امروزه خرید بهترین مدل یخچال فریزر ساید بای ساید به یکی از المان های اصلی برای هر آشپزخانه ای تبدیل شده است. اما خرید یخچال فریزری از چه نوع برای شما و آشپزخانه شما مناسب است؟ تنوع محصولات موجود در بازار لوازم خانگی قطعا شما را گیج خواهد کرد. احتمالا شما نیز در هنگام خرید ساید بای ساید به این فکر می افتید که کدام مدل و یا برند می تواند برای شما بهترین گزینه باشد. شما می توانید با خواندن این مطلب از کلیه خصوصیات مربوط به بهترین مدل یخچال ساید بای ساید پر طرفدار موجود در بازار اطلاعات کاملی به دست آورید. بهترین مارک اجاق گاز های ایرانی

 

بهترین مارک اجاق گاز

انتخاب و خرید بهترین مارک اجاق گاز، از بین هزاران برند و مدل موجود در بازار بسیار دشوار و وقت گیر است. در این مقاله، تمام نکاتی که برای انتخاب یک اجاق گاز خوب باید به آن توجه کنید را در اختیار شما قرار می دهیم. شاید با دانستن این نکات، نیازی به گشت و گذار های طولانی در بازار و سایت های مختلف نداشته باشید.

 

امروزه هیچ آشپزخانه ای را نمی توان بدون وجود اجاق گاز تصور کرد، چه بسا اجاق گاز ضروری ترین وسیله برای هر آشپزخانه ای است.

 

بهترین برندهای اجاق گاز در بازار ایران در سال 1400

در این جا، از تعدادی از بهترین برند های موجود در بازار نام می بریم و در ادامه به معرفی تعدادی از آن ها می پردازیم. لیست این محصولات برتر در صنعت اجاق گاز به شرح زیر می باشد.

 

مهیار گاز

بوش

برتینو

آروما

سینجر

هارد استون

مجیک

اسنوا

آریستون

نکاتی که باید در هنگام خرید بهترین مارک اجاق گاز ایرانی و خارجی به آن توجه کنیم:

چه اندازه برای خرید یک اجاق گاز هزینه کنیم؟

برای خرید اجاق گاز، اولین نکته ای که مورد توجه قرار می گیرد میزان مبلغی است که خریدار اجاق گاز برای این کار در نظر گرفته است. با توجه به بودجه ای که مشتری برای این کار کنار گذاشته است، بسیاری از گزینه های پیش رویش حذف خواهد شد. بهترین اجاق گاز از لحاظ قیمت، اجاق گازی است که بدون فر باشد. هر چه قابلیت های یک اجاق گاز بیشتر باشد، به همان نسبت قیمت آن نیز بالاتر می رود.

 

قابلیت هایی چون جوجه گردان، سلف کلینر یا شستشوی خودکار، دارا بودن ترموکوپل، جنس گاز و ویژگی هایی از این قبیل می باشد.

 

چه اجاق گازی برای فضای آشپزخانه ی ما مناسب تر است؟

اجاق گازهایی با تعداد شعله های بیشتر، مثل پنج و شش شعله برای خانواده های پر جمعیت مناسب است؛ و اجاق گازهایی با تعداد شعله ی کمتر برای خانواده های کم جمعیت. صرف نظر از تعداد شعله ها، ظرفیت فر را نیز باید مد نظر قرار داد تا بتواند نیازهای خریدار را پاسخگو باشد.

 

انتخاب طرح و ظاهر اجاق گاز

علاوه بر قیمت، عامل بعدی در انتخاب بهترین مارک اجاق گاز ایرانی و خارجی طرح، رنگ و ظاهر اجاق گاز است. اجاق گازهای موجود در بازار، ازتنوع طرح و رنگ بالایی برخوردارند؛ به ویژه اجاق گازهای صفحه ای و… .

 

خریدار می تواند بر اساس دکور آشپزخانه ی خود، از اجاق هایی با شعله های مربعی، ردیفی و یا شعله هایی با طرح های هندسی منظم استفاده کند. این نوع ترکیب شعله ها اخیراً وارد بازار شده اند و به آشپزخانه نمایی مدرن و امروزی  می بخشند.