آشنایی با انواع تم های تولد جذاب و شیک

یکی از پرطرفدارترین تم های تولد که به طور مشترک بین پسر و دختر مورد استفاده قرار می گیرد، تم تولد فیل می باشد. تم های تولد دارای مدل های متنوعی می باشند.

آشنایی با انواع تم های تولد جذاب و شیک

 

روز تولد هر شخصی به عنوان یکی از مهمترین روزهای زندگی او به شمار می رود که به منظور برگزاری مراسم جشن تولد باید از وسایل و لوازم جشن تولد استفاده کرد. تم های تولد یکی از مهمترین وسایل جشن تولد می باشند که در طرح ها و رنگ های متنوع و جذاب در بازار عرضه شده اند. اغلب تمهای تولد پسرانه و تم تولد دخترونه با یکدیگر متفاوت می باشند و این از شخصیت دخترها و پسرها نشات گرفته است. اما تم های تولدی در بازار نیز وجود دارند که به عنوان تم تولد پسر بچه ها و دختر بچه ها مورد استفاده قرار می گیرند که تم تولد فیل، یکی از این تم های تولد می باشد. در این نوشته قصد داریم تا شما را با تم های جشن تولد پسرانه و تم دخترانه تولد، بخصوص تم تولد فیل آشنا کنیم.

آشنایی با انواع لباس تم جشن تولد دخترانه

امروزه از تم های تولد در برگزاری مراسم جشن تولد به طور گسترده استفاده می شود و افراد به منظور افزایش زیبایی و جذابیت محیط اتاق تولد از تم های تولد متناسب با جنسیت و رده سنی عزیزانشان بهره می گیرند. لباس تم تولد پسرانه و دخترانه در انواع و اقسام مدل های جذاب و هیجان انگیز به بازار عرضه شده اند که به منظور ایجاد هارمونی جذاب برای جشن تولد، باید از لباس تولد پسرونه، لباس تولد پسر بچه و لباس مخصوص تولد دخترانه متناسب با تم های تولد استفاده کنید. اغلب تم های تولد از شخصیت های کارتونی و حیوانات الگو برداری شده اند که مورد استقبال همگان قرار گرفته اند. از زیباترین تم تولد دخترانه می توان به تم تولد السا، تم تولد سیندرلا، تم تولد دخترانه دندونی، تم تولد دخترانه کفشدوزک، تم تولد کفش پاشنه بلند، تم تولد میشا و … اشاره کرد.

از محبوب ترین تم های پسرانه نیز می توان تم تولد بتمن، تم میکی موس، تم شاهزاده، تم اسپایدرمن، تم فوتبالی، تم تولد باب اسفنجی و … را نام برد.  برخی از تم های تولد به طور مشترک برای دختر و پسر کودک مورد استفاده قرار می گیرند که تم تولد فیل یکی از آنها می باشد. به منظور برگزاری جشن تولد کودک من، می توانید به فروشگاه لوازم تولد در تهران مراجعه کنید و اقدام به خرید تم تولد فیل نمایید.

 

آشنایی با تم تولد فیل

 

یکی از تم های تولد پرفروش و پرطرفدار میان کودکان و نوجوانان، تم تولد فیل به شمار می رود که یکی از تم های خاص و جذاب می باشد که به عنوان یک تم کلاسیک شناخته می شود. تم تولد فیل به عنوان تم تولد دخترانه شیک و تم تولد پسرانه جذاب، دارای رنگ اصلی سفید و خاکستری می باشد که استفاده از این تم سبب ایجاد فضایی کلاسیک و به یادماندنی برای مراسم جشن تولد شما خواهد شد. همچنین در کنار این تم های تولد، می توانید از رنگ های قرمز و آبی به عنوان یک مکمل برای زیبایی و شیک شدن بیشتره بهره بگیرید. اگر می خواهید از لباس جشن تولد پسرانه و لباس تولد دخترانه نوجوان در کنار این تم استفاده کنید، حتما لباسی متناسب با این طرح و رنگ انتخاب نمایید تا هارمونی لازم را برای محیط جشن تولد برقرار کرده باشید. شهروندان تهرانی می توانند با مراجعه به مرکز فروش لوازم تولد در بازار تهران، کلیه لوازم تولد از جمله تم تولد فیل کوچولو را خریداری نمایند. 

ایندکسر