستقیم (مشتری نهایی) معمولاً علاقه ای به رزومه کاری ندارند. آنها احتمالاً مترجمان مستقل آنلاین را جستجو می کنند یا شما را از طریق شبکه یا بازاریابی مستقیم از نوعی پیدا می کنند. آنها بیشتر به وب سایت یا بروشور شما علاقه مند هستند ، که باید همان اطلاعات مربوط به زمینه و مهارت شما را در اختیار آنها قرار دهد ، اما در قالب دیگری ارائه شده است.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که مشتری های احتمالی ترجمه ممکن است از شما رزومه / CV را بخواهند. رزومه ترجمه تخصصی عمران کاری شما:

روند تصمیم گیری را تسهیل می کند
مدارک خود را در قالبی آشنا و حرفه ای ارائه می دهد
برای فرایندها یا رویه های با کیفیت ممکن است لازم باشد
نکاتی درباره نوشتن CV ایده آل مترجم بیاموزید .

نامه جلدی
رزومه / CV معمولاً همراه با یک جلد نامه است که مقدمه ای یک صفحه ای برای رزومه بعدی است. اگر مستقیماً از طریق پست الکترونیکی به آژانس یا شرکتی مراجعه می کنید ، باید یک نامه جلدی مناسب به همراه داشته باشید. باید مختصر باشد ، اما بیشتر باید شبیه نامه واقعی باشد که از طریق نامه حلزون ارسال می کنید تا سخنرانی آسانسور. تفاوت در این است که شما به جای پیوست نامه در قالب PDF ، شما فقط آن را در متن ایمیل می نویسید.

کارت کسب و کار
حتی اگر تجارت شما در درجه اول بصورت آنلاین انجام شود ، شما نمی خواهید بدون داشتن کارت بازرگانی دستگیر شوید. فرصت های شبکه معمولاً وقتی اتفاق می افتد که حداقل انتظار آن را داشته باشید و هرگز نمی دانید چه موقع به شخصی برخورد خواهید کرد که بالقوه می تواند از خدمات ترجمه شما بهره مند شود.

ابزارهای بازاریابی مغناطیسی
حال بیایید در مورد ابزارهای بازاریابی صحبت کنیم که باید برای جلب مشتری استفاده کنید و باعث شوید آنها شما را پیدا کنند ، نه برعکس. به همین دلیل من آنها را مغناطیسی صدا می کنم. این ابزارها به شما کمک می کند مشتریان بالقوه را از شما و خدماتی که ارائه می دهید بیشتر آگاه کنید. با استفاده از این ابزارها همچنین می توانید آنها را آگاه کرده و آموزش دهید ، رابطه ای ایجاد کنید که بتواند آنها را بشناسد ، شما را دوست داشته و به شما اعتماد کنند.

سایت اینترنتی
یکی از ابزارهای بازاریابی مغناطیسی مورد علاقه من یک وب سایت است که باید مرکز تلاش های بازاریابی شما باشد. این مکانی است که می خواهید مشتریان بالقوه یا مشتریان فعلی برای کسب اطلاعات بیشتر به آنجا بروند یا اقدامی انجام دهند. وب سایت یکی از بهترین راه ها برای به حداکثر رساندن بازاریابی و حضور آنلاین شماست. وقتی این روزها می خواهیم چیزی پیدا کنیم ، چه کار کنیم؟ ما آن را گوگل می کنیم! اطمینان حاصل کنید که مشتریان بالقوه شما می توانند با داشتن یک وب سایت بهینه شده و حضور آنلاین قوی ، به راحتی در مورد خدمات ترجمه حرفه ای شما اطلاعات کسب کنند.

شبکه های اجتماعی
آیا مترجمان مستقل نیاز به استفاده از شبکه های اجتماعی دارند؟ صادقانه بگویم ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی بسته به نحوه استفاده از آن می تواند اتلاف وقت خارق العاده ای باشد یا می تواند منبع عالی ارتباطات و بینش باشد. من رسانه های اجتماعی را ابزاری عالی برای ارتباط مترجمان مستقل ترجمه تخصصی مکانیک با همکاران و مشتریان بالقوه خود می دانم که کاملاً رایگان است. تمام آنچه که نیاز دارد زمان است.

شبکه های رسانه های اجتماعی مزایای مختلف تجاری مانند:

به شما امکان دسترسی مستقیم به تصمیم گیرندگان در صنایع هدف خود را می دهد
معرفت خود را افزایش دهید و به عنوان یک متخصص شهرت آنلاین خود را ایجاد کنید
قابلیت مشاهده و سئو سایت خود را بهبود ببخشید
به شما فرصتی می دهد تا در زمینه های جدید تجاری گسترش پیدا کنید
به شما کمک کند با همکاران و مشتریان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید
از اخبار و روندهای صنعت مطلع باشید

دیدگاهتان را بنویسید