به عنوان مثال سایت ICCRC برای تایید صلاحیت وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو، مونترال، ونکوور و دیگر شهر ها و ایالت های کانادا طراحی شده است. آنچه در این مقاله خواهید خواند مهاجرت افغان ها به کانادا از طریق برنامههای کاری مهاجرت افغان ها به کانادا از طریق برنامه کارگر ماهر فدرالشرایط برنامهی کارگر ماهر فدرال مرحلهی اول مهاجرت از طریق برنامهی کارگر ماهر فدرال6 فاکتور اصلی امتیازبندی برنامهی کارگر ماهر فدرالمرحلهی دوم مهاجرت از طریق برنامهی کارگر ماهر فدرالمهاجرت افغان ها به کانادا و برنامهی مهارت تجاری فدرالمهاجرت افغان ها به کانادا با برنامهی کارمند ماهر در کبکمراحل مهاجرت با برنامهی کارگر ماهر در کبکفاکتورهای لازم؛ برنامهی کارگر ماهر در کبکمهاجرت کاری به کانادا مهاجرت افغان ها به کانادا از طریق برنامههای کاری کشور کانادا برنامههای کاری زیادی را برای پذیرش مهاجران طراحی و عملی نموده است.

مهاجرت به کانادا پرستار خانگی این یک خبر خوب و امیدوار کننده برای افرادی است که قصد مهاجرت کاری به کانادا دارند. اگر مهارت، تحصیلات و تجربه کاری شما برای کمک به اقتصاد یک استان یا منطقه خاص در کانادا مفید باشد، مهاجرت کاری به روش استانی بهترین گزینه برای شماست. مهاجران برای واجد شرایط بودن از طریق این برنامه باید یک پروفایل اکسپرس اینتری داشته باشند و باید واجد شرایط یکی از برنامه های اصلی مهاجرت اقتصادی کانادا باشند: برنامه نیروی کار ماهر فدرال، برنامه نیروی متخصص فدرال و کلاس تجربه کار کانادایی. مردم خود کشور کانادا به وفور عاشق خوردن این اقلام هستند. اگر فرزندان اسپانسر والدین خود شوند باید شرایط زیر را داشته باشند.

• حتما فرزند یا نوه اسپانسر شونده باشد. توجه به این نکته لازم است که فرد متقاضی حتما باید حداقل به مدت ۲ سال با شخص اسپانسر شونده در یک مکان زندگی کند وگرنه اقامت دائم به آن تعلق نمیگیرد. همچنین حضور و اقامت در کمپ های مختلف که عموما از سطح امکانات بهداشتی پایینی برخوردار هستند، می­تواند فرد را دچار مشکلات روحی و روانی بسیاری کند. عدم استفاده از وکیل مهاجرت مشکلات متعددی را به همراه دارد و احتمال کلاهبرداری از متقاضیان را افزایش می دهد. فردی که به وکالت از متقاضی کارهای مربوط به مهاجرت را پیگیری می کند، وکیل یا نماینده مهاجرت (Immigration Lawyer) نام دارد.

امتیاز سن در مهاجرت به کانادا
در صورت عدم موفقیت در دو مرحله قبل، احتمالاً با درخواست متقاضی جهت مهاجرت از طریق پناهندگی موافقت نخواهد شد. افراد متقاضی که از طریق ازدواج مهاجرت میکنند، میتوانند اقامت دائم را نیز داشته باشند. البته در کنار مجوز باید تاریخ اعتبار نیز مد مهاجرت به کانادا از طریق تاجیکستان نظر قرار گیرد. در کنار مزایای بسیار زیادی که برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای خود اشتغالی وجود دارد، معایبی نیز قابل اشاره هستند. از طرف دیگر والدین نیز میتوانند در صورت داشتن شرایط زیر اسپانسر فرزند خود یا فرزند خوانده خود شوند. یکی از معمولترین روش های مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق اسپانسر شیپ است. سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی یکی از راههای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا است. برای گرفتن اقامت کاندا از طریق سرمایه گذاری باید ثبت شرکت با کار آفرینی همراه باشد. در این روش سرمایه گذاری در کانادا، فرد سرمایه گذار اقامت دائم را دریافت میکند. به همین دلیل باید مراحل اخذ اقامت دائم یا موقت برای کشور کانادا به یک فرد کارآزموده و متخصص سپرده شود.