لباس های زنانه بزرگ حدود 150 نمونه کار در پاییز و زمستان تولید می کند. اکثر محصولات ما از طریق سایت و به صورت مجازی به فروش می رسند و سایر اقلام عمده فروشی لباس آنلاین ما برای صادرات به کشورهای همسایه مانند عراق و کویت فروخته می شود. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم تولید پوشاک سطح بالا را افزایش دهیم تا بتوانیم خدمات خوبی را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

در پاییز و زمستان به دلیل نیاز به بافت پارچه ، تولید کاهش می یابد و منجر به حدود 90 تا 80 مورد در تنوع و تکرار محصولات می شود. اما ما همچنین یک خبر خوب برای شما داریم که می توانید از محصولات خانگی ما که به صورت ضخیم تولید می شوند استفاده کنید. در عمده فروشی پوشاک زنانه ما از پنبه دو طرفه ، Span Lacra و Dors Angora برای تولید لباس های ضخیم استفاده می کنیم که می توانید آنها را به عنوان لباس های با کیفیت بالا بفروشید.

با اکثر محصولات پاییزی و زمستانی ما آشنا شوید: تی شرت ، تاپ ، تاپ ، شورت ، شورت ، تی شرت های بلند ، شلوار نیل ، کفش های کتانی ، کت های بهاری ، لباس های ساحلی ،

محصولات پاییزی و زمستانی ما شامل: تی شرت آستین بلند ، کاپوت ، کاپوت بلند ، کوله پشتی ، پیراهن ، شلوار پهن ، شلوار ، کت ، کت بافته شده ، ست مکانیکی ،

همه اقلام به صورت تصادفی هر ماه با تنوع بسیار زیاد تولید می شوند و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما می توانید به راحتی از طریق وب سایت ما و در عرض 72 ساعت محصولات خود را از شرکت های حامل مانند Tipax یا Mail Delivery ، Barbari Vatan سفارش دهید.

بزرگترین تولیدی پوشاک زنانه در جنوب کشور

در تولیدی پوشاک زنانه بسته به فصل پاییز و زمستان می توانید انواع شلوار ، مانتو ، کاپوت و بافت تولید کنید که شامل: شلوار مازراتی ، شلوار چرمی ، شلوار ساده ، شلوار ورزشی (اسلش) ، صندل نخی و شلوار لی و شلوار لی. دمپایی پهن است. علاوه بر این ، لباس زنانه یک بار در سال تولید می شد که با رضایت کامل 1 سال گارانتی بدون تغییر رنگ و تحویل رنگ دریافت می شد.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت و ثبت سریعتر سفارش خود در واتس اپ با مشاوران تولید ، از جدیدترین محصولات ما مطلع شوید و به دلیل سفارشات بالای مشتریان ، در حمل و نقل و پرداخت اولویت دارد.

ثبت سفارش آنلاین در عمده فروشی لباس زنانه

در پوشاک عمده فروشی زنانه ما ، همه پارچه ها و مواد مصرفی منحصر به فرد است. بیشتر فروش ما در وب سایت است. مشتریان عزیز ، وام ویژه ای دریافت خواهید کرد. هم اکنون می توانید با خرید حضوری یا حضوری عمده پوشاک زنانه را به صورت آنلاین خریداری کنید.

https://toliditipo.ir/product/lebasomde/