راهنمای خرید یخچال و فریزر

آخرین به روز رسانی: 02 جولای 2021

وقتی صحبت از یخچال می شود ، امروزه گزینه ها بسیار فراتر از گرفتن یک لیوان آب یخ بدون نیاز به باز کردن درب است. با استفاده از پانل های سفارشی ، می توانید یک کابینت داخلی متناسب با کابینت آشپزخانه خود تهیه کنید. و چهار در را فراموش کنید – برخی از مدلهای جدید دارای پنج در هستند. حتی می توانید کشوی یخچال را بیرون آورده و پر از نوشابه های سرد پیدا کنید. راهنمای یخچال به یخچال ما به شما کمک می کند تا نوع مناسب را برای خانواده خود انتخاب کنید ، فضای ذخیره سازی ادعا شده در مقابل قابل استفاده را حذف می کند و به شما کمک می کند تا بی سر و صدا ترین مدل ها را پیدا کنید-بنابراین شما و مواد غذایی خود می توانید سرحال باشید.

 

ما همچنین همه چیزهایی را که باید هنگام خرید یخچال جدید بدانید ، از اندازه گیری های مورد نیاز تا یافتن مدل هایی که هنوز در انبار وجود دارد ، علیرغم کمبود مداوم لوازم خانگی ، پوشش می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیمایش گزینه های فعلی ، راهنمای ما را برای خرید یک دستگاه جدید در حال حاضر مشاهده کنید.

 

بهترین یخچال را برای آشپزخانه خود بیابید

آخرین روندها

ممکن است یخچال ها به اندازه تلفن های هوشمند و رایانه ها از فناوری پیشرفته ای برخوردار نباشند ، اما تولیدکنندگان همچنان در تلاش هستند تا در آنها نوآوری ایجاد کنند ، حتی اگر برخی از این نوآوری ها ممکن است عجیب و غریب به نظر برسند.

 

سامسونگ صفحه های لمسی و دوربین های بزرگ را به بسیاری از مدل های فرانسوی و ساید بای ساید خود اضافه کرده است که شامل برنامه هایی برای دستور العمل ها ، تماشای تلویزیون ، پخش موسیقی و کنترل دستگاه های خانه هوشمند است. ال جی دارای مدل هایی با پنجره برای دیدن آنچه در داخل است بدون بازکردن درب ، و همچنین یک ویژگی Craft Ice که توپ های یخی بزرگی برای کوکتل ها و ارواح می سازد. GE حتی با قهوه ساز داخلی Keurig درهای فرانسوی می سازد. و بسیاری از تولیدکنندگان در حال ساخت یخچال و فریزر درب با یک درب بیرونی کوچک روی درب حفره غذای تازه هستند که برای دسترسی آسان به اقلام موجود در قفسه های در باز می شود.

 

با این حال ، آنچه که یک حیله نیست ، ترجیح مصرف کننده برای پیکربندی یخچال است. بر اساس آخرین نظرسنجی یخچال CR ، درهای فرانسوی 64 درصد یخچال های جدید خریداری شده توسط اعضای CR در سال 2019 و نیمه اول سال 2020 را تشکیل می دهند ، و در کنار آنها 20 درصد ، فریزرهای پایین 6 درصد و فریزرهای بالا و دستگاه های داخلی هر کدام 5 درصد. خرده فروشان نیز این روند را دنبال می کنند. طبق گزارش تحقیقات بازار Gap Intelligence ، درهای فرانسوی 61 درصد از انتخاب فروشگاه را تشکیل می دهند.

 

چگونه به یخچال ها امتیاز می دهیم

در آزمایشگاه های ما ، هر یخچالی که آزمایش می کنیم با سنسورهای دما متصل می شود. سپس برای ارزیابی کنترل ترموستات و یکنواختی دما ، آن را برای بیش از یک ماه در یک محفظه کنترل دما کنترل می کنیم.

 

مهندسان آزمایش CR بیش از 5.4 میلیون دما را برای هر مدل جمع آوری می کنند تا نقاط سرد و گرم را تشخیص دهند و تعیین کنند که کدام یخچال ها غذای شما را بیشتر از همه تازه نگه می دارد. نتایج نشان می دهد که بسیاری از یخچال ها به سادگی در وظیفه اصلی خود خوب عمل نمی کنند و این می تواند به معنای هدر رفتن بیشتر مواد غذایی و قبض های بزرگتر مواد غذایی باشد.

 

مهندسان ما برای آزمایش محفظه فریزر یخچال و فریزر ، وسایل را با جعبه و جعبه اسفناج یخ زده پر می کنند ، سپس میزان بسته بندی بسته ها را به خوبی ارزیابی می کنند.

 

علاوه بر این ، ما ظرفیت ذخیره سازی قابل استفاده را اندازه گیری می کنیم ، که به ندرت با آنچه تولیدکنندگان ادعا می کنند مطابقت دارد. سپس مهندسان ما از این اندازه گیری ها برای محاسبه بهره وری انرژی استفاده می کنند. در نهایت ، ما داده های نظرسنجی جمع آوری شده از اعضای CR در هزاران یخچال را برای قضاوت در مورد قابلیت اطمینان پیش بینی شده و رضایت مالک برای هر مارک و نوع یخچال در نظر می گیریم.

 

همه این داده ها در یک نمره کلی برای هر مدلی که در نمودارهای رتبه بندی یخچال ما نشان داده شده است ، که در هر زمان بیش از 300 مدل را نشان می دهد ، ترکیب شده است.