معرفی بهترین و با کیفیت ترین ساعت بن تن به عنوان هدیه تم تولد

 

ساعت بن تن یکی از وسایل پرطرفدار در بین کودکان است. ما در این قسمت یکی از بهترین و با کیفیت ترین ساعت بن تن را به شما معرفی می کنیم تا به همراه تم تولد بن تن بتوانید این محصول هم تهیه نمایید.

معرفی بهترین و با کیفیت ترین ساعت بن تن به عنوان هدیه تم تولد

 

امروزه اسباب بازی‌ های زیادی با اهداف مختلف به بازار عرضه می‌ شوند. نکته مهمی که باید در نظر گرفت این است که این اسباب بازی‌ ها در هوش و شخصیت فرزند شما تاثیرگذارند بنابراین در تهیه آنها باید دقت کافی انجام پذیرد. ساعت بن تن یکی از اسباب بازی‌ های مورد علاقه کودکان است که ما کارامدی و مفید بودن آن را برای فرزندان شما تضمین می‌ کنیم. در ادامهٔ این مطالب با این ساعت بیشتر آشنا خواهید شد.  

بن تن چه کسی است؟

بن تن که مخفف اسم بنجامین تنیسون است شخصیت کارتونی ساعت بن تن می‌ باشد. این کارتون تأثیرات مثبت زیادی بر روی شخصیت کودکان گذاشته است. این کارتون که در سال 2007 تولید شد درباره زندگی پسر بچه‌ ای به نام بن تن است که با استفاده از ساعت خود می‌ تواند به شخصیت‌ های خیالی و قهرمان تبدیل شود و به وسیله آن به مظلومان کمک کند.

بهترین ساعت بن 10 واقعی

ساعت بن تن برگرفته از کارتون بن تن است که می‌ تواند هدیه مناسبی برای فرزندان شما باشد. این ساعت با توجه به ویژگی‌ های جالبی که دارد یکی از پر فروش ترین وسایل بازی در بین کودکان مخصوصاً پسر بچه‌ ها شناخته شده است. بنابراین اگر به دنبال یک هدیه کارآمد و مناسب برای فرزند خود هستید و در عین حال کیفیت هدیه مورد نظر هم برای شما اهمیت زیادی دارد به ما اعتماد کنید و از تنوع ساعت‌ های جذابی که در اختیارتان می‌ گذاریم استفاده کنید.

 

 

ست لباس بن تن با وسایل تم تولد بن تن بیشتر شامل یک شلوار سبز رنگ و یک تی‌شرت سفید با نوارهای مشکی می باشد که در برخی از بسته ها ساعت مچی بن تن نیز وجود دارد .

فروش لباس بن تن

 لباس معروف بن تن در سه سایز کوچک ، متوسط و بزرگ در فروشگاه ها موجود است که بیشتر برای سنین ۴ تا ۱۲ سال می باشد .(تصویر 1)

سایز کوچک آن برای سنین 3 تا 5 سال مناسب می باشد .

سایز متوسط آن برای سنین 4 تا 7 سال مناسب می باشد .

سایز بزرگ آن برای سنین 6 تا 12 سال مناسب می باشد .

هر چند این استثناء نیز وجود دارد که در بعضی از کودکان که درشت اندام یا ریز اندام هستند باید بر اساس سایز موجود آنها نسبت به خرید لباس پسرانه بن تن اقدام نمود .

لباس محبوب و شیک بن تن با لوازم تولدش  را از دو روش می توان خریداری نمود . یکی از این راه ها خرید حضوری می باشد . بهترین روش خرید همین راه است که از نزدیک طرح و جنس و سایز را مشاهده کرده سپس خرید را انجام می دهیم . روش خرید دوم از طریق سایت های معتبر می باشد . در این روش می بایست دقت لازم صورت پذیرد که سایز و مدل انتخابی همانی باشد که مد نظر است .

 

ایندکسر