رمان صوتی

رقم دانلود داستان صوتی جایزه جهانی 10 هزار یورو است.

مهدویراد در پاسخ به س رمان صوتی fromال دبیر خبرگزاری کتاب ایران ، در مورد استانداردهای تعیین شده برای کتاب های برگزیده جایزه کتاب سال ، افزود: کتاب سال به سمت استاندارد سازی تحقیقات و نشر پیش می رود ؛ همچنین ، برخی از ناشران سعی می کنند جایگاه خوبی در انتشارات داشته باشند ، اما گاهی اوقات اقدامات آنها قابل مشاهده نیست. طی دو سال گذشته اقدامات مختلفی برای بهبود رمان صوتی اوضاع انجام شده است. جایزه کتاب سال در اولویت است. ما قصد داریم آثار منتقدین را با نویسنده یا بدون آن بررسی کنیم.

حیدری در پاسخ به سوالی درباره برندگان جایزه کتاب سال جهانی گفت: با کمک کتابخانه های ملی در کشورهای مختلف آثار توسط هیئت علمی جایزه کتاب سال جهانی مشاهده شده است. 20 اثر از آفریقای جنوبی ، آفریقا ، روسیه ، چین و فرانسه در میان رمان صوتی برندگان قرار دارند.

جایزه کتاب سال جهانی یکی از جذابیت های ایران است

دهانکار در پایان این نشست با اشاره به جاهای دیدنی ایران گفت: جایزه کتاب سال جهانی کتاب روانشناسی نشان می دهد که کشور ما برای محققان خارج از کشور بسیار جذاب است. ایران یک منبع غنی برای طیف گسترده ای از کتابهای علمی و مذهبی رمان صوتی است و به نوشتن 2000 منبع علمی در کشورهای دیگر در یک سال کمک می کند.

به گفته مدیر موسسه کتاب و ادبیات ایران ، جایزه جهانی ابن سینا در نتیجه جایزه کتاب سال راه اندازی شد و محققانی که ایران را می شناسند و ایران و اسلام را مطالعه کرده اند سطح جایزه را بالا می برند. افرادی که برای دوره های قبلی رمان صوتی انتخاب شده اند نیز می توانند از مزایای ارائه شده استفاده کنند.

کتاب “ریاضیات بیماری ها” ، نوشته ابوذر کردی ، سعی دارد اهمیت و نقش اصلی آمار را در دوران معاصر نشان دهد.
“ریاضیات بیماری ها” در بازار کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، نقل شده است که کتابناک در ورودی آکادمی افلاطون نوشته شده است که هر کسی که هندسه را نمی داند وارد نخواهد شد. در آن زمان ، هندسه و مساحت از اهمیت ویژه ای برخوردار بودند. اما در حال حاضر رمان صوتی، آمار به صورت نمادین زیر خط و خط کشیده شده است.

کتاب “ریاضیات بیماری ها” سعی دارد اهمیت آمار را در دوران معاصر نشان دهد. آمارها نقش اساسی استراتژیک در اپیدمی ها ، بحران ها ، تعداد تصادفات ، قتل ها و جراحات به صورت روزانه دارند.

در این کتاب ، این بیماری یک اصطلاح عمومی است و به انواع صفات ناخوشایند در زندگی رمان صوتی روزمره ایرانیان اشاره دارد ، از بیماری های کشنده و همه گیر گرفته تا رسیدگی به موضوعاتی مانند مشکلات اقتصادی ، بحران های اجتماعی ناشی از فقر ، تصادفات جاده ای و آنها. فوتشدگان.

اما ریاضیات و آمار در این بحران ها چه می کنند؟ نویسنده ریاضیات را هستی شناسی می داند که می تواند در وجود و عدم وجود افراد تأثیر بگذارد. نویسنده فقط بر روی اعداد تمرکز نمی کند ، اگرچه اعداد برای تجزیه و تحلیل روزانه سن اپیدمی ها ضروری هستند. او سعی می کند بر مفاهیم دیگری از جمله تعلق ، تعلق یا عضویت در یک گروه بزرگتر ، محرومیت و حذف عمدی یا غیر ارادی اعضای اعضای جامعه رمان صوتی خود تأکید کند.

کتاب “ریاضیات بیماری ها” به دنبال دوستی و آشنایی با ریاضیات است. اگرچه طاقچه در برخی از صفحات کتاب ، سیستم آموزش ریاضی در ایران مورد انتقاد قرار گرفته است ، اما نویسنده سعی دارد ریاضیات را در سطح جامعه در میان تمام اقشار جامعه توسعه داده رمان صوتی و به جایگاه واقعی آن دست یابد.

چاپ اول کتاب 170 صفحه ای ریاضیات بیماری با قیمت 25000 جلد توسط بازار نصیرا راهی منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید