معمولا برای انتخاب و خرید دوربین های مداربسته که مناسب باغ و ویلا باشد، دوربین های توربو اچ دی هایک ویژن می تواند مناسب ترین گزینه باشد. دوربین های توربو اچ دی تولید شده در شرکت هایک ویژن در حقیقت ورژن پیشرفته دوربین های مداربسته آنالوگ قدیمی می باشد که جایگزین این دوربین ها شده است. این دوربین ها بیشتر مناسب برای فضا های شخصی همانند منزل، باغ و ویلا می باشند. دوربین های توربو اچ دی به واسطه ی اینکه در بستر دیجیتال قرار دارند از قیمت بسیار مناسب تری هم برخوردار می باشند. تمام تصاویر این دوربین ها را هم با استفاده از نرم افزار های انتقال تصویر هایک ویژن می توانید از راه های دور از طریق اینترنت مشاهده کرده و کنترل نمایید.

حال در ادامه ی این مطلب قصد داریم بهترین مدل دوربین های هایک ویژن که برای باغ و ویلا مناسب نصب می باشد را معرفی کنیم.

دوربین مداربسته توربو اچ دی هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF از پرفروش ترین دوربین های دیواری یا همان بولت توربو اچ دی کمپانی هایک ویژن میباشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.

تعداد پیکسل های افقی این دوربین 2560 پیکسل و عمودی 1920 پیکسل میباشد .حاصل ضرب این دو عدد در هم کیفیت 5 مگاپیکسل یا به اصطلاح ( 2K )را تشکیل میدهد .

ولتاژ ورودی این دوربین بین 10 تا 14 ولت است.

دوربین مدل DS-2CE16H0T-ITF  جریان مصرفی برابر با 1 یا 2 امپر از نوع جریان ثابت DC و مصرف برقی برابر با ماکسیمم 4 وات را نیز دارد .

نحوه اتصال دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF به دستگاه DVR از طریق کابل کواکسیال یا ترکیبی ( RG59 ) به متراژ حداکثر 300 متر و از طریق فیش BNC میباشد .

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF مجهز به قابلیت BLC (یکسان کردن تضاد نوری در محیط های روشن و تاریک )و قابلیت DWDR (جمع کردن نور زیاد به صورت دیجیتال) و DAY/NIGHT ( تنظیم نور در شب و روز ) میباشد .

فاصله کانونی لنز دوربین مدل  DS-2CE16H0T-ITF  2.8 میلیمتر میباشد که زاویه دید برابر با 106 درجه را تشکیل میدهد.

که نقطه کور تصویر را به مقدار شدیدی کاهش داده و در تعداد دوربین مصرفی نیز به صرفه میباشد .

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF برد دید در شبی برابر با 20 متر مربع را پوشش میدهد .

دوربین مدل DS-2CE16H0T-ITF همچنین از قابلیت DNR ( کاهش نویز در شب ) نیز پشتیبانی میکند.

دوربین مداربسته توربو اچ دی هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITPF

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITPF از پرفروش ترین دوربین های سقفی یا همان دام توربو اچ دی کمپانی هایک ویژن میباشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.

تعداد پیکسل های افقی این دوربین 2560 پیکسل و عمودی 1920 پیکسل میباشد .حاصل ضرب این دو عدد در هم کیفیت 5 مگاپیکسل یا به اصطلاح ( 2K ) را تشکیل میدهد .

ولتاژ ورودی این دوربین بین 10 تا 14 ولت است.

دوربین مدل DS-2CE76H0T-ITPF  جریان مصرفی برابر با 1 یا 2 امپر از نوع جریان ثابت DC و مصرف برقی برابر با ماکسیمم 4 وات را نیز دارد .

نحوه اتصال دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITPF به دستگاه DVR از طریق کابل کواکسیال یا ترکیبی ( RG59 ) به متراژ حداکثر 300 متر و از طریق فیش BNC میباشد .

 

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITPF مجهز به قابلیت BLC (یکسان کردن تضاد نوری در محیط های روشن و تاریک ) و قابلیت DWDR (جمع کردن نور زیاد به صورت دیجیتال) و DAY/NIGHT ( تنظیم نور در شب و روز ) میباشد .

 

فاصله کانونی لنز دوربین مدل (DS-2CE76H0T-ITPF (2.8 میلیمتر میباشد که زاویه دید برابر با 106 درجه را تشکیل میدهد.

 

که نقطه کور تصویر را به مقدار شدیدی کاهش داده و در تعداد دوربین مصرفی نیز به صرفه میباشد .

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITPF برد دید در شبی برابر با 20 متر مربع را پوشش میدهد .

دوربین مدل DS-2CE76H0T-ITPF همچنین از قابلیت DNR ( کاهش نویز در شب ) نیز پشتیبانی میکند.

منابع: دوربین هایک ویژن  برای باغ و ویلا