خرید مدل های براق، مات و مخملی

با تمام مزایایی که این محصول دارد نه تنها به زیبایی شما کمک میکند بلکه با خواص ضد پیری تامین کننده نیاز پوستتان خواهد بود. برخی به کرم پودر با مقدار رنگدانه بیشتر نیاز دارند تا لکها و قرمزی بر روی صورتشان را به طور کامل بپوشاند و برخی تنها به یک لایه نازک نیاز دارند تا رنگ پوستشان یکدست شود. این گونه افراد در زمستان برای مراقبت از پوست خود در برابر سرما میتوانند از کرم پودر روغنی و یا چرب استفاده کنند و همچنین در تابستان از کرم پودر سبک و مرطوب برا شادابی و زنده بودن پوستشان استفاده کنند.

ترکیبات مات کننده آن باعث میشود که چربی پوست خود را نشان ندهد، بنابراین اگر میخواهید تمام طول روز و یا شب آرایشتان را روی صورت حفظ کنید، این جلوه فوق العاده است. اغلب برندها نیز، شمارههای متفاوتی از هر طیف را برای این نوع کرم پودر ارائه میکنند؛ بدین ترتیب میتوانید کرم پودری تهیه کنید که به رنگ پوستتان نزدیکتر باشد و پوششی طبیعی ایجاد کند. کرم پودرهای مایع دارای پوشش دهی متفاوتی هستند و برای انواع پوست ها مناسب هستند. به مدت 5 دقیق ثبر کنید تا کانسیلر کاملاً روی پوست بنشیند، سپس به کمک نوک اسفنج دوباره روی آن نقاط به آرامی کرم پودر را اعمال کنید.

از نوک تیز اسفنج استفاده کنید تا بتوانید آن را در نواحی اطراف چشم و بینی پخش کنید. برای اینکه بتوانید کرم پودر را به مدت بیشتری بدون هیچگونه تغییر و خرابی حفظ کنید، مقداری پودر نیمه شفاف را بر روی نواحی از صورتتان که سریع تر چرب میشوند، اعمال کنید. کرم پودر ضد جوش اکتی پور نوروا رنگ بژ روشن برای افرادی که به دنبال اصلاح و تنظیم چربی پوست، ایجاد پوشش بیعیب و نقص و رفع قرمزی پوست و همچنین عدم ایجاد آلرژی و التهاب و جلوگیری از ایجاد آکنه، بهترین گزینه میباشد. از ویژگی های بارز کرم پودر برند مک همچنین می توان به بافت مخملی و مات بر روی چهره، دارای پودر مخصوص تنفس پوست، بسیار سبک و بهترین مارک کرم پودر برای پوست مختلط و چرب و جوش دار اشاره کرد.

این نوع کرم پودر، بافت نسبتا سنگینی دارد و برای پوشاندن لکها مناسب است. اگر صورتتان دارای لکهای زیادی است، میتوانید برای جلوگیری از تکرار این اتفاقات، میتوانید بهترین نوع آنرا از نظر پوشانندگی کامل را انتخاب کرده و آن کرم پودر 24 ساعته پرفکشن دبورا را امتحان کنید. رید. اگر تنها به مقداری رنگ برای یکنواخت شدن رنگ پوستتان نیاز دارید و نمیخواهید پوستتان کامل پوشانده شود، این نوع کرم پودر انتخابی مناسب شما است. خیر کرم پودرها نه تنها بد نیستند بلکه اگر بتوانید به درستی از آنها استفاده کنید باعث زیباتر شدن آرایشتان و صاف شده پوستتان از مهمانیها خواهد شد. برای ساده تر شدن استفاده، آن را به چندین مرحله مختلف تقسیم کرده ایم تا بتوانید به بهترین حالت ممکن، همیشه همانند حرفه ایها عمل کنید.

ایندکسر