سشوارهای بابیلیس که در ایران بیشتر آن را با نام بابلیس میشناسیم در سه نوع چرخشی، نیمه حرفهای (خانگی) و حرفهای در بازار موجود هستند. سشوار حرفهای بابیلیس مدل ۶۶۱۱E، قابل استفاده در آرایشگاهها و سالنهای زیبایی و همچنین مصارف خانگی است. کمپانی فیلیپس محصولاتی با کیفیت تولید میکند و مدل HP8230/00 با داشتن موتوری قوی، برای استفاده خانگی و تجاری مناسب است. از دیگر ویژگیهای بارز این سشوار، قابلیت تولید یون منفی است، استفاده از این فناوری خاص در این محصول باعث شده است که سشوار رمینگتون مدل AC9140، تا ۹۰ درصد نسبت به سشوارهای معمولی یون منفی بیشتری تولید کرده و از وز شدن موها جلوگیری کند. بر اساس تحقیقات صورت گرفته، چون خشک شدن مو به حالت طبیعی مدت زمانی زیادی طول می کشد و پوست در این مدت خیس می ماند، محل مناسبی برای تجمع باکتری ها بوجود می آورد و رشد قارچ ها را در سر تقویت می کند که خلاص شدن از شر این باکتری ها و قارچ ها بسیار سخت است، پس بهتر است که بعد از حمام موهای خود را با استفاده از سشوار به سرعت خشک کنید. آیا بهتر است که مو به حالت طبیعی خشک شود؟

بهترین مارک سشوار مسافرتی چیست؟ فناوری پیشرفتهی دیگری که در این محصول استفاده شده است، تولید یون است. نوع موتور این سشوار از نوع AC بوده و مجهز به فناوری تولید یون است که باعث میشود موها سریعتر خشک شود و پس از خشک شدن درخشندگی و لطافت بیشتری داشته باشند. حالت سرعت هایی که شرکت موزر برای این سشوار در نظر گرفته است دو درجه تند و کند است که با توجه به نوع فرم مو می توانید سرعت را تنظیم کنید. از سشوار مسافرتی با توجه به کم حجم بودن و کیفیت آنها میتوان در هر زمانی استفاده کرد، این سشوارها با اینکه به مدل مسافرتی مشهور شده اند اما قابل استفاده در محل کار و یا خوابگاه هم می باشند. ما برای خرید تمامی دستگاههای برقی نیازمند بررسی و مقایسه محصولات مختلف هستیم، علت هم تنوع بالای برند و مدل در بازار است. اگر از آن دسته از افرادی هستید که به سشوار کشیدن موهای خود اهمیت فراوانی میدهید ما سشوار کوچک مسافرتی را به شما پیشنهاد می دهیم. نازل پخش کننده هوا، یک وسیله کاربردی عالی روی دستگاه های سشوار است، که به ما کمک می کند که موهای خود را حجیم تر کرده و حالت دهیم. همچنین فناوری Pro Style Shot همان تقویت کننده توربو است و باعث میشود سشوار از حداکثر قدرت موتور بهرهمند شود.

خرید سشوار مسافرتی ارزان این سشوار هوشمند از فناوریهای OptiHeat و Pro Style Shot بهره میبرد. قابلیت OptiHeat باعث میشود گرما به صورت هوشمند روی موها پخش شود. این سشوار به صورت ارگونومیک طراحی شده و وزن سبکی دارد. در نظر داشته باشید که سشوار کشیدن در فرم دادن به مو، و حتی در عملکرد بهتر محصولات آرایشی و تقویتی مو تاثیر بسزایی دارد. موتور این سشوار از نوع الکتریکی با سیمپیچ (AC Motor) است که توان خروجی برابر 2500 وات را برای شما مهیا میسازد. سشوار سرامیکی: این نوع از سشوارها، با استفاده از پرتوهای مادون قرمز گرما تولید می کنند و چون گرمای حاصله به اندازه سشوارهای سنتی گرم نیست آسیب کمتری به مو می زنند. یکی از ویژگیهایی که این محصول را از دیگر محصولات متمایز کرده است، بکارگیری فناوری تولید یون در این محصول میباشد. مهمترین نکته برای خرید سشوار خوب کیفیت بالای محصول است که چندین سال بتوانید از آن استفاده کنید. برای اولین بار با ارایهی چندین گروه متنوع و نوین از محصولات بهداشت فردی برقی، به ویژه اتو موی سرامیک و همچنین دستگاه ویو (wave) با استقبال عموم مردم روبرو شد. امروزه داشتن سشوار خیلی رایج شده است و مردم به آن به عنوان یکی از لوازم ضروری منزل نگاه می کنند.

سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1040 قیمت علاوه بر آن سیم دارای طول یک متر است که برای یک مدل مسافرتی اندازه ی معقولی به نظر می رسد. متخصصان مو در سراسر جهان دلایل زیادی برای لزوم داشتن سشوار بیان کرده اند نه فقط برای افرادی که به دنبال ترند های روز هستند و به استایل و جزییات آن خیلی توجه می کنند، بلکه برای افراد عادی هم ابزاری ضروری است. در این مواقع یک سشوار کوچک که سریع موها را خشک کند و سروصدای زیادی هم تولید نکند بهترین گزینه میتواند باشد. سطح لوله برس سشوار چرخشی پروسنس با لایهای از سرامیک پوشش داده شده است که باعث محافظت بیشتر از مو میشود و همچنین قابلیت تولید یون نیز دارد. مزایای استفاده از سشوار چرخشی چیست؟ سشوار برس دار چرخشی پروسنس مدل ۲۷۱۰، محصولی کاربردی که علاوه بر خشک کردن موها، حالت دادن به موها را نیز آسانتر میکند. اگر دنبال سشواری سبک و قابل حمل و جمع و جور هستید که بتوانید در مسافرت آن را همراه خود داشته باشید، سشوار مسافرتی فیلیپس مدل BHD003 یکی از مناسبترین گزینهها است.