لیفت شقیقه ✔ فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم

هزینه لیفت شقیقه با نخ نسبت به روش جراحی به مراتب پایینتر است اما باید به این نکته نیز دقت کرد که لیفت با نخ حداقل تا 3 بار نیاز به تکرار دارد و نتیجه آن دائمی نیست. اگر بیمار بی هوش شود، احتمال سردرد، سرگیجه و حالت تهوع بعد از به هوش آمدن وجود دارد. 8. تا چند وقت پس از جراحی ؛ ممکن است احساس خارش ، بی حسی ، گرفتگی ، خشکی پوست و ریزش مو در خط بخیه را تجربه خواهید کرد ؛ نگران نباشید این موارد از عوارض بدیهی جراحی می باشند. استرس ، قرار گرفتن در معرض آفتاب ، عوامل ژنتیکی یا افزایش سن، از جمله مواردی هستند که ممکن است سبب شلی پوست ناحیه فوقانی صورت ، اطراف پیشانی و چشم ها در مردان و زنان شوند.

آسیب عصب بینایی در اثر افزايش فشار چشم را بیماری گلوگوم یا آب سیاه مینامند. کاهش چین و چروک و خطوط اخم، که غم یا نگرانی را در چهره باعث می شوند. لیفت ابرو روشی زیبایی است که بسیاری از افراد برای کاهش چین و چروک های پیشانی ، بالا بردن پوست روی ابروها و تغییر مکان عضلات و بافت های زیرین پوست برای بازیابی ساختار، زیبایی و جوانی ، انتخاب می کنند. سپس از یک دوربین و ابزار ویژه برای تنظیم عضلات و بافت های زیرین استفاده می کند ، در حالی که مقادیر کمی پوست اضافی را نیز از بین می برد ، به ظاهر جوانتر و پیشانی دست می یابد.

همچنین برای جبران این سنگینی بطور ناخوداگاه عضلات پیشانی فعال میشوند که به بالا بردن ابرو ها کمک کنند و نتیجه آن چینهای عرضی پیشانی خواهد بود که در صورت عدم رفع این مشکل در نهایت چینهای عمیق و ماندگار و چهره خسته و پیر بروز میکند. دکتر محسن فدایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با استفاده از سالها تجربه و دانش خود در زمینه جراحی های زیبایی صورت ، به بسیاری از بیماران خود کمک کرده است تا با روش لیفت ابرو ، ظاهر جوانتر از چهره پیدا کنند. توجه به این نکته میتواند در انتخاب روشهای جوانسازی شقیقه به شما کمک فراوانی نماید.

با توجه به اهداف خاص بیمار ، وضعیت فعلی ابرو ، وضعیت سلامتی و میزان کارهایی که باید برای دستیابی به نتایج مطلوب انجام شود ، انتخاب می شوند. همچنین قبل از بازگشت به فعالیت های عادی، شغلی و شخصی و همچنین محدودیت هایی را که باید رعایت شوند اطلاع داده می شود. با افزایش سن ، پوست صورت به ویژه نواحی ابرو و پیشانی علائم پیری را نشان می دهند و منجر به از بین رفتن قابلیت ارتجاعی پوست می شوند. افرادی که چندین عمل جراحی پلک فوقانی انجام داده اند و پوست کافی برای انجام مجدد این جراحی ندارند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد لیفت شقیقه با هایفو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر