در این روش فروش مبلغ ما به التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل مندرج در قرارداد خودرو و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینههای قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید. طرح توجیهی در زمان ثبت نام از شما پرسیده می شود و به این منظور است که اطلاعاتی از میزان نوآوری کار شما ، تجهیزات و ماشین آلات ، میران سرمایه گذاری، ضوابط بهداشتی و ظرفیت تولید محصولات سوال پرسیده می شود در صورتی که طرح توجیهی شما دارای نقص یا ابهام باشد بعد از بررسی به اطلاع خواهد رسید و باید اقدام به اصلاح انجام شود . حداقل سرمایه برای ثبت شرکت لیزینگ خودرو یا وسایل نقلیه از قرار زیر می باشد: شرکتهایی که به فعالیت در زمینه خودرو، سواری، وانت، مینی بوس، کامیونهای سبک، ماشین آلات و تجهیزات راهسازی، ماشین آلات مورد نیـاز کارخانجـات و امثالهم می پردازند حداقل ۶٠ میلیارد ریال. بخاطر این قانون، و بخاطر اینکه اغلب افراد کاملا در مورد فعالیت های شرکت خودشان که ممکن است بعدها توسعه پیدا کند مطمئن نیستند، آنها هرچیزی راکه شرکت قصد دارد درآینده انجام بدهد را لیست کردند.

ماده 2 قانون ثبت شرکتها
بعد از طی مراحل، متقاضی شاهد رد شدن نام است، متاسفانه شرکت ثبتی برای سود مالی خود این موضوع را به متقاضی بیان نمی کند. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی سورن پلاس میتوانند از امروز به سایت ایران خودرو مراجعه کنند. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای دنا پلاس توربو اتومات از امروز میتوانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای رانا پلاس از امروز میتوانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای دنا پلاس توربو دنده دستی از امروز میتوانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند. برای ثبت نام پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی از امروز می توانید به سایت ایران خودرو مراجعه نمایید. اولین خودرو در این طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو ویژه فروردین 1400 پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی میباشد که در رنگهای خاکستری، نقره ای، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه و سفید قابل سفارش است.

دومین و آخرین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش دنا پلاس توربو دنده دستی است که در رنگهای خاکستری متالیک، مشکی و سفید فروخته میشود. دومین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش رانا پلاس است که در رنگهای خاکستری، مشکی، نقره ای، خاکستری متالیک، گیلاسی و سفید فروخته میشود. اولین مدل عرضه شده در این طرح پیش فروش سورن پلاس است که در رنگهای مشکی، آبی کبود، خاکستری متالیک و سفید فروخته میشود. پیش پرداخت این خودرو 100 میلیون و 242 هزار تومان بوده و ایران خودرو خرداد 1401 قول تحویل آن را داده است. پیش پرداخت این خودرو 142 میلیون و 699 هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین ۱۴۰۱ تا تیر ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. پیش پرداخت این خودرو 90 میلیون و 189 هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین 1401 تا حرداد 1401 قول تحویل آن را داده است. قیمت مصوب فروش این خودرو 268 میلیون و 733 هزار تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ 267 میلیون و 733 هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند.

قیمت مصوب فروش این خودرو حدودا ۳۹۰ میلیون تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ ۲۹۹ میلیون تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. پیش پرداخت این خودرو 102 میلیون و 128 هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین ۱۴۰۱ تا تیر ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. در صورت تأخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تأخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (یک درصد ماهانه ۱۲ درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد. سود انصراف به صورت روز شمار (مشروط بر گذشت یک ماه از زمان تاریخ ثبت نام) مطابق جدول پیوست حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل) و یا تا زمان انقضای مدت دعوتنامه و تا تاریخ ارائه درخواست انصراف مشتری محاسبه و پرداخت خواهد شد. شرکت در زمان ثبت نام لیست اقلام و بهای آپشن های اختیاری را به مشتری اطلاع رسانی مینماید.

ثبت شرکت راه و ساختمان
در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ثبت چه شرکت هایی نیاز به مجوز دارد.