هههه اینا مثلا عیب گوشی بود؟ در واقع زمانی که کمپانی های تولید کننده، خدمات پس از فروش موبایل آیفون را متقبل میشوند تعهد می دهند که اگر تلفن همراه مورد نظر با عیب و ایرادی مواجه شد آن را تعمیر کنند. درجه رسانه شماست، رسانهای که کمکتان میکند با چشمانی باز انتخاب و هوشمندانه خرید کنید. شرکت اپل با توجه به سنجیدن نیاز بازار اقدام به تولید تعداد محدودی تلفن همراه با توجه به بازارهای خاص و هدف مینماید و هر ساله محصول جدید رونمایی و وارد بازار میکند. خیلی از افراد شرکت شیائومی را یکی از پدیدههای دهه گذشته می شناسند که با تولید محصولات مختلف در کاربردهای گوناگون، توانسته سهم خیلی خوبی از بازار لوازم دیجیتال را به خود اختصاص دهد. استفاده از شارژر های غیر استاندارد هم یکی دیگر از دلایل سوختن آی سی هارد و آی سی تغذیه گوشی است. بنابراین مهمترین عامل در فروش محصولات کمپانی شیائومی در ایران را میتوان حمایت و پشتیبانی یکی از اپراتورهای همراه کشورمان دانست.

تعمیرات گوشی سامسونگ وجود گارانتی در محصولات مختلف استفاده شده باعث خواهد شد تا مشتریان با اطمینان خاطر بتوانند محصولات خود را به نمایندگی تعمیرات اپل بسپارند. من تست مقاومتش رو دیدم به هیچ وجه خش بر نمیداره چون از گوریلا گلس 5 روش استفاده شده. نبود قاب نبود نمایندگی قطعات و کاور و گلس گوشی به راحتی پیدا میشه و من این گوشیو سفارش دادم و بدنه گوریلا گلس 5 شکننده هست؟ آخه گوشیت بدون قاب و گلس! در این موارد ، اپل پیشنهاد می کند بدون خروج از کارگاه ، با پشتیبانی فنی تماس بگیرید ، و آنها خودشان متوجه خواهند شد.

سپس سه سوال جدید انتخاب نموده و به آنها پاسخ دهید. زمانیکه جعبه گوشی آیفون به دست شما میرسد میتوانید با چک کردن چند نکته ساده زیر از پشیمانیهای بعدی پیشگیری کنید. ما اینجا هستیم تا دقیق، صریح و شفاف درباره کالاهایی که هر روز در اطرافتان میبینید با شما صحبت کنیم. این بدان معنی است که اگر هدفون قبل از تاریخ انقضا شروع به خوردن کند ضمانت آیفون- شما عزیز فروشنده ، او مشکل را حل می کند. در ادامه این مطلب آموزشی میخواهیم 11 مشکل رایج آیفون های اپل را شرح دهیم و راه حل هر یک از آن ها را هم ارائه کنید. اما آیا گوشی های این شرکت مناسب کاربران ایرانی است؟ اگر هنوز به روزرسانی نصب نشده است ، Apple Watch خود را بازنشانی کنید ، آن را با تلفن خود جفت کنید و به روزرسانی را نصب کنید. اگر این مرورگر را ندارید؛ یعنی گوشی شما آیفون نیست!

گارانتی اپل سایت
از آنجاییکه شایع ترین مسئله مصرف کنندگان روسیه، مسئله تضمین ها و شرایط برای دریافت محصولات اپل بود، ما تصمیم گرفتیم تمام سنگ های زیرزمینی از موارد گارانتی را تجزیه و تحلیل کنیم و تمام اطلاعات را به طور خاص برای شما به طور خاص ساده سازی کنیم تعمیرات گارانتی IMAC. بیشتر از هر عامل دیگری، محصولات این شرکت بهخاطر مقرون به صرفه بودن و به نوعی ارزش بالای کالا در برابر هزینه و بهای پرداختی، به موفقیت قابل توجهی رسیدند. در کوک موبایل علاوه بر استفاده از متخصصان با دانش در حوزه تعمیرات از هارد گوشی اورجینال و مناسب با هر دستگاه و برند خاص خود استفاده می شود تا عملیات تعمیر و یا تعویض هارد با موفقیت و با رضایت کامل مشتری همراه شود. اینها برخی از مواردی هستند که متخصصان ما در مرکز تعمیرات کوک موبایل به خوبی آنها را مد نظر قرار می دهند و خیال مشتری را از بابت بازگشت کارکرد و کیفیت گوشی به طور کامل راحت خواهند کرد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نمایندگی تعمیرات گوشی اپل فونات لطفا از سایت ما دیدن کنید.