فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی لیفان

مصرف سوخت این مدل حتی از مدل 620 هم کمتر است و در هر 100 لیتر چیزی در حدود هشت و هفت دهم لیتر مصرف سوخت دارد. از نظر آپشنهای موجود هم باید گفت که تقریبا یک خودروی کامل را شما در اختیار خواهید داشت. اما باید بدانید که لوازم یدکی فیک می تواند سلامت اتومبیل شما را به خطر بی اندازد. فروشگاه لوازم یدکی امیرپارت مرکز فروش و پخش انواع قطعات یدکی خودرو های چینی در بازار ایران می باشد. یکی از اصلی ترین نگرانی هایی که در ایران برای خرید خودرو های چینی بین مردم وجود دارد خرید لوازم یدکی این نوع از خودرو ها می باشد.

به علت محبوبیت بالای خودروهای چینی در بازار ایران مخصوصا ماشین لیفان، در تیکوما ما قطعات یدکی ماشین های گوناگون مانند لوازم یدکی لیفان و لوازم یدکی دیگر ماشین های کره ای و خودروهای چینی را در اختیار مشتریان گرامی می گذاریم. لیست لوازم یدکی مدل های خودرو لیفان که در تیکوما به فروش می رسد در زیر آمده است.

امکان تنظیم صندلی راننده به صورت برقی و گرمکن صندلی راننده در 6 جهت از دیگر ویژگیهای این مدل از لیفان می باشد. استارت دکمهای و سیستم صوتی پیشرفته و سنسور دنده عقب از ویژگیهای منحصر به فرد این مدل از لیفان در مقایسه با سایر مدلهای ذکر شده میباشد. استاندارد آلایندگی یورو 5 از دیگر ویژگیهای این خودرو محسوب میشود که سبب شده است درصد آلایندگی پایینی داشته باشد. وجود آپشنهای زیاد در این خودرو نظیر 6 کیسه هوا برای راننده و سرنشینان ایمنی بالایی را ایجاد می کند و از دیگر ویژگیهای دیگر این خودرو آلایندگی بسیار پایین آن محسوب میشود.

در لیفان 820 به جای 2 کیسه هوا از 6 کیسه هوا استفاده شده است که باعث میشود راننده و سرنشینان از ایمنی کاملی برخوردار باشند. لیفان 520 دارای کیسه هوا رینگ اسپرت و آینههای برقی است و فرمانپذیری عالی از دیگر ویژگیهای این مدل از لیفان محسوب لوازم یدکی لیفان در مشهد میشود. این خودرو به عنوان لوکسترین مدل خودروی لیفان و با موتور 2400 سی سی و با گیربکس 6 دنده اتومات تولید شد و کار تبلیغات و بازاریابی برای این محصول نیز ادامه پیدا کرد و این تبلیغات اثربخش بود و این محصول با استقبال زیادی مواجه شد. در این مدل موتور 4 سیلندر با حجم 2400 سی سی است و 158 اسب بخار قدرت دارد و جعبه دنده 6 زمانه اتومات دارد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد لوازم یدکی لیفان در اصفهان لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر