جراحی زیبایی زنجان, جراحی پلاستیک زنجان بوتاکس,ژل لب,

پسرها و مردانی که دچار ژنیکوماستی هستند، اغلب تمایلی با مطرح کردن مشکل خود با اعضای خانواده ندارند. در واقع از این ترکیب برای جلوگیری یا کم کردن عوارض جانبی مرتبط با استروژن مثل ژنیکوماستی و نفخ استفاده میشود و گاهی اوقات هم در دوره پاکسازی بعد از یک دوره استروئید استفاده میگردد. اگر در تنفس مشکل دارید و یا عفونتهای تنفسی زیادی داشتهاید، ممکن است به بیماری مرتبط با ناباروری مردان مبتلا باشید. تقریبا نیمی از پسران نوجوان و حتی دو سوم مردان بالای 50 سال تا حدی به این مشکل مبتلا هستند. اگر بدنتان را در این حالت نگه دارید، شروع به کاهش وزن خواهید کرد. در مواقع لازم، میتوان شکافهای مورد نیاز برای این درمان را در خطوط و شکافهای طبیعی پوست ایجاد کرد تا به این ترتیب ظاهر جای زخم باقیمانده پس از درمان حداقل باشد. اگر چه معمولا ژنیکوماستی وابسته به بلوغ خودش از بین میرود، در موارد نادر ممکن است همچنان ادامه یابد و نیاز به درمان داشته باشد. این درد باید پس از چند روز اول کاهش یابد.

استروئیدهای آنابولیک و آندروژن ها: گاهی اوقات ورزشکاران برای بهبود عملکرد ورزشی خود به طور غیرقانونی از این داروها استفاده می کنند. اکثر موارد به آرامی و بدون درمان بهبود می یابند. اکثر جراحان این عمل را با بیهوشی عمومی انجام می دهند، اما این روش برای انجام تحت آرامبخشی دهان و بی حسی موضعی نیز مناسب است. هدف فرد از انجام جراحی و شرایط عمومی بدن برای عمل ژنیکوماستی مورد بررسی قرار می گیرد. حرکت کمر و آرنج مشکلی ندارد ولی حرکات با فشار زیر در ناحیه شانه تا چند روز پس از جراحی نباید انجام گیرد. اما باز تخمین و برآورد هزینه نهایی کاملا بستگی به مرکزی که جراحی در آن صورت می گیرد دارد. مطالعات صورت گرفته پیرامون ژنیکوماستی در پسران نوجوان، میزان شیوع متفاوتی را بیان کردهاند. اما انواع جراحی های زیبایی مانند کشیدن پوست صورت می توانند باعث از بین رفتن چین و چروک ها و یا حتی برطرف شدن غبغب فرد شوند. جراحی زیبایی ترقی شغلی:داشتن ظاهری جذاب برای برخی افراد شاغل در کارهای هنری مانند بازیگران و افرادی که بیش تر با مردم سر و کار دارند، بسیار مهم است و تا حدود زیادی باعث پیشرفت وضعیت شغلی آن ها خواهد شد. گاهی اوقات وقتی این اتفاق می افتد، درصد بیشتری از استروژن باعث تورم بافت پستان مردان می شود.

در دوران بلوغ و نوجوانی این بیماری به احتمال ۹۰ درصد تا بزرگسالی برطرف می شود. ارتعاش هایی که کانول های لیپو ماتیک داخل بافت چربی دارند باعث می شود از کنار عروق خونی فرارکنند بنابراین خطر خونریزی بسیار پایین و درحد صفر خواهد بود البته خطر آمبولی چربی درروش لیزر لیپولیز تقریبا صفر است زیرا عروق خونی تحت تاثیر لیزر و حرارت آن کواگوله (منعقد ) می شوند و احتمال آمبولی چربی راازبین می برند بااین حال اگر فردی که لیزر لیپولیز را انجام می دهد به اندازه کافی ماهر نباشد و درمان رابیش از حد ادامه بدهد می تواند خطر سوختگی تغییرقوام ورنگ پوست رابرای بیمار ایجاد و ظاهر نامناسبی در آن قسمت از پوست بدن ایجاد کند درحالی که این خطر درروش لیپوماتیک به وجود نمی آید. هر چند در بیماران مبتلا به سندرم کلاین فلتر (XXY) ریسک ایجاد سرطان پستان 60 برابر می شود.بنابراین در تمامی بیماران مبتلا به ژنیکوماستی (به غیر از سندرم کلاین فلتر)، بدون نگرانی از خطر سرطان پستان، انجام درمان جراحی (با تکنیک های مختلف لیپوساکشن با یا بدون برش جراحی) معقول و منطقی می باشد.در بیماران مشکوک به هیپوگنادیسم، باید سندرم کلاین فلتر رد شود، چون در نحوه درمانی تاثیرگذار می باشد.

در این موارد می توان به کمک جراحی اندازه ی هاله را تغییر داده و پوست اضافی را برداشت. هنگامی که پسری در دوران بلوغ است یا وقتی بدن یک مرد تستوسترون کمتری ایجاد می کند، تعادل این دو هورمون تغییر می کند. مردان مسن تستوسترون کمتری تولید می کنند و همچنین نسبت به مردان جوان چربی بیشتری دارند. در پسرها به دلیل وجود هورمون تستوسترون ـ که مهم ترین هورمون مردانه است ـ رشد پستان ها ایجاد نمی شود و این اعضا در همان حالت بچه گانه باقی می مانند. ژنیکوماستی که از نظر بالینی به مدت بیش از ۱۲ ماه باقی مانده باشد به طور تیپیک کاملا برطرف نمی شود. ژنیکوماستی دارویی هم با قطع دارو معمولا برطرف میشود. با این حال ، اگر ژنیکوماستی به خودی خود برطرف نشود، می تواند منجر به ناراحتی شود و پسران را به عنوان موردی برای اذیت یا زورگویی قرار دهد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ضرر های ژنیکوماستی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر