دوچرخه ثابت ارزان و قیمت عالی برای کاهش وزن

در نوع ایستاده زین قابل تنظیم بوده و گزینه ی مناسبی جهت کاهش وزن و تقویت عضلات می باشد. در حالی که پدال ها را به سمت پایین فشار می دهید، حالت ایستاده را حفظ کنید اما بر روی تکیه گاهها تکیه نکنید. اکنون می توانید سرعت و شدت ورزش خود را افزایش دهید.

ورزش شدیدتر به شما کمک می کند کالری بیشتری بسوزانید. پرورش ذوق به ورزش زمانی کارساز است که بذر آن از پیش کاشته شده باشد، پس پدال زدن روی یک دوچرخه بچگانه اولین قدم به سمت آینده ایست که با ورزش مأنوس است. دقایقی برای فراغت دارند؛ اما چگونه میتوانیم از این لحظات استفاده کنیم در حالی که خروج از آن مکانها برای خرید دوچرخه ثابت ترب ما مقدور نیست؟ متخصصان 60-90 دقیقه دوچرخه را برای کاهش وزن توصیه می کنند. کم کم فواصل زمانی را در جلسات تمرین خود قرار دهید تا به افزایش شدت آن کمک کنید. این تمرینات باید زمانی انجام شود که شما گرم کردن خود را انجام داده اید.

پدالهای دوچرخه اسپینینگ خانگی اسپرتک از آلومینیوم تهیه شده که سختی و مقاومت لازم را در کار طولانی به آنها داده است. برندهای آذیموس، جی کی اکسر، اسپرتک، آیرون مستر، و بسیاری دیگر از انواع دوچرخه ثابت خانگی را هم میتوان به عنوان مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی مطرح کرد. این جلسات را به صورت متناوب کم و زیاد کنید یا جلساتی با فاصله 10 دقیقه ای اما تمرین طولانی انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که صندلی در موقعیتی قرار دارد که در هنگام چرخاندن پدال، زانوها خیلی بالا نیایند.

حالا در حالی که به زانوها توجه دارید، پدال ها را بچرخانید. برای مدت زمان خاص، تمرین با سرعت یکسان را حفظ کنید. هنگام سوار شدن باید یک فرم مناسب را اجرا کنید. بزرگی بازار خرید فوتبال دستی در سال ۲۰۱۸، چیزی در حدود ۱۶۸.۷ میلیون دلار تخمین زده شد که همین رقم، محبوبیت این بازی در سراسر جهان را اثبات میکند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خرید دوچرخه ثابت کارکرده لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر