دانلود کتاب پزشکی

من هميشه نويسنده نبودم. به عنوان يک پيشخدمت ، من مي خواستم يک متخصص انکولوژيک کودکان باشم ، رويايي که امروز نيز ادامه دارد.از دانلود کتاب پزشکی شروع کردم.که میتوانید از شهر کتاب تهیه کنید.

عشق من به پزشکي و مردم مرا به سمت روانشناسي و سپس سلامت عمومي سوق داد ، جايي که مي توانم همه چيز را در زمينه هايي مانند انکولوژي روانپزشکي و روانشناسي پري ناتال ترکيب کنم.

تمايل نه چندان پنهاني من براي دکتر شدن هرگز واقعاً از بين نرفته است و با دانلود کتاب پزشکی به این مهم رسیدم

در اين مرحله ، من پذيرفته ام که وام تحصيلات تکميلي من به اندازه کافي قابل توجه است ، و زندگي من ديگر جايي براي احتمال رفتن به دانشکده پزشکي ندارد.چاره ای جز دانلود کتاب پزشکی نداشتم.

– و علاوه بر اين ، هنگامي که دانلود کتاب پزشکی را کامل کردم. ، گرچه من عاشق خواندن کتابهاي درسي پزشکي هستم ، مغز من حفظ حفظ را دوست ندارد … که اين يک مشکل در علوم زيستي است.

اما من هنوز عاشق مطالعه در مورد پزشکي و دانلو کتاب پزشکی ،و هر چيزي در زمينه پزشکي در کتاب هاي پزشکي هستم.

 

در اينجا ، بدون هيچ ترتيب خاصي ، 50 کتاب پزشکي که بايد بخوانيد و دانلود کتاب پزشکی وجود دارد. دوست دارم فکر کنم اگر تکرار ER و House را ببلعيد

، اين موارد را نيز دوست خواهيد داشت. آنها بيشتر در مورد دانلود کتاب پزشکی هستند که داستان نويسي هستند و داستانهايي با علامت (*) و کتابهاي بعدي با علامت (**) مشخص شده اند.

 

وقتي نفس هوا مي شود توسط پل کالانيثي. يکي از موارد مورد علاقه من. “در سن سي و شش سالگي ، در آستانه تکميل دوره آموزشي يک دهه به عنوان جراح مغز و اعصاب که با دانلود کتاب پزشکی تمام کردم.

، پل کالانيتي با مرحله چهارم سرطان ريه تشخيص داده شد.این مسئله را با دانلود کتاب پزشکی فرا گرفتم. يک روز او پزشکي بود که در حال مرگ بود و روز ديگر بيماري بود که براي زندگي تلاش مي کرد. و دقيقاً مانند آن ، آينده اي که او و همسرش تصور مي کردند تبخير شده است میتوانست ازین تبخیر با دانلود کتاب پزشکی جبران کند!

 

خانه خدا * نوشته ساموئل شم. رمان کلاسيک درباره پزشکان – آناتومي گري قبل از آناتومي گري.

عوارض: يادداشت هاي يک جراح که با دانلود کتاب پزشکی در مورد يک علم ناقص توسط Atul Gawande. “در خلاصه اي از موارد واقعي ، جراح Atul Gawande با کشف قدرت و محدوديت هاي دارو ، نماي بي نظيري از لبه چاقوي جراحي ارائه مي دهد. اگر دانلود کتاب پزشکی را میخواند پزشک حاذقی میشد.

عوارض ، علمي را نه به شکل ايده آل آن ، بلکه به معناي واقعي … غيرقطعي ، گيج کننده و عميقاً انساني مي داند. »

Blues Intern توسط Robert Marion. يکي از واقعي ترين کتابهايي که در زمينه پزشکي خوانده ام. و آن را از دانلود کتاب پزشکی براي کسي که شغل پزشکي را در نظر دارد ، لازم است مطالعه شود.

“دکتر رابرت ماريون هنگام نظارت بر گروه کوچکي از کارآموزان که دانلود کتاب پزشکی را تکمیل کردند در يک مرکز پزشکي بزرگ نيويورک ، از سه نفر آنها خواست که در طي يک سال يک دفترچه يادداشت دقيق داشته باشند

. اندي ، مارک و امي به روشني درسهاي زندگي واقعي خود را در معالجه کودکان با دانلود کتاب پزشکی بسيار بيمار توصيف مي کنند. مقابله با کودک آزاري و تأثير وحشتناک انساني از بيماري همه گير ايدز.

دامن زدن به بي تفاوتي بوروکراسي بيمارستان و همچنین دانلود کتاب پزشکی ؛ و بر ترس ، ناامني و خستگي مداوم خود غلبه کنند. داستان هاي آنها دلهره آور و اغلب خنده دار است. پيروزي شخصي آنها فراموش نشدني است. ”

آناتومي اميد نوشته جروم گروپمن. اولين بار که اين مطلب را خواندم ، آن را ماهها در کيفم نگه داشتم و با خود حمل کردم. و بعد از اینکه گم شد با دانلود کتاب پزشکی آن را جبران کردم.”اين اکتشاف عميق از زماني آغاز مي شود که گروپمن دانشجوي پزشکي بود ، و از نقش حياتي اميد در زندگي بيماران بي اطلاع بود و با دانلود کتاب پزشکی مطلع گشت.

– و در تلاش چشمگير او براي ترسيم يک زيست شناسي اميد به اوج خود مي رسد. گروپمن با قدرداني از عناصر انساني و دانلود کتاب پزشکی و دانش ، چگونگي تشخيص اميد واقعي از اميد کاذب را توضيح مي دهد

– و چگونه مي توان درک صادقانه اي از ميزان دسترسي و محدوديت هاي اين احساس اساسي پيدا کرد. ”

کشور خودم: داستان دکتر توسط آبراهام ورگه. “واقع در کوههاي دودي در شرق تنسي ، شهر جانسون سيتي هميشه از اضطراب زندگي مدرن آمريکايي معاف بود.

اما وقتي بيمارستان محلي اولين بيمار ايدز خود را معالجه کرد ، بحراني که زماني “مشکل شهري” به نظر مي رسيد براي ماندن در شهر وارد شده بود. “این بخش در سایت کتاب موجود است.

 

زندگي جاودانه هنريتا فاقد نوشته ربکا اسکلوت. به جاي ديدن فيلم ، دانلود کتاب پزشکی را تکمیل کنید. “نام او هنريتا لکس بود ، اما دانشمندان او را با نام HeLa مي شناسند.

او يک کشاورز فقير توتون و تنباکو بود که سلولهاي او – بدون اطلاع وي در سال 1951 گرفته شد – به يکي از مهمترين ابزارهاي پزشکي تبديل شد ، که براي توليد واکسن فلج اطفال ، شبيه سازي ، نقشه برداري از ژن و موارد ديگر حياتي است.

سلولهاي هنريتا ميلياردها ميليارد خريداري و فروخته شده است ، با اين حال وي عملاً ناشناخته مانده و خانواده اش توانايي پرداخت بيمه درماني را ندارند.

اين کتاب پرفروش خارق العاده نيويورک تايمز داستاني پر شور را از برخورد بين اخلاق ، نژاد و پزشکي روايت مي کند. کشف علمي و شفابخشي ايمان ؛ و از دختري که درمورد مادري که هرگز نمي شناخت ، سيراب شد. ”

 

کارآموز : ابتکار پزشک توسط سنديپ جاوهار. “اقامت ? و به ويژه سال اول آن ، دوره کارآموزي for به دليل وحشيانه بودن افسانه اي است و تجربه جاوهار حتي بيشتر از بيشتر آزار دهنده بود.

او براي پيگيري يک تماس انساني تر از فيزيک به پزشکي روي آورد … فقط به اين نتيجه رسيد که حرفه جديد او اغلب توجه چنداني به نگراني هاي بيماران ندارد.و باید با دانلود کتاب پزشکی باتجربه شود.

او تلاش مي کرد تا جايي در ميان اسکادران هاي ساکنين آبجو و پزشکان پيدا کند. او شيوه هاي کارآموزي را در نيويورک تايمز و با دانلود کتاب پزشکی به چالش کشيد و سو ظن بوروکراسي پزشکي را به خود جلب کرد.

سپس ، ناگهان گرفتار شد ، او خودش بيمار شد … و ديد که بالاخره داروي پيشرفته و پر فشار امروز مي تواند يک علم انساني باشد. ”

کت سفيد : دکتر شدن در دانشکده پزشکي هاروارد توسط الن روتمن. “… الن روتمن روايت روشني از چهار سال حضور در يکي از بهترين دانشکده هاي پزشکي کشور ارائه مي دهد و درب بدنام بسته بين بيمار و پزشک را باز مي کند

با لمس مهمترين موضوعات پزشکي امروزي – مانند HMO ، ايدز و خودکشي مساعد و دانلود کتاب پزشکی – نويسنده از طريق نااميدي ، نشاط و خستگي فراوان در کلاسهاي درس هاروارد و بيمارستانهاي بوستون سير مي کند تا عنوان مسلم خود را بدست آورد. ”

اين سمت پزشک: تأملاتي از زنان در پزشکيتوسط اليزا لو چين. اين يکي از موارد مورد علاقه من در همه زمان ها است. من مي توانم اين را بارها و بارها بخوانم.

“اين مجموعه از داستان ها ، شعرها ، مقاله ها و نقل قول ها در طول يک قرن و نيم گذشته ، زندگي صميمي بيش از صد پزشک زن را نشان مي دهد. شهادتهاي قابل تأسفي از پيشگامان پزشکي اوايل قرن نوزدهم مانند اليزابت بلک ول ، اولين زني که از دانشکده پزشکي فارغ التحصيل شده است و هريت هانت ، که تمرينات خاص خود را براي زنان و کودکان انجام داده است

، اما هرگز به طور رسمي آموزش نديده است(اطلاعات بیشتر در سایت ایران کتاب است.) ، براي دانشجويان پزشکي امروزي وجود دارد. و پزشکان تند و فريبنده ، اين روايت ها بينشي از مبارزات و پيروزي هاي زنان در پزشکي ارائه مي دهند.

اين کتاب دقيقاً مانند لحاف آمريکايي ، تکه اي منحصر به فرد و با بافت غني از زندگي و حرفه فوق العاده هر زن است. اين مجموعه از صداهاي مختلف نمونه هاي مختلفي است که زنان در حرفه پزشکي ايجاد کرده اند و با دانلود کتاب پزشکی همگان را متعجب کردند.

آنها در کنار هم به عنوان يک اداي احترام ماندگار به فداکاري همه پزشکان زن به بيماران و خانواده خود ايستاده اند. ”

Emperor of All Maladies: بيوگرافي سرطان توسط سيذارتا موکرجي. من بعنوان کسي که قبلاً در رشته انکولوژي تحصيل مي کرد ، کتابهاي زيادي درباره سرطان خوانده ام.

اين يکي از موارد مورد علاقه من – و به نظر من ، يکي از بهترين ها – است. “سيذارتا موکرجي ، پزشک ، محقق و نويسنده برنده جايزه علوم ، سرطان را با دقت يک زيست شناس سلولي ، ديدگاه يک مورخ و علاقه يک زندگي نامه نگار بررسي مي کند.

نتيجه وقايع نگاري شگفت آور شفاف و فصيح بيماري است که بشر بيش از پنج هزار سال با آن زندگي کرده است و با دانلود کتاب پزشکی از بين رفته است. ”

رويه اي کاملاً خوش خيم : چهار سال به عنوان دانشجوي پزشکي توسط دانلود کتاب. “پري كلاس ، متخصص اطفال ، روزنامه نگار و رمان نويس مشهور نگاهي تحريک آميز به فراز و نشيب هاي دانشكده پزشكي دارد

– از همان امتحانات اوليه تا روزي كه پزشك شد. کلاس به سبک مستقيم و صريح ، کلاسيک را به اشتراک مي گذارد که مادر اول بار بودن هنگام تحصيل در مدرسه پزشکي چگونه است.

زبان بي نظير دانشجوي پزشکي ؛ چگونه با هر مايعات بدني قابل تصور مقابله کنيم. و شوخ طبعي و دلشکستگي کار با بيماران. ”

خرید کتاب: تأملات يک جراح درمورد مرگ توسط پائولين چن. “وقتي پائولين چن دانشکده پزشکي را با دانلود کتاب پزشکی شروع کرد ، روياي نجات جانها را داشت. چيزي که او نمي توانست پيش بيني کند اين است که چه ميزان مرگ بخشي از کار او خواهد بود.

تقريباً بلافاصله ، او متوجه شد که با عميق ترين پارادوکس پزشکي دست و پنجه نرم مي کند – اين حرفه اي که مراقبت از بيمار فرض مي شود شرح بیشتر در سایت فیدیبو.

، به طور سيستماتيک مرگ را نيز شخصي مي کند. امتحان نهايي چن را در طول دوره آموزش و تمرين خود دنبال مي کند زيرا او تلاش مي کند تا دروس آموزش خود را با احساس ذاتي همدلي و انسانيت سازگار کند. ”

پزشک شدن : يک سفر ابتدايي در دانشکده پزشکي با دانلود کتاب پزشکی توسط ملوين کنر. مطمئناً يکي از موارد دلخواه من است.

کانر در اواسط حرفه خود به مدرسه پزشکي بازگشت و مشاهدات وي در مورد تجربه مدرسه پزشکي ، حتي امروز نيز بصيرت آميز ، مهم و بسيار ضروري است.

آناتومي گري واقعي : نگاهي به پشت صحنه زندگي واقعي ساکنان جراحي توسط اندرو هولز. “چه مقدار از درام پزشکي ديده شده در آناتومي گري سرگرمي ناب است که با دانلود کتاب پزشکی به آن روح تازه ای میدهید ، و چقدر انعکاس دقيق زندگي در داخل و خارج از OR است؟ در اينجا ، يک روزنامه نگار مشهور پزشکي چند پاسخ ارائه مي دهد.

او گروهي از ساکنان جديد جراحي را در يک بيمارستان آموزشي بزرگ در شمال غربي اقيانوس آرام بررسي مي کند

زيرا آنها با ماشين سواري غلتکي ساعات طولاني ، روشهاي جذاب ، کارهاي پيش پا افتاده مطب و فراز و نشيب هاي احساسي که زندگي دانشجويي از جراحي را تشکيل مي دهد ، مقابله مي کنند. ”

چيزي براي درد : روايتي از يک پزشک درباره زندگي و مرگ در ER توسط Paul Austin. “در اين گزارش چشم نواز از زندگي در ER ، پل آستين به ياد مي آورد که چگونه روزانه جابجايي هاي طولاني

، بي نظم و انبوهي بي پايان از بيماران با داستان هاي غم انگيز ، او را به مسير تلخي و بدبيني سوق داد. زندگي خود او به نمايشگاه A تبديل مي شود که در دانلود کتاب پزشکی نمایان است.

زيرا او جزئيات جدا شدن احساسات را از وي و خانواده اش دور مي کند. خاطرات آستين با ريزه کاري ، قدرتمند و در نهايت فديه کننده ، نگاهي آشکار به شکنندگي دلسوزي و عقل در محيط خرید کتاب امروزی است ”

در تماس: روزها و شب هاي يک دکتر در اقامت توسط اميلي ترنس. دکتر دكتر ترنسو در هفته اول حضور خود در بخش هاي پزشكي ، به عنوان دانشجوي مشاهده كرد كه شخصي در حال توقف قلب به اورژانس وارد شده و مي ميرد. قبلاً چنين چيزي براي او اتفاق نيفتاده بود.این کتاب را در سایت کتابناک ببینید.

– فاصله زيادي با دانلود کتاب پزشکی داشت. بنابراين وقتي اعتماد به نفس پيدا کرد و دانش کتاب خود را به کار انداخت ، تجربه هاي خود را ثبت کرد. ”

يک پزشک : تماس هاي نزديک ، موارد سرد و اسرار پزشکي توسط برندن ريلي. “در نثر اول شخص جذاب ، دکتر برندان ريلي خوانندگان را به خط مقدم پزشکي مي برد.

ريلي که با بحران ها و نااميدي هاي روزمره همراه است ، بايد همزمان با چندين خرید کتاب دلهره آور کنار بيايد. همانطور که بيماران ريلي و خانواده هاي آنها از تماس نزديک دوام مي آورند

، با تصميمات دلهره آور مبارزه مي کنند و با محدوديت هاي قدرت درمان براي پزشکي مقابله مي کنند ، يک پزشکسيستم مراقبت هاي بهداشتي متلاشي شده ، شخصي و شخصي را ايجاد مي کند که در آن يافتن مراقبت واقعي دشوار است.

هر روز ، ريلي بيماراني را مي بيند که دارند با دانلود کتاب پزشکی سرگرم میشوند که از بين شکاف ها افتاده و صدمه مي بينند زيرا فاقد يک پزشک هستند که آنها را به خوبي بشناسد و بي امان از منافع خود حمايت کند.

پر از شخصيت هاي جذاب در شهر نيويورک و روستاي نيوانگلند – افرادي با رازهاي تاريک ، بيماري هاي مرموز ، روياهاي غيرممکن و شجاعت بي حد و حصر – يک پزشک با حساسيت و همدلي داستان هاي خود را تعريف مي کند و ارزش هاي حرفه اي را که قبلاً توسط همه پزشکان عزيز شناخته شده بود ، به ما يادآوري مي کند. “این کتاب در سایت کتابراه موجود است.

متن کار : مراقبه هاي مربوط به مرگ و مير از آزمايشگاه آناتومي انسان توسط کريستين مونتراس نوشته دانلود کتاب پزشکی. يکي ديگر از مورد علاقه هاي من. “دانشجوي پزشکي کريستين مونتروس در اولين دانلود کتاب خود احساس ايستادگي در مقابل آزمايشگاه آناتومي کرد.

ورود به اتاقي با ميزهاي از جنس استنلس استيل که روي آن اجسادي در کيسه هاي بدن قرار داشتند ، در ابتدا دلهره آور نبود. اما هنگامي که مونتراس با جسد خود ملاقات کرد ، خود را شيفته شخصي که زن سابقاً بود ديد و مجذوب زيبايي عجيب و ناخوشايند شکل انسان شد.

آنها او را حوا صدا کردند. خرید کتاب مونتروس و حوا يک بررسي لطيف و غافلگيرکننده از اسرار بدن انسان است و نگاهي چشمگير به رابطه ما با زنده و مرده دارد. ”

 

سخت : زندگي عجيب و غريب انسانهاي نابارور توسط ماري روچ. “براي دو هزار سال ، جسد ها – برخي با خواسته ، برخي ناخواسته … در جسورانه ترين گام هاي علمي و عجيب ترين اقدامات درگير شده اند.که تمام این موارد در دانلود کتاب پزشکی نهفته است.

در اين کتاب جذاب ، مري روچ از کارهاي خوب جسد طي قرن ها بازديد مي کند و داستان جذاب بدن هاي ما را وقتي ديگر با آنها نيستيم تعريف مي کند. ”

 

مستقيم قرمز : ديدگاه يک جراح درباره حرفه زندگي يا مرگ وي توسط گابريل وستون. خرید کتاب زيبا درباره آنچه واقعاً در OR اتفاق مي افتد.که آن را میتوانید با دانلود کتاب پزشکی در رایانه خود ذخیره کنید

بيمارستان توسط جولي سالامون. من اين را حداقل 5 بار خوانده ام – کتاب گزارشگري و داستان پردازي بسيار شگفت انگيز است. “بررسي زگيل و همه مبارزات متحمل شده و پيروزي هاي متخصصان مراقبت هاي بهداشتي آمريکا ، بيمارستان يک سال از زندگي مرکز پزشکي Maimonides در بروکلين را دنبال مي کند ، که يک جمعيت متنوع چند فرهنگي را ارائه مي دهد.

نويسنده پرفروش جولي سالامون با حل چالش هاي مالي ، اخلاقي ، تکنولوژيکي ، جامعه شناختي و فرهنگي که هر روز با آن روبرو مي شود

، افرادي را که اين بيمارستان پيچيده را از پزشکان ، بيماران و مديران گرفته تا پرستاران ، رانندگان آمبولانس ، آشپزها و نظافتچي ها رد مي کنند ، رديابي مي کند. “نتیجه این ردیابی در سایت های دانلود کتاب پزشکی موجود است.

به اسكار لندن تا آنجا كه ممكن است تعداد كمتري از بيماران را بكشيد . “اين مورد محبوب جامعه پزشکي که هميشه نقل مي شود

، قلب بيماران ، پزشکان و هر کسي را که براي تحصيل پزشکي ، کارآموزي يا عمل پزشکي وارد مي شوند ، شاد و تقويت مي کند. با منطق غيرقابل انعطاف و شوخ طبعي ، دکتر حکيم اسکار لندن بر روي چالش ها و شادي هاي پزشکي مشورت مي کند

و حقايق بي انتها ، بررسي واقعيت و بينش هاي تلخ از 30 سال تمرين عمومي با خرید کتاب و یا دانلود کتاب را به دست مي آورد – در حالي که هرگز خود را (يا حرفه خود را) نمي گيرد خيلي جدي. ”

Cutting For Stone * نوشته آبراهام Verghese. “ماريون و شيوا استون برادران دوقلويي هستند که از اتحادي مخفي بين يک راهبه زيباي هند و يک جراح سرسخت انگليس به دنيا آمده اند. اين دوقلوها با مرگ مادر و ناپديد شدن پدرشان يتيم شدند

، و به دليل ارتباطي پيش از طبيعت و شيفتگي مشترک با دارو به هم گره خورده بودند ، در حالي که اتيوپي در آستانه انقلاب قرار دارد ، دوقلوها روي سن مي گيرند. “این کتاب را میتوانید با دانلود کتاب پزشکی دانلود کنید.

How We Die توسط شروين نولند. يکي ديگر از موارد مورد علاقه من در همه زمان ها. يک بررسي جذاب و توضيح چگونگي خاموش شدن دائمي بدن در شرايط مختلف.

چگونه زندگي مي کنيم توسط شروين نولند. ” چگونه زندگي مي کنيمپر از شرح حال پرونده پزشکي است: يک زن در اثر خونريزي داخلي غير قابل توضيح از آستانه مرگ عقب کشيده مي شود. يک بيمار ديگر بر سرطان پستان پيروز مي شود.

. دانلود کتاب حذف “روتين” پوليپ باعث ايجاد يک بحران پزشکي تقريبا کشنده مي شود. از نظر نولاند ، هر يک از اين موارد در جهت نشان دادن واکنش فوق العاده و سازگاري ارگانيسم انسان است که چکیده آن در دانلود کتاب پزشکی نمایان است.. ما ياد مي گيريم که چگونه گيرنده هاي بارس آئورت فشار خون را کنترل مي کنند و به جزئي ترين نوسانات آن پاسخ مي دهند.

ما از زنجيره پيچيده دستور الکتروشيميايي پيروي مي کنيم که باعث مي شود از مسير يک ماشين تندرو خارج شويم. در مي يابيم که چرا معده – که قادر به شکستن همه چيز از فرني تا پيتزا است – از هضم خود خودداري مي کند.این مورد را میتوانید با خرید کتاب پی ببرید.

با آگاهي از همدردي با رنج انسان و يک تدبير که شامل شعر و تلمود و همچنين قانون پزشکي است ،How We Live نوشتن علمي از نادرترين نوع – شفاف ، شاعرانه و واقعاً نشاط آور است. ”

راهي که اکنون مي ميريم : نمايي از کتاب خط مقدم پزشکي ** نوشته سيموس اومهوني. “مردن به پزشکي و بهداشت تبديل شده است ، اما پزشکان نمي توانند” مرگ خوب “را تجويز کنند.

راهي که اکنون مي ميريم از ما مي خواهد که بررسي کنيم چگونه به اين عصر فقر معنوي رسيده ايم و استدلال مي کند که کنار گذاشتن خيالات خود درباره کنترل مرگ مي تواند اهميت آن را بازگرداند. ”

اندازه گيري روزهاي ما : کاوش معنوي بيماري توسط خرید کتاب جروم گروپمن. “در اين هشت پرتره متحرک ، او نگاه قانع کننده اي به ما مي آموزد که چه چيزهايي بايد ياد بگيريم وقتي زندگي ديگر نمي تواند مسلم باشد.”

 

 

دیدگاهتان را بنویسید