ساعت بن تن بهترین هدیه برای پسران ایرانی در فروشگاه تم تولد

ساعت بن تن بهترین هدیه برای پسران ایرانی در فروشگاه تم تولد

 

اعلان ساعت بن تن را معرفی می کنیم

یکی از جذاب ترین موسساتی که همه کودکان به خصوص کودکان و نوجوانان به آن علاقه زیادی نشان می دهند ساعت است. ساعت بن تن نمونه واقعی ساعت برای قهرمانان این کاریکاتور است که به دلیل شباهت برخی ویژگی های ساعت بن تن به قهرمانان، به عنوان شخصیت کمربند و طراحی جذاب و زیبا، یکی از محبوب ترین و محبوب ترین انواع ساعت در بین کودکان و نوجوانان. فضای قرارگیری علامت های فضا را می توان به راحتی از بند این ساعت جدا کرد و کودک از آن به عنوان لولا استفاده کرد.

در دنیای مدرن امروزی شاهد تولد بسیاری از قهرمانان انیمیشن جدید مانند بن تن در دنیای رسانه هستیم که مانند گذشته به سرعت در قلب کودکان و کودکان باز می شود. بن تن یکی از محبوب ترین قهرمانان انیمیشن در بین کودکان و نوجوانان به ویژه پسران است. از نظر روانشناسی انیمیشن بن تن در چهار فصل و پنجاه و دو قسمت تولید شده است. او با رفتار و کردار این قهرمان انیمیشن موفق می شود تاثیر زیادی در تقلید از کودکان این دیار به نمایش بگذارد. در واقع، برخی از بچه ها به شخصیت های کارتونی مورد علاقه خود مانند بن تن علاقه مند هستند، زیرا بسیاری از ابزارها و اسباب بازی های فنی از چنین شخصیت هایی تشکیل شده است. بن تن مردی بود که در برنامه به ساعت سازی تبدیل شد. و آن ساعت به یکی از محبوب ترین اسباب بازی های امروزی در بین کودکان ایرانی تبدیل شد.
تاریخچه عمومی کارتون بن تن

داستان از آنجا شروع می شود، جایی که بن تن ده ساله قصد دارد تمام سال تعطیلات را با پدربزرگش بگذراند. در ابتدای سفر جدید، حضور پسر عمویش گوئن که قرار است او و پدربزرگش را در این تعطیلات همراهی کند، مورد توجه قرار می گیرد.

دعوای بن تن در حضور پسر عمویش و به هم ریختن برنامه های او برای تعطیلات، او را سرزنش می کند که پس از ورود به کوه، از پدربزرگش جدا شود. وقتی روی کوهی قدم می گذارد، شهاب سنگی را در نزدیکی خود می بیند که با زمین برخورد می کند. بن از روی کنجکاوی به سمت جسم حرکت می کند و می فهمد که این یک شهاب سنگ نیست، بلکه یک توپ فلزی است که روز چهارشنبه باز می شود و فردا برای یک ساعت تمدید می شود. وقتی بن دستش را به ساعت می رساند، ساعت به طور خودکار دور مچ دستش قفل می شود. این ساعت این قابلیت را دارد که هر بار وقتی دکمه ای را روی آن فشار می دهید، بن تن به یکی از ده موجود کیهانی و خیالی با قدرت بسیار بالا تبدیل می شود تا با شیطان در سراسر کهکشان مبارزه کند. به دنبال این ماجرا، او عاشق پدربزرگ و پسر عمویش شد و به استراحت خود ادامه داد و به زودی توسط ساعت جادویی به او سپرده شد تا با شیطان مبارزه کند. او زمان را لقب داد. در این فصل تعطیلات، ماجراهای بن اتفاق می افتد و ما شما را به تماشای یک فیلم انیمیشن تشویق می کنیم تا بقیه این داستان را درک کنید.

 

قاب که به شکل صفحه ساعت تعبیه شده است که فردا صفحه ساعت در آن قرار می گیرد. برای شروع، تنظیم و تعویض باتری می توان این صفحه نمایش را از قاب جدا کرد و پس از چرخاندن ساعت، آن را در قاب به عقب برگردانید و اهرم استارت را فشار دهید. ساعت شروع به کار خواهد کرد.

 

مزایا و معایب انیمیشن و اسباب بازی ساعت بن تن در روحیه کودکان و نوجوانان

قطعا تماشای یک برنامه متحرک که نوعی جنگ است، تاثیر بسیار زیادی روی کودکان خردسال خواهد داشت. قهرمانان این نوع انیمیشن ها و انیمیشن های نظامی مزایا و معایبی برای این گروه رو به رشد از کودکان دارند. اما توصیه ما به شما این است که رفتار فرزندان خود به خصوص پسران در سنین پایین را کنترل کنید تا در صورت امکان از نمایش این برنامه ها با پشتیبانی نظامی خودداری کنید. از مزایایی که در رفتار کودکان به گفته قهرمان انیمیشن بن تن ایجاد می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تقویت رفتار مطلوب به عنوان حسن نیت نسبت به دیگران، ایثار و انس با سایر انسانها.
ایجاد روحیه شجاعت و از خود گذشتگی در حرکات آهسته کودکان محتاط و ترسناک هستند
آموزش با تفکر بیشتر در ذهن کودکان با تحصیل

ایندکسر