شاید این خستگی ناشی از قرنطینه بوده است (یا شاید این غنی از گرایش های هنر ناخن است که ما سعی می کنیم سعی کنیم اکنون که سالن ها بالاخره باز شده اند) ، اما به نظر می رسد بسیاری از ما در حال حاضر سعی داریم ناخن های خود را بلندتر و قوی تر کنیم.

اگر اکریلیک ها را کنار گذاشته اید و استراحت بسیار زیادی از ژل ها انجام داده اید ، اما ناخن های شما هنوز شکننده و پوسته پوسته شده اند ، ما درد شما را احساس می کنیم.

 

برای مأموریت برای دستیابی به طناب های بلند و مقاوم رویاهای خود ، ما تمام راهکارها را امتحان کردیم – و برخی از بهترین متخصصان را به خدمت گرفتیم تا دقیقاً نشان دهیم چگونه ناخن هایمان را برای همیشه بلندتر ، قوی تر و سالم تر کنیم. با ما همراه باشید تا همه چیز را که باید بدانید با ما باشید.

 

به گفته Ama Quashie ، مانیکور متخصص جلسه و بنیانگذار سالن Ama ، راز رشد بهترین ناخن های شما این است: آبرسانی ، هیدراتاسیون ، آبرسانی. او می گوید: “برای داشتن ناخن های قوی ، آنها باید سالم باشند – و برای سالم بودن ، نیاز به آب رسانی دارند.” “روغن کوتیکول با آبرسانی به کوتیکول و بستر ناخن کار می کند ، به همین دلیل این یک مرحله مهم در مراقبت از ناخن است ، چه ناخن های خود را رشد دهید و چه بخواهید آنها بهترین ظاهر خود را داشته باشند.”

 

مورد علاقه او؟ از بطری های گران قیمت مارک تجاری را کنار بگذارید و به جای آن روغن Dadi ارگانیک یا جوجوبا ساده را انتخاب کنید: آنها کارشان را به خوبی انجام می دهند (اگر بهتر نباشند) و هزینه ای برای زمین ندارند.

 

2. بیوتین را در نظر بگیرید

مطالعات نشان می دهد که ناخن های شکننده مستعد پوست کندن و شکسته شدن می توانند نشانه کمبود بیوتین باشند ، بنابراین ممکن است ایده خوبی باشد که رژیم غذایی خود را با دوز اضافی این ویتامین B ضروری کنید.

 

آماندا گریگس ، متخصص تغذیه در کلینیک پاکسازی Khera-Griggs ، Urban Retreat می گوید: “غذاهای غنی از بیوتین ممکن است به تقویت ناخن های شکننده کمک کند.” چندین مطالعه کوچک برای حمایت از این امر وجود دارد ، اگرچه گریگز تاکید می کند که “آنها گروه دارونما را شامل نمی شوند و همچنین وضعیت اولیه بیوتین شرکت کنندگان را شامل نمی شوند.” با این حال ، آنها بعد از مصرف 2.5 میلی گرم مکمل بیوتین در روز افزایش قابل توجهی در ضخامت و سختی ناخن نشان دادند.

 

3. روی یک فایل ناخن “نرم” سرمایه گذاری کنید

به گزارش Session Manicurist، Ami Streets ، شاید شنیده باشید که ناخن های شیشه ای برای چیدن بهتر است ، اما اگرچه زیبا ، طولانی مدت و تمیز کردن آنها آسان است ، اما سرمایه گذاری روی یک فایل “نرم” بسیار سودمند است.

 

او می گوید: “برای به دست آوردن بهترین نتیجه از پرونده ، همیشه یک فایل نرم انتخاب کنید تا از پاره شدن یا شکافتن ناخن ها جلوگیری شود.” انتخاب های برتر او؟ “سوهان ناخن Orly احتمالاً یکی از بهترین هایی است که من به دلیل دوام و روشی که باعث می شود صاف ترین حالت را به سرعت ایجاد کند ، استفاده کنم.”

 

محصولات حرفه ای همیشه بهترین هستند و معمولاً سخت تر پوشیده می شوند. من واقعاً شرکت ناخن طبیعی را دوست دارم زیرا بسته به نرم یا سخت بودن ناخن های خود می توانید یک فایل را انتخاب کنید و حتی گزینه هایی برای اکریلیک وجود دارد. ‘

 

علاوه بر این ، شما واقعاً باید تکنیک ثبت پرونده خود را ببندید (ببخشید). حرکت اره برقی به جلو و عقب فقط باعث خرد شدن ناخن می شود ، بنابراین همیشه با یک حرکت طولانی ، سریع اما ملایم در یک جهت حرکت دهید.

 

نکته حرفه ای: Streets توصیه می کند: “از لبه بیرونی شروع کنید و به مرکز بروید.” این تکنیک به شما یک پایان صاف و کنترل بیشتری بر شکلی که می خواهید بدست آورید ، می دهد. “