طراحی داخلی اداری و ساختمان و اتاق های اداری |09121075978

برای طراحی داخلی مجتمع تجاری ایده های متفاوتی وجود دارد که با به کار بردن ایده های کاربردی تر و خلاقانه تر می توان دکوراسیونی موفق را برای مکان های تجاری طراحی کنید و شاهد افزایش درآمد و مشتریان خود باشید. بدون شک ما به این موضوع واقف هستیم که در دنیای امروزی، طراحی مجتمع تجاری از راه ها و روش های متفاوتی برای دیده شدن و انتخاب شدن توسط مشتری استفاده می کند و اولین چیزی که در ذهن مشتری نقش می بندد یک نمای کلی از فضای روبرو شده با آن است. این در حالی است که ؛ هدف از طراحی داخلی ؛ توجه به موضوعات فنی می باشد. می توان از روشنایی روز حداکثر استفاده و بهره برداری کرد. و هر روز حداقل ۱۰ دقیقه وقت خود را صرف نظم و مرتب بودن دفتر کار خود در خانه کنید. تا جایی که امکان دارد دفتر اداری خود را در محلی انتخاب کنید که نور گیر بوده و دارای پنجره های متعدد در قسمتهای مختلف ساختمان باشد. برای روشن کردن قفسه های مغازه ها هم از چراغ هایی با نور موضعی استفاده می کنند که در این صورت کل قفسه به صورت یکنواخت روشن می شود. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ها و بوتیک ها بسیار مهم می باشد و می توان با استفاده از متریال های مناسب، استفاده از رنگ های متنوع و جذاب، نورپردازی مناسب در داخل و ویترین ها بهترین طراحی ها را انجام داد که علاوه بر داشتن زیبایی باعث استفاده بهینه از فضا می شوند.

یعنی در کنار بخشهای اصلی که افراد در آنها به صورت انفرادی مشغول به کار هستن، قسمتهایی با ساختار و مبلمان متفاوت در نظر بگیریم و از آنها برای تعامل بیشتر همکاران و یا جلسات دوستانه استفاده کنیم. در واقع با دکوراسیونی خاص ما این مرکز تجاری را در ذهن مشتری بیاد ماندنی می کنیم. برای مثال اگر بخواهیم انواع پارتیشن از نظر جنس را به شما معرفی کنیم می توانیم به پارتیشن ام دی اف، پارتیشن شیشه و ام دی اف، پارتیشن ام دی اف با پروفیل آلومینیومی و پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیومی اشاره کنیم که هر کدامشان دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند و شما بر حسب نیاز خود می توانید هر کدام را که می خواهید از سایت ما یعنی سایت ساویس سفارش داده و خریداری نمایید. امروزه طراحی داخلی تجاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد به این علت که روز به روز رقابت در دنیای تجارت بیشتر می شود و تعداد مجتمع های تجاری نیز افزایش پیدا می کنند از این رو همگی در تلاش هستند تا با استفاده از راه های مناسب مانند یک طراحی داخلی تجاری خوب و زیبا دیده بشوند و مشتریان را به سمت خود جذب کنند.

برای مثال معمولا برای درب های ورودی در طبقه ی همکف، متراژی معادل 3700 mm را در نظر می گیرند. شما می توانید با در نظر گرفتن تمام این موارد و آیتم ها، بهترین و بی نظیرترین طراحی را در شرکت خود پیاده کرده و از مزیت های مربوط به این طراحی برخوردار شوید. در محیط اداری باید از میز و صندلی های مناسب و استاندارد استفاده شود تا سلامت و بهبود عملکرد کارمندان را در پی داشته باشد. در ایران، بسیاری از کارمندان بیشتر از نیمی از ساعات بیداری خود را در محل کار می گذرانند. به کارگیری تزیینات زیاد در طراحی این گونه سقف ها مناسب نیست و در تضاد با دکوراسیون قرار می گیرد.اگر دکوراسیون لابی به سبک کلاسیک انجام شده، می توان طراحی و تزیینات سقف را نیز در همین سو پیش برد. به طوری که این دو درب با فاصله ی بسیاری از یکدیگر قرار گرفته باشند. از مهمترین ویژگی که در زمان خرید میز کنفرانس به آن باید توجه کرد اندازه آن است، میز با اندازه اتاق مطابقت داشته باشد تا همه شرکت کنندگان بتوانند به آسانی وراحت در اتاق نشسته و حرکت کنند.یک نکته بسیار مهم این است که ، در جلسات و کنفرانس های بسیار رسمی از میز کنفرانس ترکیبی یا غیر شیشه ای استفاده می شود.

توجه داشته باشید که معماری و مساحت مرکز تجاری شما نقش اصلی را در انتخاب طرح داخلی تجاری شما خواهد داشت و شما می توانید برای انتخاب بهترین طراحی و دکوراسیون با همکاران ما مشورت های لازم را داشته باشید. معمولا محیط های مسکونی به سلیقه و در خواست مشتری می باشد، در حالی که برای طراحی یک محیط اداری فرد طراح باید در نظر داشته باشد که علاوه بر رسمی و شیک بودن، طراحی باید به صورتی انجام شود که افراد را به خود جذب کند و جذابیت های لازم را داشته باشد. استفاده از یک تخته فرش خوش طرح با رنگ های مناسب برای حال و پذیرایی هماهنگ با رنگ دیوارهای منزل. بنابراین برای طراحی داخلی تجاری یک واحد چه بزرگ باشد و چه کوچک باید به این نکته توجه کنید که در عین حال که فضاسازی را رو به هدف خود پیش می برید؛ به طراحی کل سیستم خدشه ای وارد نشود. ویترین مغازه ها رابط بین محیط داخل مغازه با محیط بیرون مغازه می باشد که هر چقدر زیبا تر و جذاب تر باشد تاثیر بیشتری هم بر مشتریان می گذارد و باعث جذب آن ها به سمت مغازه می شود. امروزه بسیاری از شرکت ها به این موضوع پی برده اند که داشتن شیک ترین و زیباترین طراحی داخلی تجاری می تواند تاثیر بسزایی را در جلب رضایت مشتریان داشته باشد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت طراحی داخلی اداری لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر